Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пташиний послід, до чого сниться пташиний послід уві сні

Екскременти будь-якого виду загальновизнано вважаються символом матеріального прибутку і зокрема грошей. І якщо уві сні ви вступили у велику купу або «чудо» несподівано звалилося на голову, то чекайте серйозний прибуток. Але, до чого сниться пташиний послід? Сонник докладно розповість, що означає сновидіння.

За Міллеру

По-перше, сонник Міллера підтверджує, що бачити пташиний послід на голові в більшості випадків сниться до отримання грошових коштів. Причому тут спрацьовує фактор несподіванки. Тобто прибуток буквально впаде з неба.

По-друге, цей же сон передає саме прагнення поліпшити фінансове становище і заробити ще трохи коштів. Зокрема на це вказує брудна пляма в волоссі сновидіння. Ще одна поширена тлумачення сну за участю пташиних випорожнень — це популярність, загальна слава і повага.

Конфлікти і плітки

До чого ще сниться пташиний послід? Щоб зрозуміти це, варто згадати, як поводяться птиці. Найчастіше вони голосно щебечуть, різко злітають, тобто поведінку їх вкрай веселе і неспокійне. Тому бачити їх послід уві сні — до неприємностей і переполоху.

Це може бути сварка або навіть скандал в будинку, на робочому місці, на вулиці і т. д. Судити про розміри конфлікту і місці, де він відбудеться, сонник рекомендує по іншим деталям сновидіння.

Крім того сліди життєдіяльності птиці на голові або руках гарантують плітки, наклеп і інші неприємні розмови. Сонник радить запам’ятати: якщо наснилося, що неприємний слід залишився на якусь людину, то саме ця особистість в реальному світі потрапить в дуже неприємну ситуацію.

Пора позбутися зайвого

Щоб зрозуміти,, до чого сниться пташиний послід, сонник радить звернути увагу на той факт, що зазвичай екскременти є тим, від чого люди намагаються позбутися. Більш того самі птахи в нічних мареннях уособлюють свободу.

Не дивно, що їх послід уві сні може стати знаком того, що прийшов час переглянути власну поведінку і характер. Ймовірно, у вас є не самі позитивні риси і якості. Сонник попереджає, якщо уві сні пташиний послід був в волоссі, то ваші необдумані і навіть дурні вчинки заведуть вас в безвихідне становище.

До речі, якщо наснилося величезна купа, то це посилює значення будь-якого сну і навпаки. У той же час, якщо ви в нічних мареннях бачили дуже брудну клітку, то вас чекає якесь справа з гідною оплатою. Ось тільки воно дуже сильно обмежить вашу свободу.

Щасливі зміни

Щоб краще розтлумачити,, до чого сниться таке незвичайне подія, сонник також радить пригадати, яка саме птах залишила про себе пам’ять.

Наснилося, що на голові виявився послід дрозда — чекайте щасливих змін і знайомства з хорошими людьми, випорожнення дрохви обіцяють брехня і плітки, слід на людину залишив зяблик — буде спокійне життя без хвилювань і проблем.

Бачити екскременти глухаря — до безпідставним підозрами, гагари — до вигідного, але ризикованої справи, а голубів — до втрат і хвороби. Якщо приснилося, що в волоссі виявився пташиний послід і уві сні ви точно знаєте, що належить він хижого птаха, то наяву зумієте впоратися з будь-якими проблемами.

Як видно, пташиний послід може символізувати досить різноманітні події в житті, але тільки домашні птахи гарантують збільшення доходів і зростання добробуту.

Сонник пташиний послід, до чого сниться пташиний послід уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: