Сонник провалитися під землю, до чого сниться провалитися під землю уві сні

До чого сниться провалитися під землю? Сонник вказує: потрібно розібратися з важливими питаннями в своєму житті, прислухатися до інтуїції, обстежитися у лікаря. Бачення уві сні попереджає про підступи колег, провал справи, але іноді обіцяє вигоду.

Слухайте інтуїцію, можете втратити стабільність

Наснилося, як вона йшла з-під ніг, поки ви не провалилися туди? Сновидіння підказує: задумуючи якусь справу, потрібно більше слухати власну інтуїцію.

Бачити, як грунт уві сні вислизає з-під ніг, а ви летите вниз, означає: ваша фінансова стабільність може зникнути так само раптово.

Попрацюйте над собою, обстежтеся у лікаря

До чого сниться провалитися під землю? Сонник пояснює: сплячий сам винен у своїх невдачах. Некоректні вчинки, необережні слова провокують у відповідь дії оточуючих. Слід навчитися висловлюватися лояльніше, щоб нікого не ображати — тоді ставлення знайомих зміниться, а там, дивись, хтось вчасно дасть цінну пораду.

Наснилося таке бачення? Треба звернути увагу на своє здоров’я, обстежитися — сюжет попереджає про небезпеку захворювання дихальних шляхів або шкіри.

Інтриги колег, проблеми з органами влади

Бачити, як уві сні ухнуло вниз, а зверху засипало землею? Сонник попереджає: слід остерігатися інтриг, підступів колег за спиною. Вони цілком здатні на підлість, яка стане для сплячого несподіванкою.

Сновидіння, як провалилися під землю, вказує на можливі проблеми з державними службами чи органами влади.

Приснився сюжет також застерігає від падіння в моральному аспекті — небезпеки зробити негативний або зовсім непоправної вчинок.

Сонник Міллера: знайдіть відповіді на важливі питання

До чого сниться провалитися під землю? Настав час розібратися зі складнощами власного життя, дати відповіді на важливі для себе питання. Це дозволить сновидцу зрозуміти, чому з ним трапляються певні події і почати керувати власною долею.

Як провалилися?

Тлумачення сну враховує, як ви провалилися під землю:

 • Самі — можете серйозно захворіти;
 • З кимось — спільна справа зазнає краху;
 • В машині уві сні — втратите контроль над ситуацією;
 • Разом з будинком — обережно, можете втратити себе і важливі для себе речі.
 • Проаналізуйте помилки, попросіть вибачення

  Бачили, як опинилися там уві сні? Має бути якесь справа, але перш ніж за нього взятися, проаналізуйте минулі помилки, щоб їх не повторювати.

  До чого сниться, ніби провалюєтесь крізь неї? Сонник пояснює: ви відчуваєте сильну провину перед кимось, сором за непорядний вчинок. Попросіть вибачення у того, перед ким винні.

  Нові можливості, подолання труднощів

  Наснилося ухнути вниз і пролетіти крізь всю землю на інший кінець? Несприятливі для вас обставини принесуть вигоду або відкриють нові можливості.

  Уві сні впасти в якийсь підкоп і вибратися з нього означає: почнуться труднощі в справах, але сновидец подолає їх завдяки своїй цілеспрямованості і працьовитості.

  Провалитися під землю і вибратися назовні — по сонником, настане складний період, серйозні фінансові труднощі. Однак добре сплановані дії допоможуть сплячому вийти з них з мінімальними втратами.

  Сонник провалитися під землю, до чого сниться провалитися під землю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: