Сонник подорожі в часі, до чого сниться подорожі в часі уві сні

Напевно, багатьом з нас не раз снилося мандрівка по нескінченній ріці часу. Як правило подорож у часі уві сні, не означає фізичне переміщення на машині часу, яке можна часто побачити в пригодницьких фільмах.

Зазвичай, події уві сні розгортаються в інший часовий період, в майбутньому або минулому. Сновидіння такого типу нерідко пов’язані з романтичними переживаннями, випробуваними в минулому, або з мріями, які поки не здійснилися в дійсного життя.

Подорож уві сні — це пошук істини, пошук себе, як особистості. Ті відносини, які складаються у сні, багато в чому відображають взаємини між людьми, оточуючими вас.

Сон породжується бажанням ототожнити себе з людьми різних характерів, створюючи в уяві образи героїв, благородних лицарів, присутніх в житті, яка захоплює, хоча і не відповідає реальній.

Люди, що зустрічаються на шляху, можливо навіть містичні образи, відбивають в якій області вашої свідомості, існують суперечності, що хвилюють наяву.

До чого сниться подорож в часі в інших сонниках

До чого сниться подорож в часі в сонник Девіда Лоффа — це бажання знайти спосіб досягнення життєвого рівноваги, яке дозволить визначити власне місце в світі. Якщо Вам сниться подорож в минуле — це означає швидке виконання романтичного бажання, про який Ви давно думаєте і мрієте реалізувати.

Подорож у часі по сонником Менегетті, віщує перехід з однієї певної ситуації в іншу, пов’язаний з заворушеннями і тривогами — це може бути, як зміна обстановки, наприклад довгоочікувану відпустку, так і зміни у внутрішньому стані, переоцінка значущих життєвих принципів і позицій.

До чого сниться подорож в часі в англійському сонник — Сни про подорожі в часі вказують на пристрасний і благородний розум, що страждає від неможливості вплинути на хід подій.

Припускають, що в даний час ви недостатньо щасливі. Подорож в минуле показує, що в простому світі, де темп життя повільніше ви були б щасливішими, а переміщення в часі вперед передбачає, що розум цікавий і спрямований у майбутнє.

Ведичний сонник Шивананда пов’язує подібні сни зі складнощами і змінами в навколишньому Вас обстановці і можливими несприятливими змінами, які відносяться до трудової та комерційної діяльності, але ці труднощі Вам під силу вирішити самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Сонник подорожі в часі, до чого сниться подорожі в часі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: