Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник психіатрична лікарня, до чого сниться психіатрична лікарня уві сні

Психіатрична лікарня — місце, що означає і жах, і спокій одночасно. Стати пацієнтом цього закладу не хотілося б нікому, ні наяву, ні уві сні. Але якщо все ж вам приснилося, що ви потрапили в психушку, не впадайте у відчай, заспокоюють сонники. Цілком ймовірно, що ви просто стомлені, і вам треба відпочити. Розслабтеся і пригадайте всі події своєї мрії — це допоможе вам зрозуміти,, до чого сниться подібне.

Стати психом — ознака важкого періоду

Якщо ви спите і бачите себе пацієнтом психіатричної лікарні, не поспішайте панікувати вранці, так як символом безумства дане бачення не є.

Бути уві сні божевільним і лежати в психіатрії — це ознака того, що незабаром у вас трапитися якась неприємність. Жіночий сонник, наприклад, стверджує: бути пацієнтом психіатричної лікарні — це символ проблем в особистому житті.

А, на думку Циганського сонника, бути на лікуванні в дурдомі, прийшовши туди за власним рішенням — знак того, що вам знадобитися підтримка в реальному житті, щоб впоратися з нападами нерішучості, нерідко вас охоплюють.

Лікарське покликання, або Рада буде цінним, а лють — перешкодою

Якщо вам приснилося, що ви працюєте психіатром і лікуєте психічні розлади, то це означає, що через короткий проміжок часу, що відокремлює ніч з даними баченням від реальності, в якій почне збуватися пророцтво, до вас прийде за порадою малознайомий чоловік.

А якщо ви бачите себе в сні санітаром, надягають на психа «каральні сорочку», то постарайтеся взяти свої емоції під контроль, так як подібні сюжети не рідко означають шаленство і лють, «випущені» на свободу.

Візит до хворого, як символ мінливості настрою

Чи не можете позбутися думки, що все буде погано, після того, як уві сні ви порадували візитом когось в психіатричній лікарні? Даремно турбуєтеся! Ось, як пояснює Місячний сонник,, до чого сниться відвідування психлікарні: якщо ви нанесли візит ворогові — то будьте впевнені, що ви отримаєте верх в «сутичці» з ним, правда, витратите при цьому чимало душевних сил.

Наснилося, що провідали родича — почуєте неприємні звістки про нього, але не більше, а ось, якщо в психіатричній лікарні уві сні перебував ваша дитина, то будьте готові до сімейного заходу, яке хоч і буде веселим, але дуже вас втомить, підказує сонник пастора Лоффа.

Втеча: До мети рукою подати

Приснився втечу з психіатричної лікарні? До чого це сниться, знає сонник Цвєткова. Тлумачення сну, яке він пропонує, таке: труднощі, які ви відчували протягом довгого часу, «випаровуватися» без сліду.

Події, прогнозовані Густавом Міллером

Сонник Міллера так пояснює,, до чого сниться психіатрична лікарня:

 • Виписка з даної установи уві сні обіцяє закінчення складного періоду;
 • Похмурі палати з гратами на вікнах — знак труднощів;
 • Красива сучасна будівля — до несподіваного сюрпризу;
 • Бачите себе прикутим до ліжка — ознака того, що ви надмірно себе контролюєте.
 • Сонник психіатрична лікарня, до чого сниться психіатрична лікарня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: