Сонник пташка, до чого сниться пташка уві сні

Птічка — благодатний символ, і, до чого сниться вона може, якщо не на щастя і добрим вістям? Сонники стверджують: побачити уві сні маленьку пташку — значить, вступити в смугу миру і спокою.

Якщо ж сновидец отримує тривожне попередження, то варто прислухатися до тлумачення, щоб прийняти правильні рішення.

Побачити пташку

Сонник Міллера стверджує, що побачити уві сні пташку для жінки — символ заміжжя або нової любові. Красиві пташки, що вражають дивовижним оперенням, Міллер трактує, як благодатне ознаку.

Зграя дрібних пернатих — складний для тлумачення образ. Велика їх кількість уві сні уособлює собою енергію безлічі людей, а розмір говорить про неофіційному статусі події. Сновидіння пов’язано зі стовпотворінням і порожньою балаканиною, може передбачати участь в багатолюдній вечірці, семінарі. Жінку може очікувати вагітність.

Сонник XXI століття роз’яснюючи, що означає бачити вві сні я багато маленьких пташок, пророкує невелику, але постійний прибуток, сонник мандрівника пророкує успіх у творчих проектах. Якщо зграя уві сні сидить на дереві, ситуації в житті змушують людину відчувати духовні переживання.

Більшість тлумачів єдині в думці,, до чого сниться маленька пташка вагітної — до народження донечки. Іншим обіцяють невелику, але приємну надбавку до зарплати, успіх в починаннях, однак якщо вона ширяє високо — довести розпочате до кінця буде непросто, будуть заважати різні відволікаючі моменти.

Види птахів

Езотеричний сонник інтерпретує яскраве оперення пташки, як удачу в любовних справах. Пташка колібрі уві сні — символ невпинних турбот, тривоги і занепокоєння. Необхідно зупинитися, взяти тайм-аут, дозволити собі хоча б невеликий відпочинок. Колібрі, яка пурхає над квітками і п’є нектар — до нової закоханості.

Багато і самі здогадаються,, до чого сниться пташка — синичка. Так, як говорить сонник Езопа, краще синиця в руках, ніж журавель у небі — сновидец віддасть перевагу задовольнятися малим, залишивши на потім мрії про важко здійснюваним.

Тлумачення безпосередньо залежать від забарвлення оперення. До чого сниться жовта пташка, символ занепокоєння? Вона приносить сновидцу страх за майбутнє, їм будуть отримані якісь насторожуючі звістки.

Не так однозначно бачення білої пташки — по сонником, до побачення з другом, до радісних звісток, нової закоханості. З іншого боку, любов може виявитися нерозділеного, хоча і принесе яскраві незабутні переживання.

Чорна зграйка уві сні — знак того, що відгомони минулого негативно відіб’ються в сьогоденні, хтось думає про людину погано, спираючись лише на давні епізоди його життя.

Пташка прилетіла

Пташка, яка стукала уві сні в вікно, пророкує збільшення в сім’ї, народження дитини. Якщо ж вона билася у вікно з усієї сили, згідно сонником, передвістя біди.

Сновидіння про пташку, яка залетіла у вікно, може розглядатися з точки зору давніх уявлень, в яких птахи уособлюють душі померлих. Можливо, душа покійного родича попереджає про небезпеку, що насувається. До чого сниться, якщо птаха поводиться неспокійно — будьте завбачливі, остерігайтеся нещасних випадків і дбайте про здоров’я близьких.

Сонник Міллера розглядає бачення про птахів, як відображення емоцій. Якщо пташка залітає в будинок, це означає, що людина стурбована долею тих, з ким він найбільш емоційно близький: коханий, родичі або близькі друзі зіткнуться з певними проблемами.

Уві сні пташка прилетіла — звісточку принесла, саме таке тлумачення пропонують сонники сновидіння про раптово прилетіла Птаха, причому вести будуть виключно радісними.

Птаха, уві сні залетіла в робочий кабінет, відображає потребу у визнанні, кар’єрному зростанні. Ще одне тлумачення,, до чого сниться її приліт — жага змін, тяга до далеких мандрівкою. Пора щось змінювати у своєму житті, не йти на поводу обставин.

Людина з пташкою

Спіймати будь-яку пташку — це все одно, що спіймати птаха удачі. Якщо людина змогла зробити це уві сні, то наяву він здатний зірвати джек-пот. Тим, хто не тяжіє до азартних ігор, сонник пророкує виявлення втраченої речі, прибуток. У житті настає біла смуга, і навіть звичайна вечірка приготує незабутні сюрпризи. Спіймати пташку уві сні вагітній жінці означає, що її дівчинка з’явиться на світ без ускладнень. Холостяку зі стажем — одруження або прибуток.

До чого сниться уві сні тримати пташку в руках? Сонник каже, що все вже підготовлено для того, щоб домогтися успіху в бізнесі, і він не змусить себе чекати. Якщо тільки спіймана пташка не накакала на сновидіння — тоді реальність обдурить очікування і замість удачі приготує неприємні сюрпризи.

Пташина клітка, згідно сонником, втілює сімейні узи. Коли треба з’ясувати,, до чого сниться пташка в клітці, корисно згадати, чи була вона в самоті. Якщо була одна, це віщує шлюб за розрахунком, парочка — справа йде до щасливого шлюбу, а зграя в клітці — до великої дружної сім’ї, численному потомству.

Мертва пташка уві сні сама по собі нічого страшного не передбачає — лише дрібні неприємності, які швидко вирішуватися, а попереду відкриються нові перспективи. Інша справа, якщо її вбив сновидец — тоді сонник застерігає його від поганого вчинку. Краще відмовитися від поганих намірів, щоб не накликати на себе серйозні неприємності.

Сонник пташка, до чого сниться пташка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: