Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник провалитися під лід, до чого сниться провалитися під лід уві сні

Як бути, якщо сновидіння турбує? Наприклад,, до чого сниться провалитися під лід, в захололу воду? Сонники розкривають таємниці нічних образів, виходячи з того, чим завершилася бедственная ситуація і що робив сновидец. Відкрийте для себе, як ця подія уві сні відгукнеться на події реального життя.

Ризикувати

Чим насправді дорожить людина — комфортом або свободою, що дає право на ризик? Якщо йому приснилося провалитися під лід — то друге. Результат необдуманих вчинків вирішений, і знаки закликають відмовитися від небезпечних витівок.

Дізнавшись, до чого сниться, ніби наст виявився некрепок, людина залишається вільний у виборі — продовжувати ризикувати багатьом або берегти те, що є.

Якщо ж уві сні людина стала свідком ПП і йому вдалося врятувати провалився в крижану воду, то в реальному житті він випробує благородний порив. До чого сниться намагатися врятувати провалився, пірнувши в крижану воду і наковтавшись: піклуючись про інших, не треба запускати власні хвороби.

Лід в сонник Міллера

Міллер вважає: наснилося ступити уві сні на крижаний наст ногою — вже небезпечний знак, який свідчить про необачність і легковажність, а провалитися під лід означає провал якоїсь авантюри.

Молодий чуттєвої особі — Корисні дізнатися,, до чого сниться не тільки провалитися під лід, але навіть прогулюватися по ньому — любовні інтрижки оточать її поганою славою.

Загальні прикмети

Прогулянки уві сні по тонкому, поталому насту, сонники розцінюють, як гру з долею. Для жінки це означає ризикувати репутацією. Від того, яким він приснився, залежить багато чого:

 • Провалитися під лід засніжений — ризикувати заради прибутку і втратити те, що було.
 • Під прозорий — стати жертвою заздрості друзів.
 • Під темний, талий — прекрасні відносини з ким-то дадуть тріщину.
 • Сяючий, переливчастий — означає, що досить приборкати емоційні пориви для досягнення блискучого успіху.
 • Темні хвилі, світла гладь

  До чого сниться впасти в зелену воду в ополонку: сонники тлумачать це, як майбутній неприємна розмова, досаду на настирливого співрозмовника. Мимоволі потрапити в ополонку, в зелену воду може передвіщати приємне проведення часу, яке перервуть раптово виниклі обставини.

  Автомобіль уособлює сновидіння

  Сонники переконані — уві сні, в якому машина провалюється під лід, сновидец насправді бачить в ній себе. Відповідно, якщо наснилося, що машина витягнена, неприємності будуть, але улагодяться.

  Бачити, як машина, буксує на замерзлому водоймищі — віщує настільки серйозні випробування, що дрібниці вже ніколи не виведуть з рівноваги. Жінці сонники приготували гладеньке тлумачення сну — їй вдасться підкорити серце завзятого холостяка.

  Допомога

  Якщо приснилося бачити, ніби комусь довелося провалитися під воду і вибратися, це може свідчити про прийдешньої слави. Єдина умова, щоб цей хтось — чоловік, дитина, незнайомець — був врятований за участю сновидіння.

  Бачити уві сні, як тоне чоловік — по сонником, символ подружньої зради. Допомогти йому не потонути і вибратися — слави наяву не обіцяє, але пророкує, що у жінки досить мудрості, щоб зберегти сім’ю і вибратися з сімейних колізій з честю. І якщо хтось вже зайняв місце в серці чоловіка, йому, тобто суперниці, доведеться змиритися з поразкою.

  Сонник провалитися під лід, до чого сниться провалитися під лід уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: