Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник причал, до чого сниться причал уві сні

До чого сниться причал? Цей символ уві сні обіцяє тривалу подорож, успіхи на роботі, важливі новини, вирішення складних питань. Але сонник пропонує і інші трактування: несприятливі зміни, охолодження до своїх цілей, перешкоди.

Можливо подорож, отримання звісток

Приснилося бачення означає: незабаром сновидец зробить, нарешті, тривалу подорож, яка принесе безліч позитивних емоцій.

Чоловікові бачити на причалі уві сні молоду дівчину віщує, за сонником, пробудження нових почуттів, романтичну подорож, де він зустріне свою долю.

До чого сниться, ніби несподівано виявилися на березі біля причалу? Доведеться приймати якесь відповідальне рішення, оскільки ваше життя просто вимагає змін.

Йшли по березі туди? Сонник пояснює: незабаром отримаєте известия, здатні вплинути на прийняття вами рішення.

Марна трата часу, підступність знайомих

Прогулюватися по берегу, бездіяльно розглядаючи суду біля причалу, означає: сновидец витрачає надто багато часу, віддаючись дозвільним розмов і роздумів, замість того, щоб зайнятися корисною справою.

Наснилося впасти з причалу в воду? Сонник попереджає: приятелі сплячого планують підставити його або показати з невигідною боку. Треба обережніше поводитися і не вестися на «А тобі слабо?»

Засніжена пристань уві сні уособлює охолодження прагнень досягти поставлених цілей, несприятливі зміни.

Чи зможете здійснити задумане

Пірс під променями сонця, що сходить обіцяє швидку реалізацію намічених планів, швидке вирішення складних питань.

Причал уві сні — це також передвістя успіхів на роботі. Але починати активні дії потрібно вже зараз, не відкладаючи надовго.

Зміни, нові обставини

До чого сниться, як хтось пристає в човні до причалу? Сонник сповіщає: у важливій справі з’являться нові обставини або «вступить в гру» хтось ще, і з ним доведеться рахуватися.

Бачити, як на човні пристає кілька людей — плани зміняться кардинально. Якість змін можна зрозуміти з поведінки новоприбулих: доброзичливого, байдужому або ворожого.

Попереду хороші зміни

Наснилося причалити до пристані в човні? Сонник підказує: чорна життєва смуга зміниться світлою.

Бачення уві сні, ніби довелося причалити, обіцяє спокій і філософське сприйняття дрібних труднощів. Активну діяльність незабаром змінить відсторонена споглядальність.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну розглядає конкретні сюжети:

 • Стояти там сонячним днем ​​- знайти в житті своє місце;
 • Зустрічати когось — ви чекаєте хороших змін, але треба підготуватися до всього;
 • Самому причалити — після періоду негараздів настане час спокою;
 • Відправлятися — попереду невідомість, перешкоди для починань;
 • Побачити зруйнований — крах планів.
 • Сонник Міллера: завершення важливої ​​справи

  До чого сниться стояти у нього, зустрічаючи кораблі? Сновидіння віщує успішне закінчення важливого заходу або справи. Вкладені зусилля принесуть відмінний результат.

  Реалізація планів

  Бачити біля причалу кораблі уві сні означає: той, хто лежить зможе здійснити свої задуми і бажання дуже скоро.

  Приснилося бачення про причалі обіцяє заслужений відпочинок після завершення довгого виснажливого праці.

  Сонник причал, до чого сниться причал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: