Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник птах в руках, до чого сниться птиця в руках уві сні

Так уже повелося, що приснилися пернаті мають безліч суперечливих тлумачень. Легкі і ширяють, вони, здавалося б, повинні уособлювати собою гармонію і радість, однак не все так просто. Слід пригадати, як себе вела птаха уві сні, і який зовнішній вигляд мала. Ось, наприклад, сонники, що пояснюють,, до чого сниться птиця в руках, пропонують уточнити, чи сама вона туди села.

Пророцтва Міллера

Дуже позитивні тлумачення сну дає сонник Міллера приснилося птиці в руках. За версією провісника, такі мрії обіцяють успіх і процвітання. Так, наприклад, якщо вам в долоні села велика біла пташка, то це ознака прийдешнього успіху. Маленька пташка, що йде до вас на долоню, означає отримання задоволення від життя.

А якщо бажаєте зрозуміти,, до чого сниться пташеня, який накакали вам в долоньку, то пригадайте пару моментів: якщо уві сні він смирно сидів у вас в долоньці, то чекайте доходу, а ось, тріпотів пташеня означає витрати.

Що за птах в руках сиділа

Цілком можливо, що зрозуміти, до якого виду належала птаха, що сіла на плече, не кожному дано. Але згадати, якісь особливості та відмінні риси може кожен. Отже, згадуйте, ніж вам запам’яталася птах в руках, і подивіться, як пояснюють сонники, до чого вона сниться. Отже, наснилася:

 • Біла невелика пташка — символ потрібних знайомств;
 • Екзотична синя пташка — до виконання бажання;
 • Велика чорна ворона — знак неприємностей;
 • Казкове перната створення з яскравим оперенням — вас чекає творче натхнення;
 • Папуга — знак веселого проведення часу в дружній компанії.
 • Спіймана полонянка — ознака удачі

  Бачити уві сні, що ви зловили птицю і тримайте її в долоньках, стуливши їх — провісник того, що дуже скоро вам пощастить у, здавалося б, невигідному справі, пророкує сонник пастора Лоффа. Спіймати і тримати птицю в руках, пропонуючи їй корм, позначає допомогу впливової людини, здатного «підтягнути» ваш бізнес до успіху.

  А ось,, до чого сниться жінці мрія, в якій вона зловила і тримає пташку, за запевненням Східного сонника: незабаром ви дізнаєтеся, що довгоочікувана вагітність нарешті настала.

  Ручне перната, як символ здобуття потрібних зв’язків

  Бачити уві сні, що ви ловите і годуєте птахів з рук, пророкує вірність друзів і соратників по захопленню. Годувати уві сні пташок з долоньки — відмінний знак, який свідчить про те, що ви зумієте завоювати довіру «потрібних» людей, обнадіює сонник Цвєткова.

  А так розшифровує Циганський сонник,, до чого сниться мрія про те, що ви годуєте голубів у парку і ловите їх, щоб погладити: всюди, куди б ви не відправилися, вам буде супроводжувати удача і сприятливий збіг обставин.

  Агресивна хижачка: Від грубості до звісток

  Якщо вам приснилося, що величезна хижий птах сідає вам на плече і кусає вас своїм дзьобом, то це говорить про те, що найближчим часом ви зіткнетеся з неприємним суб’єктом, грубим і агресивним. Сидяча в руках птах клює вас уві сні за пальці? Не слід довіряти малознайомим особам, рекомендує сонник міс Хассе.

  Ще на один момент, слід звернути увагу, тлумачачи сновидіння про пернатих: для чого птах уві сні сідає на ваше плече. Села і клюнула в вухо — чекайте новин; нагадила на вас уві сні — до несподіваних, і, цілком можливо, не цілком чесним грошей; клюнула в око — не варто вірити тому, що бачите, хтось намагається пустити вам «пил в очі».

  «Спляча красуня», або Бережіться неприємностей

  Сонник Ванги пропонує звернути увагу на своє тлумачення бачення, в якому ви бачите, як пташка прилетіла в руки і заснула від втоми: не варто братися за завдання, успіх якого не очевидний.

  Так само не беріться ні за які завдання, не будучи впевненим у власних силах, якщо вам приснилося, що сиділа в руках птах стала мертвою. Особливо погано все складеться, якщо це ви вбили її руками.

  Бачити уві сні, що ви берете з клітки сплячу пташку, щоб відпустити її — ознака вашої щедрості щодо кого-то. Брати уві сні птицю в руки і відпускати на волю, підкидаючи в небо — вісник того, що абсолютно несподівано ви злетите по кар’єрних сходах.

  Сонник птах в руках, до чого сниться птиця в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: