Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник причастя, до чого сниться причастя уві сні

До чого сниться причастя? Такий знак уві сні закликає посилити свою духовність, частіше відвідувати церкву. Сновидіння віщує досягнення задуманого, прийняття вірного рішення при непростій ситуації. Але також це попередження про звинувачення в обмані, швидкоплинних спокусах — говорить сонник.

Деталі бачення

Для різних подробиць є своє тлумачення сну:

 • Самому причаститися — належить радість;
 • Бачити, як хтось причащався — вам допоможуть порадою;
 • Відчувати себе негідним причастя — відчуєте безліч незручностей;
 • Відчути після цього душевний підйом — приймете правильне рішення.
 • Сонник Міллера: духовна бесіда

  До чого сниться приймати причастя? Наяву належить духовна бесіда з людиною, що прийшло якісь таємниці або питання, які вас цікавлять.

  Найчастіше відвідуйте храм

  Наснилося таке бачення? Воно символізує бажання сновидіння прояснити моменти християнської містики, осягнути таємниці Христа.

  Уві сні бачити, ніби приймаєте причастя, означає: треба буде пожертвувати на храм і частіше його відвідувати — вказує сонник.

  Обережніше: можливі спокуси, проблеми на роботі

  Приймати причастя, відчуваючи при цьому дискомфорт — наяву вас звинуватять в обмані. Доведеться довго виправдовуватися, що злі наміри були відсутні або загладжувати свою провину.

  Також бачення про причастя обіцяє: сновидец може відмовитися від власної незалежної думки, щоб здійснити легковажне бажання. Це нагадування: необхідно протистояти скороминущим спокусам, здатним лише нашкодити.

  Закоханим стояти уві сні перед вівтарем і причащатися віщує швидку розлуку через несподіване від’їзду або тяжкої хвороби. Такий сюжет, згідно сонником, також вказує на серйозні ускладнення на роботі.

  Виконання бажань, приємні сюрпризи

  До чого сниться причащатися в церкві? Сонник підказує: обраний сновидцем шлях — єдино вірний. Підступи недоброзичливців не зможуть перешкодити його планам.

  Наснилося приймати причастя в церкві? Наяву вас очікують приємні сюрпризи у відносинах з оточуючими, фінансових питаннях.

  Молитися і причащатися в церкві уві сні — настає сприятливий момент. Мрії збудуться — говорить сонник. Навіть найсміливіші плани можна здійснити зараз мінімальними зусиллями.

  Сприятливі значення

  Бачили, як вам відмовляють в причасті, але самі відчуваєте себе гідним його? Наяву можете зайняти якусь важливу посаду, на яку були більш могутні, відомі претенденти.

  Наснилася сповідь і причастя? Сновидіння обіцяє людині прозріння, переоцінку ситуації або якоїсь інформації. Це дозволить знайти вихід зі скрути.

  Причаститися уві сні і відчути радість означає: незабаром зробите богоугодні справи. Нехай вони не принесуть матеріального заохочення, але ці вчинки подарують радість вашій душі.

  До чого сниться такий обряд в променях сонця, що проникають крізь вікна храму? Це дуже гарне передвістя. Господь чує вас і благоволить вам.

  Треба працювати над собою

  Чоловікові наснилося, ніби він готувався до причастя, але вночі сталося осквернення, яке стало на перешкоді приступити до таїнства? Сонник підказує: той, хто лежить занадто схильний до пристрастей. Потрібно вчитися стримувати свої бажання.

  Бачити, ніби для причастя немає вина і хліба уві сні означає: людина зрозуміє, що даремно взяв чужу віру, так як це не дозволило наблизитися до мети.

  Сонник причастя, до чого сниться причастя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: