Сонник провалився будинок, до чого сниться провалився будинок уві сні

Привиділося, що уві сні провалився будинок? В реальності готуйтеся до дуже великої неприємності або біді. Але пам’ятайте, пізніше вас неодмінно чекає велика удача. Сонник пояснить,, до чого сниться вказаний образ ще.

Розгадка по Міллеру

Сталося бачити, як провалився будинок? Тлумач Міллера пророкує втрату віри в людей. Наснилося, що у вас більше немає житла? Готуйтеся до фінансових втрат і невдач у всіх сферах життя.

Тримайтеся!

Само по собі житло уособлює впевненість в майбутньому і стійкість положення. Чи не складно визначити, до чого сниться, якщо раптом провалився будинок. Є ймовірність, що ви втратите благополучне і забезпечене існування.

Наснилося, що провалився рідний будиночок? На думку сонника це означає, що ви на межі повної катастрофи, і врятувати може лише неухильна віра в краще.

Бережіться!

До чого сниться, якщо без видимих ​​причин провалився будинок, а ви по нещасливій випадковості потрапили під його уламки? На жаль, сонник пророкує важку хворобу і навіть смерть.

Якщо ви відчули уві сні справжній смертельний жах, то гряде грандіозний сімейний конфлікт, аж до повного розлучення.

Бачити кам’яні уламки не краще. Це означає, що якесь підприємство зазнає невдачі. Але якщо з даху впала одна черепиця, то настають хороші зміни.

Не втрачайте надію!

Наснилося, що будинок повністю пішов під землю? Тлумачення сну найбільш негативний. Це ознака розлучення, розорення і навіть смерті. У мріях впала тільки одна стіна? Рано чи пізно в родині буде покійник.

Довелось бачити, як житлову будову повільно провалюється уві сні під землю? Сонник впевнений: серйозно посварилися з сусідами, аж до вимушеного переїзду.

До чого сниться, що провалився будинок під землю через природну катастрофу? Після великої невдачі вас чекає грандіозний успіх.

Ніч сновидіння

Сонник нагадує: дуже важливо врахувати, чому саме відбулася ця подія і коли воно привиділося уві сні. Наприклад, землетрус вказує на отримання шокуючих новин, а вибух — на серйозний скандал.

 • У понеділок — загальний занепад.
 • У вівторок — складності з грошима.
 • У середу — неприємності на роботі, в бізнесі, кар’єрі.
 • У четвер — починання не принесе очікуваного успіху.
 • У п’ятницю — під загрозою сімейне щастя.
 • У суботу — постраждає здоров’я.
 • У неділю — духовні пошуки, переживання.
 • Катастрофа або розвиток?

  До чого взагалі сниться, що провалився будинок? Сонник пророкує розчарування з близьку людину.

  Наснилося, що в безодню йдуть цілі вулиці і міста? Чекайте кардинальних змін, які торкнуться велике число людей.

  Глобальний землетрус, уві сні стирає цілі міста, означає, що ви стоїте на порозі нового витка духовного розвитку.

  Рятуйтеся!

  Що значить, якщо ви провалюєтесь разом зі своїм житлом невідомо куди? Уві сні це сумне ознаку найважчого періоду, який може закінчитися вельми плачевно. Сонник рекомендує негайно зайнятися обстеженням організму.

  Наснилося, що вдалося втриматися? Ви впораєтеся з прийдешніми проблемами без сторонньої допомоги.

  В ночі довелося допомагати іншому персонажу в подібній ситуації? Наяву доведеться розбиратися з чужими проблемами або навіть рятувати когось.

  Сонник провалився будинок, до чого сниться провалився будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: