Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник простір, до чого сниться простір уві сні

Сонник вважає, що все,, до чого сниться простір, є проекцією реальних переживань і сумнівів. Величезну роль в тлумаченні грають подробиці: уві сні було тісно або довелось бачити безкраї горизонти, запам’яталося усамітнення або компанія, які переважали настрої.

Подорож з Міллером

В сонник Міллера можна дізнатися,, до чого сниться виявитися на безкрайньому просторі в гордій самоті. Символ говорить про те, що cпящего долають передчуття, не виключено, що неспроста. Трохи передбачливості допоможе уникнути неприємностей.

Якщо наснилася несподівана зустріч з незнайомцем, тлумачення сну попереджає про ймовірність матеріальних труднощів, здатних спричинити за собою емоційні і навіть фізичні страждання.

Межі на замку

Цікаво дізнатися, що віщує замкнутий простір уві сні. Якщо довелося бачити зсередини приміщення з чітко окресленими кордонами, постарайтеся згадати, як відчували себе в ньому.

Коли замкнуте приміщення анітрохи не пригнічує, так як обмежена досить велика територія і величезні вікна навстіж, сонник Здоров’я турбується про стан дихальної системи сплячого. Темрява за вікном уві сні попереджає, що наяву може наздогнати неабиякий стрес.

Якщо замкнутий з усіх боків простір викликає тепле відчуття затишку і захищеності, Український сонник радий за сновидіння: в реальності той в змозі подбати про своєму світі і забезпечити власний комфорт. Якщо приснилися високі стелі і розкішні арки, важлива справа наближається до успішного фіналу.

Золоті сантиметри

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що місця явно недостатньо. Якщо привиділося вузьке підземеллі, сонник Уоллеса попереджає, що досягти мети буде нелегко. Неодноразово може наздоганяти почуття, що ви так і не зможете подужати дистанцію і застрягнете десь на півдорозі.

Вузький простір закутка або тунелю символізує нереалізовані можливості. Нерідко в реальній дійсності сновидіння пригнічують якісь авторитети, які можуть бути такими тільки в його очах. Варто перестати їх демонізувати, і вони тут же втратять свою владу.

Коли вузький простір уві сні змушує приймати незручні положення, в дійсності ви боїтеся, що заради змін доведеться пожертвувати частиною комфорту, і тому краще не рухатися з насидженого місця.

Є, де розгулятися

Сонники детально розглядають,, до чого сниться переміщення в просторі, масштаби подоланий відстаней і способи пересування.

 • Якщо уві сні пощастило активно переміщатися, наяву у вас відмінні перспективи;
 • Переміщення в просторі наочно характеризує ваше почуття захищеності;
 • Якщо приснилося переміщатися, озираючись з побоюванням, грядуть позитивні зміни;
 • Долати простір швидко — добрий знак, ви багато чого досягнете;
 • Якщо примарилося, що входите в світлу кімнату, сміливо починайте нову справу;
 • Коли уві сні ніщо не заважає переміщатися, реальні перешкоди не страшні;
 • Відкрите велику відстань, де ви не одні, означає появу помічників.
 • Під замком

  Якщо ви потрапили в закритий простір, медіум Хассе відкриває абсолютно несподіваний сенс того, що вам приснилося. Символ означає зовсім не обмеження, а логічне завершення. В реальній дійсності скоро виявиться той самий, якого бракує пазл.

  Якщо приснилося закрите власне житло, снотолкователь Чжоу-Гуна радить не розмінювати себе на безглузді поїздки, поки є незавершені справи вдома. Цілеспрямованість допоможе подолати відчуття порожнечі.

  Якщо довелося бачити себе уві сні в забитому труні, сонник відунів Наві пропонує не відкладати намірів змінити своє життя і сконцентрувати зусилля на здійсненні задуманого.

  Вдалину і вгору

  Провісник Катерини Великої пояснює,, до чого сниться бачити себе на самоті на безкрайніх просторах. Сплячому нелегко знаходити спільну мову зі своїм оточенням через небажання йти на компроміс.

  Тлумачення йогів розповість,, до чого сниться перебувати в багаторівневому просторі. Якщо уві сні піднімаєтеся вгору, в дійсності ви на вірному шляху до успіху і вдосконалення.

  Сонник Мандрівника вважає, що бачити себе самотнім нічним мандрівником вдається сильним і незалежним особистостям.

  Фізичні явища

  Якщо приснилося, що ви долаєте простір в поспіху, прагнучи надолужити згаяний час, Сімейний сонник віщує вир подій, в епіцентрі якого належить побувати.

  Благополучне і своєчасне прибуття в пункт призначення уві сні символізує усвідомлене виконання давнього бажання.

  Сонник простір, до чого сниться простір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: