Сонник птиці на дереві, до чого сниться птиці на дереві уві сні

До чого сняться птиці на дереві? Сонник вказує: відвідайте гучне захід, можете почати прибутковий проект, укласти вдалий шлюб. Бачення уві сні обіцяє щасливі події, приємні звістки, але іноді — занепокоєння, втрати, хвороби.

Вас чекає участь в заходах

Наснилися різні пернаті, розсівшись по гілках за вашим вікном? Наяву вам доведеться брати участь у зборах або судовому процесі.

Бачити їх на деревах уві сні і чути веселий гомін означає: незабаром вас відвідають гості та будинок наповниться їх розмовами.

До чого сняться дрібні птахи на дереві? Сонник підказує: попереду якесь неофіційне захід, де безліч народу буде зайнято порожньою балаканиною — можливо, семінар або галаслива вечірка.

Заплануєте поліпшення інтер’єру, будете шукати відповіді

Наснилося, як вони в’ють гнізда? Ви незадоволені своїм будинком (квартирою) і хочете його покращити. Настає час здійснити зміну інтер’єру або ремонт.

Бачили уві сні птахів на дереві? Залишилися невирішені проблеми, які сильно пригнічують. Можливо також, ви шукаєте відповідь на важливе питання. Прислухайтеся до інтуїції і зробіть вибір.

Успішний хід справ, кар’єрний ріст

Намагалися спіймати їх руками? Наяву хочете почати прибуткова справа, багатообіцяючий проект. Якщо вдалося зловити — значить, якийсь ваш вчинок ще нагадає про себе. Слід домагатися бажаного всіма силами: докладені старання обов’язково принесуть хороший результат.

До чого сниться, як вони гарно співають? Сонник обіцяє: попереду успіх в справах, кар’єрному просуванні. Обставини складаються сприятливо — можна реалізувати найсміливіші ідеї.

Розчарування, підступи недоброзичливців

Наснилися чорні птиці на дереві? З’являться розчарування, доведеться пережити сумні події. У сім’ї або по роботі можуть початися чвари.

Побачили уві сні великих хижих пернатих на дереві? Сонник повідомляє: недоброзичливці плетуть інтриги, хочуть обдурити вас.

Які були пташки?

Тлумачення сну враховує, яких птахів бачили:

 • Голуби — хвороби, втрати;
 • Сороки — пусті балачки, плітки;
 • Ворони — відчуєте невдоволення собою;
 • Дятли — потрібно проявити терпіння, наполегливість;
 • Дрозди — чекають відмінні зміни;
 • Зяблики — спокійне життя без хвилювань;
 • Синиці — приємні звістки або подарунок;
 • Горобці — попереду хвилювання, занепокоєння, турботи;
 • Снігурі — приємні сюрпризи.
 • Сонник Міллера: відчуєте складності

  До чого сниться чути, як птахи на дереві співають, щебечуть? Наяву виникнуть труднощі в якомусь справі, де потрібні будуть уважність і акуратність.

  Щасливі події, прибуток, нова робота

  Жінці бачити уві сні пернатих з пташенятами, що стрибають по гілках або просто сидять, означає: незабаром настане вагітність, про яку вона давно мріяла.

  Наснилися яскраві птиці на дереві? Сонник підказує: чекають щасливі події. можливий вдалий шлюб, гармонійна і щасливе сімейне життя.

  Зграйка маленьких пташок уві сні обіцяє невелику, але приємну прибуток або нове місце роботи, яке сподобається сновидцу.

  Пара пташок, що сидять поряд на одній гілці, віщують: у вас з’явиться людина, яка буде дуже дорогий.

  Сонник птиці на дереві, до чого сниться птиці на дереві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: