Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прищі, до чого сниться прищі уві сні

Прищі на обличчі часто сняться тим, хто надто переймається громадською думкою про свою персону. Сонник всього лише намагається показати, що нічого страшного не станеться, якщо ви не будете виглядати бездоганно. Зайвий перфекціонізм вам також не личить, як і прищі.

До чого сниться сон, що вам вдалося видавити прищ? Такий сон означає, що незабаром вас можуть марно потривожити і втягнути в абсолютно нецікавий для вас процес, до якого вам би не хотілося мати відношення взагалі. Сонник пропонує не приймати близько до серця цей поточний момент, який на ділі і прища видавленого не варто.

Нехай навіть це всього лише сон, тиснути прищі — досить неприємна процедура. Проте, часом необхідна, як стверджує сонник. Саме таким чином сон закликає вас зробити перший крок на шляху до позбавлення від того, що в реальності заважає вам жити.

Якщо вам приснилися прищі на тілі, сонник радить серйозно задуматися, своїм чи справою ви займаєтеся. Сон нагадує, що працювати потрібно для того, щоб жити, але ніяк не навпаки. Якщо це повторюється сон, тим більше слід задуматися про зміну діяльності або профілю освіти.

Сонник стверджує, що найогидніші речі, в тому числі і гнійні прищі, наяву обертаються отриманням прибутку або несподіваним подарунком. У той же час, сон натякає, що в глибині душі ви усвідомлюєте, що з вами щось не так. Може, настав час розібратися в собі і спробувати зрозуміти справжню причину своїх сумнівів?

Як вважає сонник, настав час втілити в життя ідею, яка вже давненько не дає вам спокою — ось, до чого сниться прищ на носі. Сон подає знак, що ідея не тільки має право на існування, але і здатна принести цілком матеріальну віддачу.

Сон, в якому ви намагаєтеся перед дзеркалом видавлювати прищі на обличчі, може виявитися не більше ніж відображенням реальних подій: зізнайтеся, ви ж іноді так чините наяву. Сон також говорить про те, що ви прагнете до досконалості будь-яку ціну і поспішайте відшукати в собі найменші недоліки раніше, ніж їх помітять інші.

До чого ще сняться прищі уві сні

Якщо тиснути прищі на обличчі уві сні, наяву можна незабаром опинитися в епіцентрі гучного й в міру скандального події. Сон обіцяє популярність. Сонник радить не форсувати події і по можливості уникати конфліктів.

До чого сниться, що у вас вскочили прищі на спині? Сонник стверджує, що причина проста: ви прагнете все взяти під свій контроль. Сон намагається допомогти вам усвідомити, що переробити всі справи своїми руками — спочатку безнадійна затія, набагато ефективніше навчитися довіряти оточуючим і не соромитися просити їх про допомогу.

Якщо уві сні вскочили прищі на голові, їх володаря сонник вважає об’єктом заздрощів. Сон закликає схаменутися: заздрість не тільки не конструктивна, вона ще й може привести до хвороби самого заздрісника.

Якщо вам вдалося уві сні видавити гнійний прищ, ваш сон означає, що ви нарешті перестали чіплятися за минуле, відкриваєте для себе нові горизонти і мають намір рухатися до них. Сонник тлумачить ваш сон як завершення одного життєвого періоду і початку іншого.

До чого сниться великий прищ? Сонник трактує цей сон як показник нагальної проблеми. Якщо гарненько пригадати сон, можна обчислити її характер. Швидше за все, вам не дає спокою одна й та сама думка або організм відчуває початок нездужання, симптоми якого поки не дали про себе знати.

Прищі на попі частенько сняться тим, хто веде сидячий спосіб життя. Сон таким чином повідомляє, що попа втомилася від надмірних навантажень і закликає сходити на пошуки пригод. Тільки не втрачайте здоровий глузд, інакше на місці приснився прища наяву може утворитися той ще геморой.

Сонник прищі, до чого сниться прищі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: