Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пряники, до чого сниться пряники уві сні

Пряники, які отримали таку популярність на Русі, все ж не є споконвічно російським ласощами. Кухні багатьох країн в своїх «Куховарських книгах» мають рецепти цієї пряної випічки. Прянички можуть стати «героями» сновидінь, і те,, до чого сниться подібний образ, відомо сонникам різних країн і епох. Для того щоб правильно витлумачити таке нічне бачення, необхідно пригадати все те, що ви бачили уві сні.

Сонник Міллера

Американець Густав Міллер у своєму сонник дає таке тлумачення сну приснився пряника: якщо ви бачите, що ласуєте пряниковими виробами, то це символізує радісні миті з коханим, а ось, пригощати когось уві сні пряниками — знак того, що ви прийміть участь у будуванні чиєїсь долі.

Ще зверніть увагу: свіжа випічка уособлює собою чесне примноження капіталу, тоді як черстві пряники обіцяють фінансові афери, віщає тлумач.

Купувати пряники — ознака змін

На думку багатьох сонників, покупка уві сні пряників — це символ того, що в житті сновидіння присутня людина, сумирно по ньому зітхає.

До чого сниться бачення, в якому ви купуєте і їсте пряникові булочки? За версією Східного сонника, будь-яка випечена пряність, що вживається в їжу, означає незабутні події. Уві сні вам сподобався смак пряників, які ви їли — до приємних змін.

А ось, тлумач мрій і сновидінь пастора Лоффа, пояснюючи, до чого сниться, що ви їсте прянички з молоком, згадує: дане бачення означає не що інше, як зміцнення здоров’я і взаємин, причому, відбудеться це вельми несподівано.

У кондитерському цеху, або Щастя залежить від вашої старанності

Якщо вам приснилося, що ви бачите, як хтось випікає пряники, то це говорить про те, що хтось намагається вами маніпулювати, звернувшись до вашої сердечності і доброті. А якщо ви самі уві сні займалися випічкою, то можете бути впевнені — удача прийде до вас у тому випадку, якщо прикладіть хоч найменше зусилля.

До чого сниться мрія, в якій ви печете і їсте свіжоспечені шоколадні пряники? За сонником Мандрівника — це ознака любовних томлінь і радощів. Особливо добре, якщо крім смаку ви відчуваєте ще і приємний аромат, що виходить від них.

Неприємності з частуванням, як символ проблем і невдач

Бачити уві сні або їсти шоколадні пряники, які гірчать — знак розчарування в любові, засмучує сонник Медеї. А якщо наснилося, що ви пробуєте на зубок, але не можете відкусити ні шматочка від пряниковий будиночок, то, скоріше за все, у вашому домі «оселиться» відчуженість.

Циганський тлумач запевняє: наснилося, що у вас на столі лежить багато прілого або брудних пряників — чекайте неприємностей з владою через гроші.

Форма мучного вироби підкаже, на що звернути увагу

Від того, яку форму мало уві сні пряне виріб, залежить і те, в якій сфері життя вас чекають зміни, стверджують оракули сновидінь. Отже:

 • Прямокутний або квадратний — до взаєморозуміння з колегами;
 • Сердечком — вісник справ амурних;
 • Калачем або зірочкою — для досягнення успіху одного бажання мало;
 • Круглий — друзі порадують своєю увагою і підтримкою;
 • Зображення звірятка — до веселощів в компанії однодумців.
 • Сонник пряники, до чого сниться пряники уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: