Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пудра, до чого сниться пудра уві сні

Наснилося пудра дуже часто трактується сонниками як символ прихованих почуттів. Такий знак уві сні вказує: людина хоче приховати від сторонніх свої особисті переживання. Чи вдасться йому чи ні — залежить від інших подробиць, які допоможуть тлумачити,, до чого сниться бачення.

Щоб щось приховати — потрібно дуже постаратися

Наснилося пудра для обличчя символізує приховані почуття. Користуватися нею — намагатися приховати щось. Сонник акцентує увагу на результаті уві сні. Якщо він вдалий (нанесення рівномірний, приховує недоліки) — наяву також буде успішний результат. Коли ж сновидицей не подобається свій вигляд після припудривания — на жаль, щось приховувати від сторонніх марно.

Це косметичний засіб для особи попереджає: незабаром виникне необхідність жорстко контролювати емоції, щоб не показувати їх оточуючим. Якщо ж необережно зрадите справжні почуття — це зашкодить ходу ваших справ.

До чого сниться пудрити обличчя собі? Сонник пояснює: ви хочете приховати свої вчинки. Хтось пудрив вас — вдасться досягти високого становища, а навколишні будуть прагнути зробити послугу.

Можливі неприємності

Пудрити обличчя іншим уві сні — сновидец надасть допомогу в негідній справі, стане людям «запудрювати мізки». Наснилося, ніби робили це вдало? Непорядний вчинок залишиться потай.

Бачити пудру означає: будете надмірно розсіяні, вкрай непунктуальні. Це станеться через різні причини.

До чого сниться, ніби вона закінчилася? Сонник вказує: як не старайтеся, все таємне незабаром випливе назовні. Краще продумати, як зменшити шкоду цієї інформації.

Бачити пудреницю уві сні — вас обдурять якісь жінки, застосувавши хитрі і підступні плани. Приснилася звичайна, в косметичці? З’явиться красива підступна суперниця.

Сприятливі ознаки

Хороший знак — розкривати її. Сонник обіцяє жінці великий успіх в доброму товаристві, чоловікові — зв’язок з жінкою нижче його по положенню. Пудрениця з дорогого матеріалу уві сні, прикрашена дорогоцінними каменями, віщує зростання добробуту сплячого.

До чого сниться цукрова пудра, яка прикрашає кондитерські вироби? Сонник обіцяє сновидицей: вона вигідно і вдало вийде заміж.

Робити цукрову пудру — позбавлятися від тривожного стану. Посипати нею тістечка, пироги — бажання здійсняться. Купувати цукрову пудру — з’являться хороші вірні друзі.

Наснилося купувати косметичну пудру? Спляча не впевнена в тому, чи зможе приховувати емоції. Потрібно працювати над собою, щоб не бути для інших «відкритою книгою», де відображені всі переживання.

Дії, які здійснювали

Щоб тлумачення сну було вірним, пригадайте, що довелося робити з пудрою:

 • Купувати — участь проти волі в незаконній оборудці;
 • Пудритися — затамувавши образу на близького друга;
 • Розсипати — всі справи стануть валитися з рук;
 • Розбити — незабаром зробите помилку;
 • Бачити пудру і рум’яна — віщує вигоди, найбільше багатство.
 • Також пудритися уві сні означає: сновидицей хоче когось обвести навколо пальця. Однак якщо вона досягне своєї мети, люди дізнаються про це, стануть засуджувати.

  Впустити і розбити пудру — попереду неприємності, пов’язані з любов’ю. Розбита: обережніше з новими знайомствами — можливий обман від протилежної статі.

  Сонник Міллера попереджає

  Помітили, ніби хтось підходить до вас сильно напудреним? Наяву ця людина обманює вас, прикидаючись безневинним.

  Сонник пудра, до чого сниться пудра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: