Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пшоно, до чого сниться пшоно уві сні

Пшоно, побачене уві сні, обіцяє сплячій людині прибуток, багатство і достаток. Є, звичайно, і негативний тлумачення даного символу, але в більшості своїй це дуже хороший знак. Давайте розберемося,, до чого сниться дана крупа в різних варіантах сну, а допоможе нам в цьому сонник!

Сонник Міллера про «золотом» зерні

Якщо уві сні ви розсипали пшоно — бережіть своє майно від зазіхань, але якщо ви змогли зібрати всі зернятка — все закінчиться добре для вас. Ви зумієте відстояти своє добро. Не дуже хороше значення має сновидіння, в якому ви перебирає крупу — в реальності вас чекає нудна і кропітка робота.

Жовтий злак — багатства знак

Сон, в якому ви годуєте домашню птицю пшоном — означає, що вкладені гроші принесуть непогані дивіденди, обіцяє Український сонник.

Наснилася власна весілля, на якій вас посипають пшоном, пшеницею і іншим зерном — незабаром вас чекає велика прибуток.

Годувати курчат пшоном — прибуток буде не велика, але постійна, радує Місячний сонник.

Сниться, що розсипані для курей зернятка проросли — доходи будуть рости день за днем.

Купувати пшоно для того, щоб годувати їм птицю — ви зумієте отримати вигоду навіть з самого невдалого справи.

Кулінарні частування або Будете здорові

Варити пшоняну кашу для сімейного обіду — вас чекає міцне здоров’я, яке не зламає жодна хвороба, радує Слов’янський сонник.

Уві сні ви кладете пшоняну крупу в першу страву — ви дуже швидко підете на поправку навіть після складного захворювання.

Змітати в каструлю розсипане по столу пшоно і варити з нього частування для гостей — ви допоможете своєму другові одужати. Можливо, дістанете необхідні дефіцитні ліками або станете донором крові.

Бачити, що в каструлі багато темних нерозкритих зерняток — в реальному житті вам слід контролювати те, що їсте.

Годувати пшоняною кашею своїх домочадців або гостей — наяву ви підете провідати хворого друга.

Збирати врожай як символ удачі і везіння

Бачити, що ви сієте в поле просо — в реальності вам буде везти в усьому, за що б ви не взялися, пророкує сонник Ванги.

Сниться, що ви збираєте врожай і у вас в зерносховище вже цілі гори цього злаку — то, що ви почнете зараз, незабаром повернеться до вас великим везінням.

Приснився сон, в якому ви розсипали по своєму городу пшоно, сподіваючись на сходи і багатий урожай означає, що виповниться бажання, про який ви вже і забули, обіцяє Місячний сонник.

Наснилося, що ваша робота полягає в тому, щоб розпорошувати з літака над полями з посіяним зерном добрива — друзі потребують вас, а це не може не радувати.

Брудна крупа — стережіться злих язиків

Сниться, що ви підмітає підлогу, щоб прибрати розсипане пшоно — стережіться заздрісників, вони бажають вам нашкодити і плетуть проти вас інтриги, попереджає Східний сонник.

Бачити брудну крупу, замочену у воді — тлумачення сну таке: бережіть свою репутацію, інакше доведеться витратити багато сил на відновлення репутації.

Якщо приснився сон, в якому вам довелося перебирати пшоно, відокремлюючи його від інших злаків — значить, ви можете постраждати від пліток. Вороги позаздрять того, що ви здатні впоратися з будь-якою роботою.

Сонник пшоно, до чого сниться пшоно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: