Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пума, до чого сниться пума уві сні

Пума — тварина спокійне, незважаючи на те, що вона найближча родичка лева. Саме тому, побачивши уві сні цю «кішечку», не варто переживати про подальші події. Однак буває так, що наша уява малює картини не відповідають реальним. Якщо вам приснилася пума незвичайної забарвлення або розміру, обов’язково уточніть, до чого це сниться, радять сонники.

Короткі тлумачення

Побачивши уві сні пуму, позначте для себе основні моменти сновидіння. Вони допоможуть направити тлумачення в потрібне русло. Ось, наприклад,, до чого сниться ця кішка в різних ситуаціях:

 • Бачити, як молода кішка відпочиває — до впевненості в своїх силах;
 • Полює пума — знак настання несприятливого періоду;
 • Забіяк хижак — символ того, що ви зумієте виплутатися з будь-якої колотнечі;
 • Пума з кошенятами сидить далеко — мріям не судилося збутися;
 • Кошеня з побоюванням до вас підійшов — на шляху до мети виникнуть складності;
 • Мертва хижачка уві сні — знак великих проблем.
 • Сонник Міллера

  Згідно сонником Міллера, сновидіння, в якому ви бачите себе, тремтячим від страху перед хижим звіром, означає розрив контракту, як ділового, так і шлюбного, зрив угоди та інші труднощі. Але от якщо ви переселили свій страх і зуміли встановити контакт з твариною, то це означає успіх ваших підприємств.

  Саме спокій, або Від успіху до придушення пристрастей

  За версією сонника Фрейда, приснилося сновидіння, в якому ви ведете пуму на повідку або в наморднику, може символізувати необхідність придушення деяких своїх бажань і приборкання емоцій. Зайва вседозволеність може спричинити за собою проблеми.

  Інший сонник — Циганський — пояснюючи,, до чого сниться «руда кішечка» в стані спокою і млості, говорить про те, що сновидіння в недалекому майбутньому чекає успіх навіть в тих справах, фахівцем в яких він не є.

  Смертельна сутичка — знак небезпеки

  Наснилося, що ви бачите, як б’ється пума з ведмедем? Така мрія — не що інше, як гіперболічне уявлення про добро і зло. Ведмідь, будучи символом зла і небезпеки, переміг уві сні — чекайте неприємних наслідків своїх дій; пума змогла його вбити — починайте задумане без остраху, удача буде вам супроводжувати.

  Хочете дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій вам довелося вбити велику кішку? Загляньте в сонник Білого мага, там ви знайдете таке тлумачення сну: конфлікт з одним неминучий. А якщо вам приснилося, що хижачка когось убила — ви станете свідком неприємного інциденту.

  «Ненормальна» хижачка, як символ подиву

  Черних пум в природі не буває, тому якщо звір в мрію саме такого забарвлення, то це є попередженням про щось незвичайне, що може трапитися з вами найближчим часом. Тікати уві сні від чорної пуми довелося? Зіткнетеся з чимось екстраординарним, що сильно вас налякає.

  Сильне здивування чекає людини, який уві сні тікав від великого хижого звіра з чорною головою, причому, якщо тікати було нікуди і тварина вас спіткало — ваші питання щодо власного майбутнього так і залишаться невирішеними, засмучує сонник Цвєткова.

  Сонник пума, до чого сниться пума уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: