Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник повія, до чого сниться повія уві сні

Володарка древньої професії уві сні символізує внутрішню скутість людини, боязнь відкрито проявляти свої почуття, говорити про них. На думку сонників, символ цей досить неоднозначний, і щоб дізнатися,, до чого сниться повія, важливі приснилися деталі в сновидінні.

Сонник Дмитра та Надії Зими пропонує тлумачити сновидіння з позиції зовнішнього вигляду персонажа. Так, приснився яскраво нафарбована і одягнена «нічний метелик» для представниць прекрасної статі, передрікає сварку, збитки. Сильній половині людства такий сон сигналізує про грубе і примітивному обмані.

Бути уві сні повією

Для молодої дівчини, виступати в образі дівчини легкої поведінки уві сні, вважається попередженням про те, що в житті за все потрібно платити. Погоджуючись на вигідну пропозицію, потрібно пам’ятати, що «безкоштовного сиру» не буває. Ще одним тлумаченням,, до чого сниться подібний сюжет, є ймовірність «наставити роги» своєму коханому.

Якщо роль повії приснилася заміжньої дами, значить, незабаром сновидицей доведеться пережити череду сварок з чоловіком на грунті ревнощів. У цьому сімейному конфлікті, необхідно доводити дружину, що вона вірна дружина і любляча мати.

На думку езотеричного сонника, бути уві сні повією, відображає ймовірність перебування в сильному омані.

Секс з «нічним метеликом»

За сонником Майя, секс з повією символізує швидке збагачення, вдалу знахідку, вигідне вкладення. Зовсім інше значення,, до чого сниться інтимна близькість з повією, мається на езотеричних сонник. Таке сновидіння говорить про ризик опинитися в чиїйсь розставленої свідомо пастці.

Якщо приснилося, що чоловік зраджує своїй дружині з повією, значить, наяву його поведінку викличе насмішки у оточуючих. Платити за послуги «нічного метелика» — до самообману.

Бачити когось в ролі повії

Для чоловіка, помітити в якості повії дівки свою сестру, матір чи дочка, говорить про невизначеності сновидіння. Також подібне бачення є виразом метань молодої людини між двох вподобаних осіб і підсвідоме небажання віддати одній з них перевагу.

Якщо в ролі повії наснилася власна дружина, значить, як радить сонник, треба надати увагу своїй сім’ї і дружині. Відсутність турботи з боку сновидіння може спровокувати обраницю на необдумані вчинки.

Для жінки, побачити свого чоловіка в якості представника древньої професії, вказує на появу сумнівів з приводу вірності свого чоловіка. Другим варіантом тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет, є внутрішня невпевненість сновидящей у власній сексуальній привабливості.

Перебувати в суспільстві путани

Чоловікам, яким уві сні довелося розмовляти з повією, бачення обіцяє успішне вирішення питань. Для жінок, спілкування з цим персонажем, висловлює невпевненість і сумніви з приводу своїх особистісних якостей, сексуальної привабливості.

Ще одним варіант,, до чого сниться суспільство повії, пророкує Сімейний сонник. На думку тлумача, існує велика ймовірність наробити шуму якимось необдуманим вчинком, через якого доведеться пояснюватися і виправдовуватися перед близькими.

Спостерігати за тим, як уві сні повія пристає до чоловіка, який згодом її проганяє, обіцяє збитки, позбавлення, упущені можливості.

Сонник повія, до чого сниться повія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: