Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пуповина, до чого сниться пуповина уві сні

До чого сниться пуповина? Сонник називає її символом залежності від кого-то, зв’язку з людьми, а також своїм проектом. Подібне бачення уві сні говорить про прагнення до самостійності або навпаки, боязні її. Ще цей знак вказує: на сплячого роблять сильний вплив обставини або інші особи.

Залежність від кого-то

До чого сниться бути з кимось сполученим пуповиною? Сонник підкреслює: ви дуже залежите від цієї людини, але тяготи таким підпорядкуванням. Наснилося тримати її, щоб перерізати? Прагнення припинити ситуацію, що склалася, стати зовсім іншим.

Бачити себе на чиїхось пологах і допомагати перерізати пуповину означає допомогти комусь досягти більшої самостійності.

Тлумачення сну може бути наступним: сплячий дуже турбується, що йому доведеться самостійно вирішувати свої проблеми. Він боїться цього, оскільки не впевнений у своїх здібностях добре долати труднощі.

Деталі сновидіння

Які саме подробиці ви бачили уві сні:

 • Перерізати — отримання свободи, можливості жити без оглядки на думку сторонніх;
 • Дитина заплутався — заплутана ситуація за участю інших осіб;
 • Не відрізані — деякі обставини дуже сильно впливають на сновидіння, як би утримуючи його в певних рамках або положенні;
 • Зав’язувати її, тримаючи дитя на руках — можливі фінансові проблеми.
 • Також дитина з не відрізаною пуповиною уві сні може передвіщати залежність від сторонніх, яку ніяк не можна подолати. Зав’язувати дитині означає допомогти комусь набути впевненості, підвищити самооцінку.

  Втілення нових ідей

  Приснився сюжет сонники також трактують як зв’язок автора і його дітища (починання, ідеї). Тому, якщо є якісь ускладнення, що стосуються її уві сні, значить, і наяву чекають проблеми при втіленні задуманого. Коли ж вона була акуратно обрізана, проект здатний почати існувати самостійно, незалежно від свого творця.

  Бачення може символізувати майбутній перехід до іншого рівня життя, творчості чи здійснення своїх ідей.

  Перешкоди в справах

  До чого сниться народження здоровенького хлопчика, але оповитого пуповиною? За сонником, має бути робота над дуже важливим проектом, що обіцяють тривалі наслідки, але виникнуть труднощі. Самою уві сні народити хлопчика і бачити пуповину, що зв’язує вас — бажання мати дитину.

  Чоловікові приснився сюжет про обрізання пуповини вказує: він самостійний, самодостатній. Якщо ж при цьому виникли труднощі — сонник попереджає про складнощі його починань.

  Взаємовідносини з оточуючими

  Бачити таке сновидіння при вагітності означає різні нюанси, можливі при пологах. Так, якщо немовля заплутався в ній — чекають великі труднощі. Акуратно обрізана — вагітність завершиться благополучними пологами.

  До чого сниться, ніби вона обмотана навколо шиї немовляти? Попереду дуже серйозні труднощі у взаєминах з людьми, впливу яких піддається сновидец. Немовля не роз’єднаний уві сні з матір’ю? Сонник вказує на сильну емоційну прихильність до батьків.

  Тим, у кого син чи дочка вже підросли, таке сновидіння сигналізує про їх прагненні, готовності до дорослого життя, незалежності. Однак сновидец поки не готовий їх відпустити.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилося народити дівчинку, але при цьому були якісь складнощі з пуповиною? Це попередження про майбутні серйозні утруднення у дочки.

  Сонник пуповина, до чого сниться пуповина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: