Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник птах, до чого сниться птиця уві сні

Якщо птах залетіла у вікно уві сні, то сонник пророкує важке захворювання когось із близьких людей, так як пернаті символізують душі померлих родичів. Можливо, це пророкує, що ви в найближчому часі отримаєте звістку від людини, якого давно не бачили, це основні тлумачення того, до чого сниться, якщо птах залетіла в будинок.

Птах у будинку

Якщо уві сні ви побачили домашню качку, курку або інших, і цей птах залетіла в кімнату, то сонник знаменує швидку кончину близького родича, але якщо ж вона залетіла в багатоквартирний будинок, то загине хтось із цього будинку.

За тлумаченням сонника, якщо птах стукає у вікно, то вас чекає раптове звістку, яке, швидше за все, переверне звичну життя з ніг на голову. Якщо при цьому вікно ще й розбивається, то звістка буде далеко не радісним.

Сновидіння, в якому птах влетіла у вікно може так само передбачати появу в життя нової людини, який тривалий час буде супроводжувати вас на життєвому шляху, міцно увійде в життя, змінить утвердилися засади і поміняє систему цінностей.

Дуже сприятливий сон для жінок, які хочуть завагітніти — птах б’ється в вікно. Нехай майбутні матусі не сумніваються,, до чого сниться таке бачення — сонник символізує про бажаної вагітності, і можна не сумніватися, що вона буде дуже вдалою.

Птах в руках

Мало кому вдавалося хоч раз в житті потримати в руках живу, що тріпоче пташку, а ось уві сні таке явище трапляється досить часто, і вже уві сні її можна не тільки потримати, але і погодувати, погладити, або просто зловити. Так, до чого сниться птиця в руках — про це розповість наш сонник.

Людей, яким пощастило спіймати птаха уві сні руками, сонник віщує в найближчому часі схопити удачу за хвіст — вони можуть виграти в лотерею, або отримати будь-якої приз або подарунок.

Молоду, незаміжню дівчину, якій уві сні довелося годувати птицю з руки, очікує зустріч зі своїм коханим, і, в трактуванні сонника, вона, швидше за все, переросте в тривалі відносини, які приведуть до весілля і щасливого сімейного життя. До чого сниться таке, якщо ви вже сімейна людина? Відповідь проста, вас чекає веселе проведення часу в теплій компанії друзів.

Діловим людям, які ведуть свій бізнес, тримати птицю в руках уві сні означає швидке просування в справах, кар’єрний зліт, або ж просто стрімке просування вгору по службових сходах.

Якщо птах сів на руку, то сонник дає неоднозначні прогнози,, до чого сниться такий сюжет, але в будь-якому випадку — це хороший знак, приємна несподіванка, яка втілиться або в хорошому звістці, або у зустрічі нової і довгої любові, або ж в несподіваному успіху в справах.

Взаємодія

Щоб зрозуміти,, до чого сниться птаха, потрібно інтерпретувати бачення у всіх деталях, у взаємодії з іншими приснився предметами.

Якщо вам вдалося спіймати птаха уві сні руками на льоту, то сонник пророкує кар’єрний ріст, або відкриття власного бізнесу. Так само це може позначати звісточку здалеку, виграш, запаморочливий успіх, або запрошення від друзів на свято або вечірку.

Якщо ви самотні, або вам просто не вистачає спілкування, і вам трапилося годувати уві сні птахів, можете не сумніватися,, до чого сниться цей сюжет: можливість знайомства з надійними людьми, які стануть хорошими друзями і опорою по життю не за горами. Якщо пташки, яких ви годували маленькі, то сонник віщує посиденьки в суспільстві хороших знайомих.

До чого сниться, що птахи нападають уві сні? Сонник не передвіщає нічого доброго, він означає плітки, чвари, розбіжності, суперечки з ворогами, конкурентами по бізнесу. Результат конфліктної ситуації можна передбачити по закінченню сну: якщо пернаті відступили самі, або вам вдалося їх прогнати, значить суперечки закінчаться в вашу користь.

Взагалі, будь-який сонник інтерпретує поява безпечної птахи як дуже хороший знак, і те,, до чого сниться ловити птаха уві сні, означає довгоочікуваний успіх в кар’єрі, отримання хорошої звістки, несподіваний виграш. Але якщо при цьому вбити спійману тварину, то швидше за все, справи, які підуть на лад, так і не отримають свого розвитку.

Сновидіння, в якому ви побачили перо птиці, сонник інтерпретує з двох сторін: за допомогою кольору, і по руху пір’я. Якщо пір’я білі, значить бачення обіцяє радість і щастя, чорні ж пір’я несуть за собою негативні емоції. Якщо пір’я при цьому ще й летять, то сонник обіцяє новини, які не зроблять на життя істотного впливу.

Якщо уві сні птах клює зерна, то сонник обіцяє благополуччя і процвітання, а якщо ж вона подзьобати вас уві сні, значить потрібно побоюватися пліток і підступів з боку противників.

До чого сниться, що птах накакала на голову? У цьому сні поєднання двох сприятливих знаків: послід сонник позначає як отримання великої суми грошей, а перната — це успіх, через якого ці гроші буквально зваляться на голову.

Якщо уві сні птах сів на голову — то це поганий знак. Сонник попереджає, що слід бути дуже обережним, берегти себе і оточуючих, бути уважним на дорогах, і не вступати в різноманітні конфліктні ситуації. Коли трапляється вбити птицю уві сні, то це найчастіше бачення, яке стосується не особисто вас, а більше оточуючих вас людей, або навіть місто або країну в якій ви живете. Вбивство птахи сонник трактує як стихійне лихо, погану, неврожайні погоду, посуху.

До чого сниться гладити птицю уві сні? Це буквально дотик до успіху і удачі, сонник обіцяє не просто одноразове везіння, а повне підпорядкування фортуни вам, а якщо птахи ще й дуже красиві, чекайте просто приголомшливого успіху.

Коли птах сів на плече уві сні, сонник пояснює таке бачення з двох сторін, якщо вона хижа, значить потрібно остерігатися підлабузників, а якщо не шкідлива, та ще й біла, значить ваша удача вже на порозі.

Сонник по різному тлумачить,, до чого сниться відпустити птицю. Це може бути добровільне зняття з себе обов’язків, які вас обтяжують — якщо пернаті вириваються з рук. А може означати і значні втрати, якщо ви добровільно відпустили смирну птаху.

Почути в сні спів птахів — дуже хороший знак. Трелі пернатих є символом задоволення, щастя і добробуту. А якщо вам довелося ще й літати уві сні як птах, то сонник тлумачить це як свободу духу, амбіції, прагнення до досконалості.

Багато птахів

Іноді, поодинокі пташки уві сні перетворюються на величезну зграю, яка може як діяти, так і нападати. І в залежності від кольору і поведінки пернатих таке сновидіння сонник трактує по-різному. Бачити багато птахів уві сні — до невеликого прибутку, якщо пташки маленькі.

Важлива подія, пов’язана з оточуючими вас людьми, несподівана звістка, яке буде для вас чимось незвичайним, політ фантазії, мрії і бажання — так сонник тлумачить,, до чого сниться зграя птахів.

Різні птиці

Сонник Нострадамуса трактує сновидіння про те, як до вас наближається великий чорний птах, як велику небезпеку для вашого міста: падіння метеорита. Так само чорне перната уві сні попереджає про те, що вам потрібно краще пізнати себе, найімовірніше у вас великий стрес, і потрібно сходити до психолога.

Те,, до чого сниться білий птах уві сні, обіцяє багато радості наяву. Ну а якщо вам приснилася міфічна синій птах, можете очікувати колосальний розвиток інтуїції, яке в майбутньому принесе щастя й удачу, а так же небувалий успіх в кар’єрі.

Якщо вам одночасно насняться червона, зелена, жовта птах, то сонник пророкує вам творчий прорив, поява нових ідей, нове бачення прекрасного — такі сни зазвичай приходять творчим людям. Але будьте обережні — таке загострення сприйняття може привнести сумбур в думки, потрібно намагатися зберігати спокій і адекватність вчинків.

Мертва птиця уві сні трактується сонником неоднозначно. Якщо убита пташка дрібна, то вас чекає низка невеликих проблем, які можна буде легко вирішити за допомогою простих дій. Якщо її вбили ви, то вчинок, який ви збираєтеся зробити — недостатньо обміркований, спробуйте розібратися в собі і своїх думках і не робіть дій, які можуть принести з собою неприємності.

Якщо дохла птиця уві сні — яструб, орел, або інша хижа, то вас чекає удача — перемога над недоброзичливцями, конкурентами, причому все це відбудеться само собою, вам навіть не доведеться докласти ніяких зусиль — ось, до чого сниться таке бачення.

Жінка, якій приснилася красивий птах, може очікувати нових любовних відносин, які, швидше за все, приведуть до заміжжя. Якщо ж такі пернаті наснилися чоловікові, то сонник трактує це як швидкий успіх.

Буває і таке, що уві сні до нас приходять найнеймовірніші персонажі, наприклад жар птиця, поява якої уві сні обіцяє виконання самих неймовірних бажань.

До чого сниться домашня птиця? Зазвичай вона бачиться марнотратним особам, які люблять розкидати кошти направо і наліво — це якесь попередження, яке застерігає від нерозумної витрати грошей.

Якщо вам приснилася хижий птах, сонник попереджає: слід побоюватися конкурентів або ворогів — вони плетуть підступи проти вас. Але якщо хиже перната вбито — можете зітхнути спокійно, недруги не мають шансів проти вас.

Папуги — комічний персонаж багатьох фільмів і книг, вічний блазень, що повторює всі за своїм господарем. Птахи папуги уві сні позначають наявність у вашому оточенні несерйозних, нечесних людей. Годування папуг уві сні — ризик зв’язку з підступним і неприємною людиною, а папуга — символізує про несерйозне ставлення до обов’язків.

Поранена птах уві сні символізує вас самих, якщо ваші діти погано поводяться. Це прихована, глибока печаль, яка заважає нормально жити. Таке ж тлумачення сонник дає і коли присниться немічний птах, але це ще обіцяє відчути сором і відчай через безрозсудний вчинку.

Якщо приснилися райські птахи, то сонник тлумачить це як передвістя удачі, і справджених бажань. Якщо наснилася величезний птах, що має гарне оперення, то це так само означає хороші зміни в житті.

Птах фенікс уві сні символізує вашу силу, стійкість до стресів, стійкість, вміння переносити неприємності з високо піднятою головою, і як фенікс, постійно відроджуватися з попелу. У вас все обов’язково вийде, всі починання виправдаються. Екзотичні птахи уві сні — це зайва амбітність наяву. Будьте трохи стриманіше, і у вас все вийде.

Єдина птах в клітці знаменує про швидке вдалому шлюбі, а якщо ж у клітці безліч пташок, то можна здогадатися, до чого сниться таке: очікуйте поповнення в новоспеченої сім’ї. Птахи в небі — ще один сприятливий знак, який сонник так само трактує як знамення до утворення нової сім’ї.

Сонник птах, до чого сниться птиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: