Сонник пупок, до чого сниться пупок уві сні

Пупок уві сні символізує життєве початок, а також джерела радості, які підсилюють інтерес до життя і вміння нею насолоджуватися. Сонник вважає, що все,, до чого сниться будь-яке пошкодження цій частині тіла, слід вважати попередженням про прийдешні неприємності. Надмірне самозамилування оголеним животом говорить про безпечність, яка також може призвести до біди. Ряд поширених сюжетів свідчить про здоровий сприйнятті себе і свого місця під Сонцем.

Травми і пошкодження

Езотеричний сонник пояснює, до чого сниться, що пупок розв’язався. Сновидіння вказує на витік енергії. Цілком можливо, що в слідстві магічних впливів в аурі сплячого утворився пролом, через яку витікають життєві сили.

На реальній дійсності це може відбитися наступним чином. Якщо приснилося, що пупок розв’язався, найближчим часом подбайте про збереження свого майна. Матеріальні цінності, особливо найбільш дорогі сновидцу, також пов’язані з його енергетичної оболонкою. Не будучи частинами тіла, вони, тим не менш, є результатом праці і мірилом можливостей.

У сновидіння, в якому розв’язався пупок або фігурує кров в його області, буває і фізіологічна підгрунтя. Сюжет найчастіше викликаний болями, поки невідчутними наяву.

Закривавлений пуп

Бачити уві сні кров з пуповини трапляється і тим, хто переживає за кого-то з родичів. Сонник попереджає, що, на жаль, не дарма.

Існує ще одне пояснення,, до чого сниться кров з пупка. Самолюбство сплячого може серйозно постраждати.

Коли трапляється бачити уві сні відсутність пупка на призначеному місці, тлумачення снів стверджує, що трохи здорового егоїзму не зашкодило б сновидцу.

Пірсинг

Якщо одному з закоханих довелося бачити уві сні проколоті пупок своєї пасії, сонник повідомляє, що ревнощі цілком обгрунтована. Щоб виправити ситуацію, що спить не завадило б переглянути своє ставлення до об’єкта пристрасті. Проколоті пупок відображає таємну мрію повернутися в дитинство, знову стати нескінченно коханим і привабливим.

Проколювати власний пупок уві сні трапляється тим, хто в реальності будь-яку ціну прагне підвищити власну значимість, стати таким собі «пупом землі».

Обережно, гігантизм

Те,, до чого сниться неприродно великий виступ на животі, уособлює невгамовну тягу до задоволень і розваг. Подібні сплески безпечності насправді можуть привести до втрати заробітку, проблем зі здоров’ям або в стосунках з близькими.

Якщо приснилося, що цей орган виліз і пролунав до непристойних розмірів, сонник закликає задуматися, чи адекватно ви оцінюєте себе. Не виключено, що ваші претензії на значимість викликають лише поблажливу насмішку у оточуючих.

Сновидіння часом означає, що щось чуже постійно обтяжує своєю присутністю або втручанням.

Тлумачення снів, в яких виліз пуп, згадує енергетичний зв’язок з Родом і природну потребу в ній.

Самовдосконалення

Сонник Міллера пропонує цікаве тлумачення,, до чого сниться пупок. Якщо чітко наснилося це прикраса живота, це говорить про те, що наяву ви багато працюєте над собою. І це не данина соціуму, а щире бажання зробити свій духовний світ багатшим.

Назад у майбутнє

Якщо приснився поцілунок в пупок, символ уві сні свідчить про неусвідомлену бажанні повернутися до свого коріння. Можливо, треба буде налагодити відносини з батьками і старшими родичами або дізнатися стару сімейну таємницю.

Якщо наснилася гілка або квітка, що росте з місця з’єднання з пуповиною, сонник пояснює даний символ багатою спадщиною: міцним здоров’ям, відмінною генетикою, багажем знань, привабливою зовнішністю.

Сонник пупок, до чого сниться пупок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: