Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прищі на обличчі, до чого сниться прищі на обличчі уві сні

Прищі в реальному житті завжди доставляють незручності і певні проблеми. Але, якщо Ви побачили прищі на обличчі уві сні — це хороший знак. Сонник трактує подібний сюжет як символ майбутньої наяву удачі і легкого досягнення цілей. Щоб дізнатися інші варіанти,, до чого сниться подібний сон, слід звернутися до інших тлумачів.

Сонник Катерини Великої говорить, що побачити в нічних мареннях у себе на тілі прищі до численних клопотів, який не приносить задоволення. Якщо висипання були на тілі сторонню людину, то не варто в реальності турбуватися через дрібниці. Зайва помисливість здатна привести до найсильнішого неврозу, який, не виключено, буде потрібно лікувати за допомогою кваліфікованого лікаря.

Якщо молодій дівчині уві сні привиділося, що на її шкірі є запалення, то незабаром навколишні засудять її надмірно легковажну поведінку. Ще один варіант — скандал в громадському транспорті. Чи не хочете псувати собі нерви, ходіть пішки.

За Ісламському сонником фурункули на тілі пророкують багатство. Великий тлумач трохи інакше пояснює таке сновидіння. Згідно з ним, побачити уві сні прищі на обличчі до тяжких емоційних переживань і навіть депресії. Зміни, що відбулися наяву події або недобре звістка так Вас засмутить, що буде потрібно навіть звернутися до психолога. Також по Великому сонником видавити прищ на обличчі до того, що Вам доведеться стати очевидцем гучних скандальних розборок.

Якщо Вам приснилося, що у навколишніх все обличчя покриті фурункулами, то в реальності з’являться підтвердження зради знайомої людини. Не вірте в брехливі запевнення про відданість, зрадив раз, зрадить і другий. Обмежте своє спілкування з цією людиною по максимуму.

Ще кілька пояснень, до чого сняться прищі на обличчі

У разі якщо уві сні Ви видавлювали прищі на обличчі, то наяву Вас викличуть в судову інстанцію з метою уточнення обставин нікого справи, до якого Ви не має абсолютно ніякого відношення. За Домашнього сонником прищі сняться до переживань про те, що про Вас думають сторонні люди. Не варто ускладнювати своє існування подібними думками.

Сонник Міллера повідомляє, що побачені уві сні прищі пророкують дрібні неприємності в реальному житті. Справитися з ними допоможе тільки терпіння і завзятість. Якщо в сновидінні Ваше обличчя було спотворене фурункулами, то незабаром доведеться пережити справжнє потрясіння. Оговтуватися від нього доведеться довго і болісно.

Сонник Міллера також розповідає, до чого сняться прищі уві сні на інших людях. Такий сюжет обіцяє хвороба і важке тривалий одужання. Крім цього близькі люди або просто знайомі будуть постійно Вам скаржитися на свої проблеми і важке життя, провокуючи тим самим Ваше роздратування. Постарайтеся не думати про чужі труднощі. Сонник радить зосередитися на своїх.

Уві сні тиснути прищі на обличчі до вирішення поточної проблеми. Жінці виявити під час нічного відпочинку, що все її обличчя покрите хворобливими висипаннями до поганого ставлення з боку чоловіків і просто оточуючих людей. Фурункул на носі віщує романтичні побачення. Також він може обіцяти нові приємні знайомства з представниками протилежної статі.

Сонник прищі на обличчі, до чого сниться прищі на обличчі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: