Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник птиці в небі, до чого сниться птиці в небі уві сні

Уві сні птиці в небі символізують здатність сновидіння піднятися над побутовими проблемами. Це ознака абсолютної свободи і високої духовності. Сонник розтлумачить, до чого ще сниться цей значимий образ.

Гармонія або повна плутанина?

Наснилася велика пташина зграя, що летить в небесах? Це вірна ознака загального процвітання і благополуччя. Скоро дрібні турботи підуть на другий план, і ви знайдете повну гармонію і спокій.

Одночасно велика зграя уві сні відображає плутанину в голові і душі. Сонник вважає, що ви явно не розумієте, що робите і чого хочете.

Суспільство і його вплив

Ще одне тлумачення сну стверджує, що велика пташина зграя символізує суспільство, колективну енергію і її вплив на індивідуума.

При цьому білі птахи в небі — символ добрих намірів і світлих думок, хороших новин і позитивних подій, чорні — відповідно в точності навпаки.

Обіцянки Міллера

До чого сниться багато птахів в блакитному небі? Сонник Міллера вважає, що уві сні це символ безумовного процвітання для сновидіння.

Навіть якщо поки в житті є труднощі і проблеми, то незабаром вони потемніють перед обличчям радості і безмежного щастя.

Менше базікайте!

Що ще означає, якщо наснилося багато пташок? Заможним людям бачити, як птахи ширяють високо в небі — до несприятливих змін.

А ось бідним після такого бачення можна сподіватися на поліпшення в усіх сферах буття.

Іноді занадто багато пернатих уві сні натякають на марну балаканину або довгий судовий розгляд.

Особливості трактування

До чого сниться, що птахи в небі літають дуже високо? На думку сонника, уві сні це бачення знаменує далеку подорож або отримання новин здалеку.

Однак тут є один нюанс. Якщо птахи літають прямо над головою, то гряде доленосна подія. Про його характер можна судити по вигляду і кольору пернатих. Якщо ж наснилося, що птахи в небі летіли від вас, то готуйтеся до важких втрат.

Готуйтеся до боротьби!

До чого сняться чорні птиці в небі? Це ознака небезпеки і активізації ворогів.

Більш того, сонник підозрює, що вам доведеться вступити у відкрите протистояння з силами Зла. Будь-які чорні птахи (виключаючи ворон) уві сні відображають обман або особисту схильність до хитрощів.

Абсолютне щастя!

Приснилася біла пташка? Для самотньої жінки це особливо добрий знак, який обіцяє вдалу зустріч з людиною, яка стане її чоловіком. У будь-якому випадку, сонник впевнений, що ви пізнаєте справжнє щастя. Біла птаха також символ здійснення мрії і благої вісті.

Конкретні значення

Для повної інтерпретації образу сонник пропонує розшифровки пернатих іншого кольору і вигляду.

 • Синя — щастя, удача, духовне просвітлення.
 • Червона — надмірне захоплення.
 • Рожева — надія, радість.
 • Жар-птиця — неймовірне везіння.
 • Фенікс — відродження після невдач.
 • Ластівки — хороші новини.
 • Горобці — покваптеся!
 • Голуби — світ.
 • Лелеки — додаток, народження.
 • Ворони — біда.
 • Всі хижі птахи в небі попереджають уві сні про можливу хвороби, небезпеки і загальних неприємності. Наснилися дві пташки? Сонник впевнений, що гряде взаємна любов. Бачити косяк пташок — гірше. Це ознака заздрості, недовіри і розбіжностей.

  Тримайтеся!

  До чого сниться, що з якоїсь причини птахи падають з неба? Сонник стверджує, що недоброзичливці домоглися свого і ваше життя піде під ухил.

  Бачити, як пташки падають з небосхилу означає, що ви зробили непрощенну помилку, і тепер пожали її сумні наслідки.

  Духовність або багатство?

  Самому бути птахом в мріях — добре. Це красномовний ознака того, що про вас піклуються вищі сили, а доля приготувала приємний сюрприз. Уві сні це знак духовного розвитку і навіть посвячення в якомусь виключно світлому вченні.

  Для обивателя, не пов’язаного з містикою і релігією, літати як птахи в небі — до примноження багатства і людський слави.

  Сонник птиці в небі, до чого сниться птиці в небі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: