Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прищіпки, до чого сниться прищіпки уві сні

Навіть побачені уві сні побутові дрібниці можуть сказати багато про сплячому людині і попередити про неприємності. Сонник, тлумачачи, до чого сняться білизняні прищіпки, застерігає від крайнощів і необдуманих вчинків.

Про що мовить сонник Міллера?

Приснилися прищіпки для білизни психолог порівнює з дрібними негараздами. Бачити, що користуєтеся ними уві сні, означає, що ваша запальність і непримиренність часто є причиною сварок з близькими та оточуючими людьми.

Подробиці: вид, колір, матеріал

Сонник від А до Я, пояснюючи, до чого сняться білизняні прищіпки, звертає увагу на колір, матеріал і розмір виробів. Так, бачити, що вони:

 • Металеві — обіцяє дрібні втрати і тимчасові життєві негаразди;
 • Дерев’яні — сповіщає про неприємності у друзів і знайомих сновидіння;
 • Пластмасові — говорить про несподіване багатство і відмінне здоров’я сновідящего;
 • Однакові в зв’язці — віщує боротьбу, з якої ви вийдете переможцем.
 • Про любовні перипетії…

  Сонник для стерви, роз’яснюючи, до чого сняться різнокольорові білизняні затискачі, попереджає про нещасливу любовний зв’язок з людиною, яка не підходить вам за темпераментом. Однак, упевнений снотолкователь, ви це зрозумієте тільки після того, як вийдете за нього заміж.

  Заміжнім жінкам бачити уві сні прищіпки для білизни, означає появу суперниці. Конкурентка не зможе завдати великої шкоди вашому союзу з коханим, проте боротьба з нею доставить безліч неприємних хвилин і клопоту.

  Сонник Езопа сповіщає про старання сплячої персони прив’язати когось до себе, тлумачачи,, до чого сниться купувати прищіпки. Прийоми сновідящего увінчаються успіхом, ось тільки радості від цього буде мало.

  Чи не гарячіться!

  Зривати уві сні прищіпки з мотузки, за версією Сучасного суміщеного тлумача, говорить про неправильне, кілька агресивній поведінці сновідящего.

  Наснилося, що вішаєте їх на мотузку без речей? Значить, в реальній дійсності, ви через дрібниці чіпляєтеся до оточуючих, часто виходячи за межі дозволеного. Така поведінка загрожує самотністю — впевнене заявляє чаклунка Медея.

  Людям, яким уві сні довелося вішати випрані речі на прищіпки, не варто боятися конкуренції. Головне, завжди залишайтеся самим собою — радить Велесов сонник.

  Дерзайте!

  Якщо прищіпки для білизни використовуються не за призначенням, то, як стверджують езотерики, креативне і оригінальне мислення сновидіння дозволить йому виграти право на участь у вигідному і цікавому проекті.

  Хвороба або нав’язливість?

  Наснилося, що прищіпки знаходяться на тілі персонажа? Значить, наяву зверніть увагу на своє здоров’я, самопочуття. Деніз Лінн таку картинку уві сні порівнює з необхідністю абстрагуватися від злих і заздрісних нападок оточуючих.

  Молодий панночці, тлумачення сну, в якому прищіпки знаходяться на ногах сновідіци, визначає появу нав’язливого залицяльника, який проявить завидну завзятість, щоб завоювати серце сплячої красуні.

  Чоловікам приснилося сновидіння сповіщає Сучасним універсальним сонником про невсипущий контроль із боку начальства або другої половинки.

  Сонник прищіпки, до чого сниться прищіпки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: