Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник простирадло, до чого сниться простирадло уві сні

Простирадло, побачена уві сні, трактується сонником як не дуже значний символ. Однак найчастіше він є свідченням прихованих почуттів сновидіння, його таємних помислів. До чого сниться такий знак, про стан внутрішнього світу людини вкаже то, як виглядала простирадло. Зовнішній вигляд також підкаже, чому слід приділити увагу.

Загальне значення

Приснилася біла чиста простирадло? Це свідчить про чистої совісті сплячого, який все робить для своїх близьких без всяких задніх думок. Зім’ята, забруднена, рвана попереджає про розпусті, хворобах, непорядних помислах. Сонник застерігає від вчинення аморальних, негідних вчинків.

Купити її уві сні — очікує сімейне щастя. Побачити нову красиву простирадло будь-якого забарвлення — наяву виникне привід для радості. Лежати на ній — до достатку, благополуччя і процвітання.

До чого сниться брудна простирадло? Біла смуга життя сновидіння може змінитися чорної. Сонник попереджає: треба готуватися до випробувань. Коли уві сні вона рвана — сновидіння сигналізує: можливий застій в кар’єрному зростанні, який з часом все ж закінчиться.

Зовнішній вигляд

Наснилося стелити на ліжко свіже простирадло? Вам вдасться благополучно вийти з важких обставин. Сонник підказує: якою б складною не здавалася ситуація, не можна опускати руки, адже іноді рятівний вихід зовсім не там, де ми очікуємо.

До чого сниться, ніби вона брудна? Сплячому будуть заздрити товариші по службі. Причому, не завжди ця заздрість буде пов’язана з роботою, кар’єрою. Тому треба менше хвалитися перед ними вдалими придбаннями або щасливим сімейним життям. Прати простирадло уві сні — ви зможете повернути свій підмочений авторитет в колективі.

Наснилося мокра простирадло має кілька пояснень. Якщо в сновидінні людина обмочився, це означає: рішення якоїсь складного завдання поки неможливо. Сонник рекомендує деякий час відпочити, відклавши всі справи. Коли ж той, хто лежить стирав її — попереду засмучення, образи, неприємні наслідки скоєних раніше помилок, гріхів.

Любов, стосунки

До чого сниться дівчині стелити біле простирадло? Невдовзі має бути радісна зустріч з близькими людьми, яких бачила дуже давно. Красива, можливо кольорова простирадло уві сні — щасливий знак. Тлумачення бачення: чекають приємні події особистого характеру, романтичне знайомство, здатне зробити серйозний вплив, а також чуттєві задоволення.

Брудна, рване постільна білизна або взагалі його відсутність на розібраної ліжка уві сні сигналізує про обман. Причому, обдурити може улюблений, що найобразливіше.

Наснилося застеляти ліжко простирадлом? За сонником, наяву сплячий прагне приховати від оточуючих якийсь вчинок. Якщо м’ята — спроби, швидше за все, будуть невдалими. Розправляти складки — сновидец зробить будь-які заходи, щоб тільки про його вчинок не впізнав якийсь чоловік.

Чистий, нова простирадло уві сні є символом сімейної злагоди, відсутність тривог і турбот. Якщо докучають клопоти і хвилювання — вони благополучно завершаться.

Здоров’я

Іноді таке постільна білизна виступає передвісником хвороби. Сонник радить приділити увагу її зовнішньому вигляду: свіжа, відпрасована — нездужання буде легким, забруднена або з кров’ю — попереду важкий або тривала хвороба.

До чого сниться лежати на брудному постільній білизні? Можливо захворювання. Більше уваги приділіть здоров’ю. Якщо бачення наснилося під час сезонних погіршень погоди — пора вживати профілактичних заходів.

Бачите уві сні плями свіжої крові на ній? Чекає болюча операція. Коли ж плями засохлі — значить, зовсім недавно пережили операцію або якийсь шок, наслідки якого продовжуєте відчувати. Сонник підкреслює: слід рухатися вперед, залишаючи позаду минулі проблеми.

Сонник простирадло, до чого сниться простирадло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: