Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подорож, до чого сниться подорож уві сні

Якщо уві сні Вам здалося, що Ви опинилися в закордонних країнах, то, універсальний сонник говорить, що зовсім скоро Ви дізнаєтеся будь-які звістки про своїх родичів або знайомих, які живуть далеко від Вас. Але, не варто так однобоко трактувати подібне сновидіння. Те,, до чого сниться подорож, пояснюється і в інших сонниках.

Тлумачення сну подорож може бути зовсім іншим. Згадайте всі подробиці сюжету, побаченого уві сні: на якому транспорті Ви відправлялися в подорож, де саме побували, які емоції випробували. Все це допоможе збільшити точність передбачення.

По одному з сонників збиратися в подорож до швидкого здійснення всіх задуманих планів в реальності. На даний момент Ви дуже хочете досягти якоїсь мети, але заважає почуття невпевненості в собі. Ймовірно, для здійснення задуманого у Вас ще недостатньо досвіду. Відкиньте убік всі страхи, і сміливо беріться за справу. Вам неодмінно пощастить!

Подорожі в часі уві сні чітко говорять про те, що в цьому Ви не відчуваєте задоволення від того, де живете, з ким спілкуєтеся і чим займаєтеся. Позбутися від невдоволення можна, тільки зважившись на зміни. Сонник рекомендує залишити страхи і зробити сміливий крок в майбутнє.

Звернувшись до сучасного сонником можна дізнатися,, до чого сниться подорож на поїзді. Виявляється, подібне сновидіння пророкує серйозні хвилювання. Бачити уві сні, що Ви робите подорож на кораблі до надзвичайно щасливим періоду в долі. Насолоджуйтесь радісними емоціями і безтурботністю. Не бійтеся радіти.

Якщо Вам приснилося подорож на літаку за кордон, готуйтеся до досить напруженій роботі наяву. Від Вас буде потрібно бути весь час напоготові і підключити всю свою уважність. Лише це допоможе уникнути помилок і недоліків.

До чого сниться подорож по сонником Міллера

Бачити уві сні подорож по тлумачу Міллера до успіху. Удача сприятиме у всіх життєвих сферах. Якщо в нічних мареннях Ви робили мандри по негарним зруйнованим місцях, то в реальному житті готуйтеся зустріти серйозну небезпеку. Не виключена також і важка хвороба.

Сюжет, в якому Ви уві сні важко долаєте голі стрімкі скелі, говорить про непростий життєвий періоді. Згідно сонником, спочатку Вас чекає успіх, але потім різко впаде розчарування. Ймовірно, доведеться навіть зіткнутися серйозними втратами. Пагорби, а також гори, покриті пишною зеленню, обіцяють в реальності благополуччя і нічим не затьмарене щастя.

Побачене уві сні подорож в інше місто на машині на самоті обіцяє швидку поїздку. Пройде вона дуже спокійно. Ніяких особливих подій не трапиться. В сонник Міллера ще кажуть,, до чого сниться їхати в автомобілі, заповненому людьми. Це сновидіння говорить про майбутні в реальному житті веселі пригоди, а також нових знайомствах з досить цікавими особистостями.

Завчасно повернутися з подорожі в іншу країну до передчасного завершення великої роботи або відповідального проекту. Завершити справу вдасться особливо успішно. Цілком можливо, що досягти успіху в запланованих справах допоможуть близькі друзі або просто рідні люди.

Сонник подорож, до чого сниться подорож уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: