Сонник пустеля, до чого сниться пустеля уві сні

Практично всі сонники сходяться на думці про те, що примарилося в сновидінні пустеля — недобрий знак. Особливо, якщо уві сні переживали такі почуття як страх, біль, самотність. Більш точний опис,, до чого сниться такий сюжет в залежності від деталей, розказано в статті.

Варіанти Сімейного тлумача

Побачена уві сні пустеля — знак прийдешнього безпросвітного самотності. Ще нескоро друзі і знайомі знайдуть час на спілкування з вами. Залиште всі спроби відшукати можливість для спілкування. Сімейний сонник радить просто почекати і зайнятися чимось, на що давно не вдавалося виділити час.

Наснилося, що їхали по пісках, сидячи верхи на верблюді? Подібне означає, що зможете незабаром впоратися з перешкодами і складнощами, наявними в даний час на шляху.

Якщо сниться, що вам вдалося пройти всю пустелю, то, незважаючи на важкий душевний стан, вийде усвідомити свої справжні бажання.

Думка Медеї і Мандрівника

Їхати в сні на верблюді по пісках — до нерозділеного кохання. Сонник Медеї переконаний, що на ваші почуття не відповідять взаємністю, що принесе певні душевні страждання, переживання. Якщо присниться пустеля була нескінченною, то і страждати ви будете досить тривалий час.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться пустеля — неправильно обраний шлях у житті. Якщо це так, то, швидше за все, цілі досягаються за працею і з подоланням великої низки перешкод. Може, краще якомога швидше поміняти свій життєвий вектор?

Сонник Мандрівника вважає, що подорож по пустелі в сновидінні, значить, в реальності пережити труднощі і всілякі позбавлення.

Пророцтва Міллера

Подорожувати уві сні на верблюді по пісках — до сумнівів, а також невдач. Причому, виникнуть вони саме там, де ви ніяк не очікували.

Сонник Міллера вважає, що зустріти в нічних мареннях в пустелі мандрівника, означає пережити період поневірянь і невдач. Матеріальні проблеми вкинуто у вир страждань і фізичних, і душевних. Завзятість і терпимість — саме ті якості, які так необхідні.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона одна-однісінька бродить по пустелі, то її кришталево чиста репутація знаходиться під загрозою. Виникненню брудних пліток сприятиме її необачне і вкрай легковажну поведінку.

Ще кілька тлумачень

Сонник Хассе передбачає, що прівідевшіеся під час відпочинку пустеля — символ безглуздості існування. Якщо у вас не сім’ї — обов’язково її заведіть. Постарайтеся відшукати навколо того людини, для якого ви зможете стати рятівником, учителем, союзником. Це допоможе знайти в житті сенс і врятує від щемливого відчуття внутрішньої порожнечі.

Помирати уві сні в пустелі — до поганого завершення свого життєвого шляху. Якщо присниться подібне, то варто негайно щось поміняти: роботу, цілі, принципи, оточення. Будь-яка подібна зміна дозволить змінити і свій світ не у сні, а наяву.

Якщо приснилося, що в піщаному царстві ви не одні, то і в реальності долати складнощі будете з кимось ще.

Сонник пустеля, до чого сниться пустеля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: