Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник птах в будинку, до чого сниться птиця в будинку уві сні

Ні в якому разі не ігноруйте сновидіння, в якому вам приснилася птах в будинку. Обов’язково пригадайте всі подробиці, побачені уві сні, і звіртеся з декількома сонниками, що обіцяє і, до чого сниться подібний сюжет. Деякі тлумачі впевнені, що це — попередження про щось важливе.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера безумовно впевнений в тому, що птах в будинку — це символ удачі, тому що всі його тлумачення сну подібного роду, зводяться до одного значення: вас чекає успіх і процвітання.

До чого сниться, що пташка нагадила на вас? Фінанси змінять свій «статус» у вашому домі: уві сні накакала пташка, спокійно сидить на люстрі — чекайте великих доходів, а якщо на вас потрапив послід перелякано літаючої по квартирі птиці, то витрати, наступні за цією мрією, зроблять велику дірку в вашому бюджеті.

Непрохана гостя, як символ несподіванки

Дуже раптово в життя сновидіння трапиться щось приємне, прогнозує сонник пастора Лоффа мрію, в якій птах в будинку була залетіла у вікно «випадкової гостею». Бачите уві сні, що залетіла птаха — це хижачка, орел або яструб, то це означає ніким не передбачену капітуляцію конкурентів.

Хижачка, яка залетіла у вікно, була поранена і шукала у вас допомоги? Хтось зі світу сильних і впливових людей звернеться до вас за допомогою, впевнений Східний сонник. А якщо це ви поранили дику птаху, що уві сні залетіла до вас в оселю, то такий сюжет означає, що ви несподівано легко «відіб’єте» нападки ворогів.

Домашня птиця — ознака дружби

До чого сниться багато птахів в будинку, розповість сонник Медеї. Отже, згадуйте, якщо вам приснилося, що у вас вдома живе багато папуг, канарок чи інших домашніх пташок, то це говорить про те, що ви людина багата друзями. А ось, якщо до вас уві сні залетіла зграя чиїхось домашніх улюбленців, то знайте — зараз сприятливий час заводити знайомства і зв’язки.

Колір крила, як сигнал про взаємини

Якщо приснилося, що у вас в квартирі проживають пернаті «сусіди», то пригадайте колір їх оперення, рекомендує сонник міс Хассе.

До чого сняться білі птахи в будинку? Це сигнал про взаємодопомогу. Якщо у вас уві сні білий папуга співає пісеньки по своєму, по-папужому, то це говорить про те, що ви весело проведете час.

Чорні шпаки або галки — ознака допитливості. Однак якщо наснилося, що чорні «пернатікі» клюють вас, то варто побоюватися зради. І ще: чорний ворон живе у вас в якості пернатого друга? Можете радіти, друзі знаходять вас дуже мудрою людиною.

Одомашнена дикунка

До чого сниться дикий птах в будинку в ситуації, коли уві сні ви бачите, що вона влетіла в розкриту кватирку за їжею, а ви вирішили залишити її у себе жити? Про це слід «запитати» сонник Лонго. Трактування сюжету розрізняються, залежно від того, хто саме влетів і залишився у вас жити. Отже:

 • Горобець — у вас з’явиться протеже;
 • Сова — будете мудрі не по роках;
 • Чайка — вас чекає прогулянка на природі;
 • Голуб — до примирення або налагодженню зв’язків;
 • Соловей — ви сповнені романтичних «ноток».
 • Мертві пташки — До неприємностей

  Найгірше, що може наснитися в сюжеті про птаха в будинку — це мрії про мертвих пташки, стверджують сонники.

  Так, наприклад, бачити уві сні, що ви зловили влетів пташку, а він померла — знак розставання з людиною, що грає не останню роль у долі або в кар’єрі. А якщо мертвого птаха ви знайшли у себе під ліжком, то, на жаль, це ознака розриву любовний зв’язок.

  Сонник птах в будинку, до чого сниться птиця в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: