Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подорожі в часі, до чого сниться подорожі в часі уві сні

Напевно, багатьом з нас не раз снилося мандрівка по нескінченній ріці часу. Як правило подорож у часі уві сні, не означає фізичне переміщення на машині часу, яке можна часто побачити в пригодницьких фільмах.

Зазвичай, події уві сні розгортаються в інший часовий період, в майбутньому або минулому. Сновидіння такого типу нерідко пов’язані з романтичними переживаннями, випробуваними в минулому, або з мріями, які поки не здійснилися в дійсного життя.

Подорож уві сні — це пошук істини, пошук себе, як особистості. Ті відносини, які складаються у сні, багато в чому відображають взаємини між людьми, оточуючими вас.

Сон породжується бажанням ототожнити себе з людьми різних характерів, створюючи в уяві образи героїв, благородних лицарів, присутніх в житті, яка захоплює, хоча і не відповідає реальній.

Люди, що зустрічаються на шляху, можливо навіть містичні образи, відбивають в якій області вашої свідомості, існують суперечності, що хвилюють наяву.

До чого сниться подорож в часі в інших сонниках

До чого сниться подорож в часі в сонник Девіда Лоффа — це бажання знайти спосіб досягнення життєвого рівноваги, яке дозволить визначити власне місце в світі. Якщо Вам сниться подорож в минуле — це означає швидке виконання романтичного бажання, про який Ви давно думаєте і мрієте реалізувати.

Подорож у часі по сонником Менегетті, віщує перехід з однієї певної ситуації в іншу, пов’язаний з заворушеннями і тривогами — це може бути, як зміна обстановки, наприклад довгоочікувану відпустку, так і зміни у внутрішньому стані, переоцінка значущих життєвих принципів і позицій.

До чого сниться подорож в часі в англійському сонник — Сни про подорожі в часі вказують на пристрасний і благородний розум, що страждає від неможливості вплинути на хід подій.

Припускають, що в даний час ви недостатньо щасливі. Подорож в минуле показує, що в простому світі, де темп життя повільніше ви були б щасливішими, а переміщення в часі вперед передбачає, що розум цікавий і спрямований у майбутнє.

Ведичний сонник Шивананда пов’язує подібні сни зі складнощами і змінами в навколишньому Вас обстановці і можливими несприятливими змінами, які відносяться до трудової та комерційної діяльності, але ці труднощі Вам під силу вирішити самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Сонник подорожі в часі, до чого сниться подорожі в часі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: