Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник птах в клітці, до чого сниться птиця в клітці уві сні

До чого сниться птиця в клітці? Сонник вважає, що це сновидіння несе в основному сприятливі зміни. Однак слід врахувати деталі того, що вам довелося бачити уві сні. Це допоможе скласти більш повну картину майбутнього.

Символ обмежень

Тлумачення сну найкраще почати з самого значимого елемента, а саме клітини. Вона символізує якісь обмеження, самотність або самітництво.

Причому все це може бути обумовлено як особистою ініціативою сновидіння, так і обставинами від нього не залежать.

Трактування Міллера

Однак сонник Міллера стверджує, що це справедливо, якщо була тільки одна птах в клітці. Якщо ж діти тримають багато пташок, то сон можна ототожнювати з будинком, в якому панує розуміння і благополуччя в усіх відношеннях.

До вигідному союзу

Але це лише одна сторона сновидіння. До чого ще сниться птиця в клітці? Якщо наснилася одна і дуже велика, то вас чекає вигідне заміжжя або одруження.

Але рекомендується доречно згадати, в якому стані була велика птаха. По суті, вона уособлює самого сновидіння.

Пощастило бачити веселу і щебечуть — майбутній союз виявиться щасливим, сумну — скоріше, навпаки.

Інші розшифровки

Щоб точно з’ясувати,, до чого сниться птиця в клітці, сонник радить згадати пташину різновид, яку діти тримають під замком.

 • Чиж обіцяє повагу оточуючих.
 • Соловей — втрату свободи.
 • Жайворонок — шана і великі статки.
 • Курка — витрати.
 • Фенікс — стійкість в життєвих негараздах.
 • Голуб — хвороба.
 • Цікаву розшифровку сонник дає сну, в якому були папуги. Це знак того, що ви Перехитрити ворогів. Особливо якщо вам вдалося особисто їх туди посадити.

  До чого ще сняться папуги? До балакучим подругам і настирливим гостям, до порожніх розмов і поверхневому відношенню до життя.

  Бажання здійсняться!

  Якщо приснилися білі птахи в клітці, то бачення гарантує сприятливі зміни. Зокрема білі чайки несуть приємні звістки і хороші новини.

  Сонник звертає увагу, що вони також є символом миру і часто передрікають виконання найпотаємніших бажань. І якщо наснилися білі голуби, то попереду не очікується бід і печалей.

  Попередження

  А ось мертві пернаті швидше попереджають про важкі часи. Сонник вважає, що мертві птахи в ув’язненні можуть привидітися перед нещасним випадком.

  Крім того, дрібні пернаті символізують мрії сновидіння. Але якщо уві сні вони мертві, то виконання бажань не передбачається.

  Все під контролем!

  Обов’язково потрібно згадати і всі свої дії уві сні. Самому посадити птаха в клітку, значить, особисто перекрити свій творчий потенціал.

  Сонник поспішає зауважити, що пташине сімейство уві сні може уособлювати власних дітей. Наснилося, що вам довелося посадити пташку в ув’язнення? Ви бажаєте контролювати кожен крок свого чада.

  До нових планів і щастя

  Якщо уві сні вам довелося бачити, як хтось намагається випускати пташину зграю, то наяву з’явиться суперник в любовних справах.

  А ось молодій дівчині випускати їх — дуже добре. Її чекає щаслива доля.

  Ще краще, якщо наснилося, що пернаті вилітають зі свого полону. Це знак нових ідей і успішних планів.

  Для дорослих сімейних людей птиці, які вилітають з клітки це уособлення вже дорослих дочок і синів.

  Сонник птах в клітці, до чого сниться птиця в клітці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: