Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник провалитися, до чого сниться провалитися уві сні

Провалитися куди б то не було, за запевненнями сонників, не самий хороший знак, який обіцяє провали, промахи і прорахунки в реальному житті. Але чи все так погано насправді? Щоб зрозуміти, чи варто хвилюватися, необхідно пригадати, куди саме ви провалилися уві сні, і чи вдалося вам звідти вибратися. Знаючи ці подробиці, ви отримаєте чітке уявлення,, до чого сниться подібний сюжет.

Снігова пастка як символ «трудових» труднощів

Якщо уві сні ви провалилися в замет, то це означає, що ви робите неправильні кроки. Той варіант реалізації планів, який ви задумали, дуже хиткий, як недавно випав сніг, підказує сонник міс Хассе.

Бачити уві сні, як хтось інший провалюється під сніг, наступивши на замет — символ ненадійності партнерів. А якщо ви змогли витягнути з-під снігу того, хто провалився в снігову пастку, то подібне бачення може означати, що лише ви зумієте впоратися із завданням боса.

Впасти в воду, або Продумуйте свої дії

Тлумачення сну, пояснює,, до чого сниться падіння з моста в воду, при переїзді його на машині, згідно сонником пастора Лоффа, виглядає так: ви взяли на себе занадто багато обов’язків, вони тиснуть на вас, заважаючи концентруватися на чомусь одному.

Наснилося, що ви провалилися в ополонку або в ополонку і жахливо замерзли? Таке бачення характеризує вас, як людину нерішучого, що пасує перед труднощами. Хоча якщо уві сні ви бачили, як стрибнули в крижану річку, щоб врятувати людину, тоді значення сновидіння набуває інший зміст: ви готові ризикнути, якщо цей ризик має шанс бути виправданим.

Бруд і бездоріжжя

А ось що, на думку сонників, віщує приснилося падіння в бруд — тільки уточніть спочатку, куди саме ви провалилися уві сні:

 • Болото — ви не можете вибратися з «купи» проблем;
 • Гній — вам варто припинити слухати чутки — вони змушують вас топтатися на місці;
 • Калюжу — нерозторопність доведе вас до проблем з керівником;
 • Пісок — ви не можете зробити вибір, тому що прагнете «обійняти неосяжне».
 • Впасти в прірву: Від зради до дурості

  Китайський сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви провалилися крізь землю в глибокий колодязь, пророкує можливість потрапити в пастку, підготовлену недругами.

  Бачили уві сні, як провалилися в льох, викопаний в землі недалеко від будинку? Це сигнал про те, що у вашому оточенні завівся зрадник.

  А ось провалитися крізь землю в дірку природного походження: прірва, розколину, кратер вулкана — символ нещасного випадку, в який ви можете потрапити через власну дурість. Підходьте до всього з розумом, радить сонник Медеї.

  Яма з «наповнювачем» — ознака неприємних несподіванок

  Згідно з різними тлумачам, провалитися уві сні в яму, заповнену чимось — знак несподіваних подій. А ось якими вони будуть, підкаже «наповнювач» того місця, де ви опинилися.

  Наснилося, що ви впали в сільський туалет або туалетну яму — ознака неприємних сюрпризів, пов’язаних з грошима. Однак якщо уві сні вам вдалося вибратися з туалету практично не забруднилися в лайні, то це означає, що ви зумієте вирішити всі фінансові труднощі, не заплямувавши при цьому своєї репутації.

  До чого сниться провалитися в вигрібну канаву з побутовими відходами, розповість Циганський тлумач: не довіряйте чуткам, їх розпускають ваші недруги, намагаючись збити вас з пантелику.

  Могильні «провали», або «Привіт» з минулого

  Сновидіння, в яких ви бачите, як провалюєтесь в могилу, попереджають про те, що деякі незавершені справи будуть доставляти вам масу клопоту і проблем.

  Наснилося, що ви бродили по кладовищу в пошуках надгробки знайомого або родича, і провалилися ногою в нещодавно зариту могилу? Згадайте, чиє поховання ви шукали, радить сонник: якщо ця людина в реальності живий, то постарайтеся триматися від нього подалі — він стане причиною ваших бід.

  Про що попереджає сонник Міллера

  Провалилися кудись уві сні? Дізнайтеся,, до чого сниться таке за версією Густава Міллера. Наснилося, що ви провалилися в зимовий озеро, послизнувшись на льоду? Сонник попереджає: не варто ризикувати, подібні дії не будуть виправдані.

  До чого сниться падіння ліжка під підлогу спальні? У вас не все в порядку в сімейних відносинах. А якщо наснилося, що ви летите вниз, провалившись в підвал, і намагаєтеся вхопитися за щось — знак невдалих спроб виправити ситуацію.

  Сонник провалитися, до чого сниться провалитися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: