Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прохання, до чого сниться прохання уві сні

Одним з найпоширеніших дій людського буття є прохання. З нею людина стикається по кілька разів на день: просить сам, виконує чужі прохання, чує, як просять допомогти треті. Сонники не дають однозначних пояснень,, до чого сниться таке бачення, однак якщо ви бажаєте це з’ясувати, не забудьте взяти до уваги всі подробиці того, що ви бачили уві сні.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, яке пропонує сонник Міллера тим, хто уві сні підтримує когось в проханні, означає вкладення великої суми грошей в справу, результат якого неможливо прорахувати. Хтось слізно благає вас про щось уві сні — ознака того, що ви потрапите в дуже скрутні обставини, вибратися з яких вам допоможе ваша наполегливість.

А ось, якщо вам приснилося, що прохачем виступали ви, то це означає кар’єрний стрибок. Особливо чудово все складеться, якщо прохання було задоволено уві сні.

«Просіть, і дасться вам…», або Заплутані відчуття

Якщо ви бачите, своє прохання про допомогу у родича, це знак того, що ваші реальні стосунки складаються не так, як вам хотілося б. А якщо наснилося, що ви припрошує впливового приятеля виконати прохання про допомогу родича — Скоро вам випаде можливість стати ближче до родичу.

До чого сниться прохання про допомогу у незнайомця, підкаже сонник Фрейда. Підсвідомо ви відчуваєте, що вас щось не влаштовує в інтимному житті, але розібратися в цьому вам не під силу, в зв’язку з цим ви нервуєте і робите дурні помилки. Особливо це буде проявлятися у тих, у кого уві сні ніхто не захотів виконати прохання.

Нездійсненне завдання — знак труднощів і прикрощів

Той, кому приснилось, що він звернувся з проханням, а йому відмовили через неможливість виконання, повинен бути готовий до того, що в реальності він зіткнеться з труднощами на шляху до досягнення мети, які він сам собі створить, попереджає Східний сонник.

А ось, якщо наснилося, що вам відмовили з шкідливості — бачення символізує підступи ворогів і підступи конкурентів.

Прохання «з того світу», як символ змін

Окремо слід розібрати сюжети, в яких до вас звертається померлий наяву людина. Слов’янський сонник рекомендує запам’ятати те, про що говорив покійний уві сні. Якщо прохання померлого перегукується з якоюсь ситуацією з реальності, то все вирішиться так, як ви мрієте.

А ось,, до чого сниться прохання покійної мами. Якщо бачите уві сні, що вона благає купити якусь річ або привести її в порядок, наприклад, випрати хустку, то це говорить про те, що в реальності вам слід придбати цю річ і подарувати її тому, хто знав покійницю. Незнайомий небіжчик попросив вас випрати хустку — побережіть свою репутацію.

Чого бажав небіжчик

Бачення про прохання небіжчика заслуговують детального розгляду, запевняють сонники. Ось, до чого сняться прохання про конкретні речі:

 • Їсти — можете відкривати власну справу, у вас вийде;
 • Пити — пом’янути його, але так, щоб родичі не знали про це;
 • Одягнутися — вас чекає радісна подія або на роботі, або в особистому житті;
 • Показати дорогу або проводити — до вдалою і продуктивної поїздці;
 • Скласти компанію в грі — не варто ризикувати чужими фінансами.
 • Сонник прохання, до чого сниться прохання уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: