Сонник пшениця, до чого сниться пшениця уві сні

Те,, до чого сниться пшениця, на думку сонників, символізує достаток і достаток. Цей злак уві сні асоціюється не тільки з матеріальним благополуччям, але і з сім’єю, домашнім теплом і затишком.

Покоси

Широкі поля, засіяні пшеницею уві сні, за сонником Міллера пророкують сприятливі перспективи в тих справах, які для сновидіння мають велике значення.

Підніматися по схилу, засіяному пшеницею, чіпляючись руками об стебла і колосся, символізує достаток і процвітання. У будь-якому обраному справі або професії сновідящій вдасться домогтися успіху і виділитися.

Брести по полю, зеленіють сіножатями пророкує благополучну домашнє життя і вірних друзів. Дозріли колосся злаків позиціонуються Ісламським сонником як добрі справи.

Те,, до чого сниться стигла пшениця на полях, описується в англійському тлумачу, згідно з яким приснилося сновидіння є передвістям стабільного матеріального становища, достатку і фінансової незалежності.

Чоловікам такий сон віщує перспективу шлюбу з заможної і незалежної панянкою. Неодруженим молодим людям бачення обіцяє швидке пристрій сімейних відносин, будинок і дітей, що стануть розрадою в старості.

Володарям морських професій сновидіння пророкує безпечне плавання, і швидке повернення додому, а також знайомство з жінкою, яка повністю переверне його долю, наповнивши її щастям і сенсом.

Урожай

Великі, чисті і сухі зерна пшениці уві сні позиціонуються сонником Міллера перспективою увійти в будь-які двері, процвітання і достаток. Повні мішки злаків символізують тверду рішучість сплячої людини домогтися перемоги і успіху.

Вилущувати зерна з пшеничних колосків, на думку сонника від А до Я, передрікає довгий і тернистий шлях до задуманого, що сповнений безліччю поневірянь і поступок з боку сновидіння.

В ісламському сонник, приснилося зерно є ознакою хорошого врожаю і успішного виконання планів. Сіяти його уві сні — випромінювати добро, відміряти — справедливість і чесність.

Думки сонників про те,, до чого сниться пророщена пшениця, мають різні тлумачення. Згідно з одними тлумачам, проросле насіння уві сні віщує важкі часи для сплячої людини, необхідність робити запаси на зиму, економити.

Якщо приснилося сновидіння про пророслої пшениці трактувати з позиції духовності, то в даному випадку, воно означає придбання знань, духовне просвітлення, вираз добра і чуйності.

Дії

Бачити комбайн на пшеничного ниві, за твердженням тлумача від А до Я, віщує неймовірне везіння і удачу, великий виграш.

Наснилося, що довелося спостерігати за тим, як птиці скльовують насіння, трактується езотерика, втратою достатку через інфляцію або невиконаних зобов’язань інших персон.

Купувати пшеницю уві сні — до втрати фінансів або додатку в сім’ї. Продавати — успішна реалізація планів. Нескладно здогадатися,, до чого сниться палаюча пшениця. Такий образ обіцяє великі втрати і біди.

Сонник пшениця, до чого сниться пшениця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: