Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пташенята, до чого сниться пташенята уві сні

Пташеня уві сні — знак готовності до нового. Рідко зустрічаються настільки сприятливі символи, які трактуються сонниками так позитивно. Вам приємно буде дізнатися,, до чого сниться таке сновидіння. Воно віщує виконання заповітних бажань — за умови, що прикладені зусилля для створення фундаменту сімейного благополуччя.

Все, пов’язане з виводком птахів, стосується сфери сімейних цінностей. Матеріальний достаток, народження дитини, спокій і підтримка — передбачення щедро обіцяють приємні зміни. Однак іноді сновидіння дають знаки, які застерігають від помилок.

Гніздо

Гніздо уві сні символізує плани, що виношуються сновидцем. Йому потрібно зосередитися, побути на самоті, щоб задум знайшов чіткі контури. До чого сняться в гнізді пташенята? Сонники віщують щасливі зміни в сім’ї. Швидше за все, у молодих з’явиться дитина. Але якщо мрії та сподівання пов’язані з матеріальним благополуччям, значить, воно не за горами.

Бачити виводок без птиці — знак реалізації сміливих творчих планів. Людина досить незалежний і самостійний, щоб без оглядки на оточуючих втілити в життя свої проекти. Якщо ж привиділася птах з пташенятами, сонники інтерпретують це як необхідність консультацій з більш досвідченими людьми. Не бійтеся звертатися по допомогу — вона зараз особливо необхідна.

До чого сняться вилупилися в гнізді пташенята? Вони символізують перші результати великого проекту. Сонники попереджають: треба закріпити успіх, до справжньої перемоги ще далеко.

Яйця

Подібні сни наповнені символами, які більшістю сонників трактуються однозначно. Наприклад, яйця, з яких очікують появу пташенят, відображає верховенство сімейних цінностей, щастя близьких. Витоки успіхів, стан умиротворення, є наслідком того, що в сім’ї панує атмосфера розуміння, любові, підтримки.

Найпоширеніше тлумачення щодо вилуплення пташенят уві сні — пора готуватися до появи малюка. Але зустрічається і інша інтерпретація — страхи і тривоги, від яких втомився сновидец, нарешті, відступлять, і він відчує полегшення від того, що тягар відповідальності стане не таким тяжким.

Бачити уві сні, як пташенята вилуплюються, обіцяє полегшення тягаря турбот, стабілізацію матеріального становища.

Пташенята різних порід

До чого сняться виводки птахів різних видів? Пташенята папуги уві сні — натякають на маленькі радісні сюрпризи, раптові удачі. Крики пташенят сови віщують негаразди, лиха. Образ совенят закликає до мудрості, щоб уникнути серйозних наслідків. Сонники вважають, що, швидше за все, вдасться обійтися маленькими втратами.

Лебідь уособлює сферу любовних переживань і змін. Пташенята лебедя уві сні пророкують дівчині недвозначні залицяння, метою яких є пропозиція руки і серця. Для чоловіка цей образ сонники тлумачать, як очікування зустрічі з жінкою, яка стане господаркою вогнища.

Пташенята голубів уві сні — вісники спокою, миру і віри в краще. У родині людини встановляться гармонія і умиротворення.

Врятувати дитину

Мертві пташенята — символ краху надій, зірваних планів. Якщо уві сні сновидец сам убив маленьку пташку — сонники віщують: він своїми руками зруйнує своє щастя. Все, що могло б бути хорошого, все, що має цінність для цієї людини, поставлено під загрозу. До чого сниться врятувати, вигодувати пташеняти — сонник вказує, що людина сама створить фундамент свого добробуту. Найближче майбутнє принесе матеріальний достаток і міцний сімейний тил.

Сонник пташенята, до чого сниться пташенята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: