Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник протяг, до чого сниться протяг уві сні

Протяг уві сні рідко є ознакою конкретного події. Сонник рекомендує сприймати його як стимулюючий поштовх до дій, усвідомлення чого-небудь або прийняттю. До чого ще сниться легкий вітерець? Розглянемо всі приклади.

Розшифровка по відчуттях

Якщо уві сні ви відчули протяг і випробували дискомфорт, то наяву очікуються втрати і навіть розорення.

Якщо подих було настільки холодним, що викликало тремтіння, то сонник радить готуватися до доленосних випробувань.

Наснилося, що ви сиділи на страшному протязі? Наяву відчуєте страх і непередаваний жах.

Встоїте ви?

Якщо уві сні довелося бачити, як від пориву тремтить полум’я свічки, то нинішній стан відносин знаходяться під великою загрозою.

Наснилося, що вогонь задуло сквозняком? В реалі ви станете предметом безглуздих розмов і злих чуток. Якщо полум’я встоїть, то вороги опиняться нездатні перемогти вас.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера попереджає, якщо уві сні ви відчули крижаний протяг, то безмежне щастя прийде тільки після важкої втрати.

Дійте!

До чого ще сниться протяг в будинку? Сильний порив означає, що вам слід проявити уважність до справ.

Якщо потік повітря немов підштовхує вас уві сні, то сонник впевнений, що пора приймати активні дії.

Якщо в будинку розігрався цілий ураган, то прийдешні обставини повністю змінять заплановані заходи. Приснився приємний протяг в будинку? Вам уготовані чудові зміни.

Тлумачення за якістю

Сонник приділяє пильну увагу характеру і якості повітряного потоку. Іноді саме від них залежить кінцеве тлумачення сну.

 • Тихий можна бачити до примирення після давньої сварки.
 • Сильний — навпаки, до сварки.
 • Зриває фіранки — до гучного звістці.
 • Гарячий — до застуди.
 • Холодний — до нервового виснаження.
 • Свіжий — до новин про дітей.
 • Стихаючий в темряві — до небезпеки.
 • Озирніться навколо!

  До чого ще сниться протяг? Якщо він йде з вікна, то вам доведеться добре постаратися і навіть чимось пожертвувати, щоб завоювати симпатію обранця.

  Якщо протяг з вікна настільки сильний, що відкриває його, то ви явно не помічаєте, як поруч все змінюється. Якщо вітерець повіяв з вікна абсолютно чужого, то вам судилося дізнатися велику таємницю.

  Прибуткова помилка

  Якщо наснилася відкриті двері, через яку сильно дме, то сонник попереджає: ви ризикуєте допустити серйозну помилку в розрахунках, але саме вона принесе величезну прибуток.

  Сквозняком відкриті двері уві сні означає, що вихід із скрутного становища знайдеться раптово.

  Удача або неприємності?

  До чого ще сняться відкриваються двері? Якщо трапилося бачити це сонячним днем, то чекайте прибутку, успіху і щастя.

  Наснилося, що це сталося в сутінках і ви злякалися? Готуйтеся до несподіваних неприємностей. Якщо при цьому лунав скрип, то гряде вкрай неприємна зустріч.

  Міняйте все!

  До чого ще сниться, що до кімнати з’явився протяг? Сонник трактує його як відображення розумового процесу. Чим інтенсивніше рух повітря в кімнаті, тим краще у вас працює голова.

  Раптовий і дуже сильний протяг в кімнаті — символ прийдешніх змін або можливості самостійно змінити щось.

  Сонник протяг, до чого сниться протяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: