Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник проводжати, до чого сниться проводжати уві сні

Якщо уві сні вам довелося кого-небудь проводжати, то тлумачити це бачення має сенс, тільки якщо наяву ви не стурбовані реальним розставанням. Сонник розповість,, до чого сниться цей захід найчастіше.

За сонником Міллеру

Найбільш просте тлумачення сну говорить, що проводжати когось — до розставання з цією людиною. Якщо ж ви просто довели його до будинку, то доведеться лише змінити плани.

Якість проводів

Сонник радить врахувати, якщо проводи уві сні були урочистими і з квітами, то вас чекають серйозні втрати в матеріальному і духовному плані.

Ще гірше якщо наснилося, що проводжаючи друзів вам довелося плакати. Ви потрапите в практично безвихідну ситуацію. Сумні, але тихі проводи символізують міцну прихильність.

Бережіться крадіжки!

Щоб зрозуміти,, до чого сниться сон, потрібно врахувати місце і транспорт. Відправляти виїжджає на поїзд — до раптового від’їзду. Якщо ж на поїзд ви посадили знайомої людини, то буде несподівана, але радісна зустріч.

А ось садити на поїзд батьків — вкрай погано. Якщо приснилося таке бачення, то прийміть заходи щодо збереження майна від крадіжки.

До змін

Якщо приснилося, що ви збираєте в дорогу власного чоловіка, то наяву якась подія порушить приємний відпочинок.

Взагалі, раптовий від’їзд чоловіка може трактуватися по-різному. З одного боку різкі збори в дорогу символізують складний вибір, з іншого — реальну відрядження. Бачити, як він збирається в дорогу — до непередбачених змін і перешкодам.

А ось супроводжувати близької людини з нареченою на вокзал — добре. Сонник вважає таке бачення сприятливим знаком, що передвіщає успіх у справах і щастя.

Невідворотність долі

До чого сниться, що ви проводжає коханого на автобус і ймовірно вже з ним не зустрінетеся? Це явище обіцяє занепад духу і сумні події.

Терміновий від’їзд улюбленого уві сні є передвісником невідворотності долі. Якщо приснилося, що ви проводжали свою дівчину, то слід сприймати це буквально. Скоро ви відчуєте охолодження з її боку.

Сонник запевняє, якщо ви спроваджували рідну сестру назавжди, то підготуйтеся до бурхливої ​​сімейної сцені.

Символ бажань

До чого сниться розставання в аеропорту? Само по собі місце символізує нереалізовані мрії і бажання. І якщо довелося проводжати на літак хлопця, то це говорить про те, що дівчина відчуває незадоволеність у відносинах.

Якщо ж на літак ви посадили покійного, то можете забути про свої плани. А ось бачити, як чужий чоловік проводжає в аеропорту вашу жінку — до бажання кинути виклик обставини.

Відображення душевної порожнечі

До чого сниться, що мама проводжає вас в море? Сон відображає душевну порожнечу і очікування. Все буде добре в матеріальному плані, ось тільки душі не буде вистачати тепла. Але тут сонник рекомендує згадати стан моря.

 • Спокійне — до радості.
 • Тихе — у успішну поїздку.
 • Бурхливий — до тривог і проблем.
 • Дуже синє — до далекої подорожі.
 • Прозоре — до багатства.
 • Подумайте про майбутнє!

  Проводжати можна в певне місце, наприклад в армію. До чого сниться такий захід? Якщо уві сні пощастило бачити, що особисто вас відправляють в армію, то чекайте довгоочікуваної вісточки.

  Якщо на службу збирають померлого, то пора подумати про власне майбутнє. Якщо в армію закликають подругу, то наяву її чекають розчарування і втрата віри.

  Сонник стверджує, якщо дівчині приснилося, що вона проводжає коханого на війну, то скоро вона дізнається про нього неприємні новини.

  Інші місця

  Цікаве тлумачення сонник пропонує, якщо наснилося, що ви проводжає когось до в’язниці. Найчастіше цей заклад символізує заміжжя і одруження.

  Якщо уві сні ви проводжає гостей за двері, то вас чекає удача і прибуток. А ось особисто випроваджувати родичів — до зміни обставин.

  Якщо приснилося, що вас урочисто відправляють в декрет, то скоро отримаєте заслужений відпочинок.

  Сприятливий сон

  До чого сниться, що уві сні проводжаєш мертвих. Сонник наділяє це бачення сприятливим значенням. Якщо небіжчик йде і не бере вас з собою, то життя буде довгим і щасливим. Вважається, що небіжчик забирає з собою весь негатив.

  Сонник проводжати, до чого сниться проводжати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: