Сонник північне сяйво, до чого сниться північне сяйво уві сні

Приснилося північне сяйво сонники називають сприятливим символом. Він знаменує настання відмінного періоду, коли сплячому буде все вдаватися: справи, робота, особисте життя. Але також цей знак уві сні обіцяє загрозу від впливової особи. Дізнатися,, до чого сниться подібний сюжет в різні дні тижня, можна у нас.

Чекайте хороших подій

Це красиве явище природи уві сні означає: в вашому житті настануть дуже важливі зміни. Швидше за все, вони виявляться сприятливими.

Сонник попереджає про незвичайну пригоду, яке дуже здивує сплячого. Можливо, треба буде якесь випробування для нього. Втім, воно закінчиться добре.

До чого сниться північне сяйво? Бачити його уві сні — прекрасне ознаку. Для сновидіння настає сприятливий час. Всі підприємства будуть успішні — це період для нових починань. Але пильнуйте їх планувати, прораховувати, оскільки навіть зараз надія про халяви не здійсниться.

Попередження

Бачити тільки відблиски його уві сні — сновидцу серйозно загрожує впливова людина, що займає відповідальний пост. Треба постаратися заручитися підтримкою не менше впливової особи, щоб врівноважити можливі негативні наслідки.

До чого сниться, ніби північне сяйво вас засліпило? Сонник попереджає: ви наяву повірите чиєїсь брехні або потрапите в майстерно розставлену ворогами пастку. Постарайтеся уникнути таких помилок. Якщо це все ж станеться — продумайте, як мінімізувати шкоду.

Приснилося бачення означає також, що той, хто лежить мріє про неможливе, кручена в хмарах — повідомляє сонник Ванги. Пора реально подивитися на речі. Можливо, у сновидіння виникнуть ніжні почуття до людини, яка не відповідає взаємністю.

Значення по днях тижня

Багато сонники тлумачать таке бачення, виходячи з дня, коли воно приснилося:

• з вівторка на середу — від близьких прийде хороша звістка;

• уві сні перед четвергом — відмінний знак, який вказує, що з вашими дітьми станеться щось приємне або вони порадують своїми вчинками, кмітливістю;

• з четверга на п’ятницю? Сновидіння віщує щасливе сімейне життя;

•, до чого сниться перед суботою? Найкраще ознаку для людей, які прагнуть до кар’єрного росту. Бачення обіцяє удачу на професійній ниві, успіх при просуванні по службових сходах.

Дізнаєтеся чудові новини

Милуючись цим барвистим явищем, бачити поруч із собою собаку — ваш друг чи знайомий принесе радісну звістку.

Північне сяйво уві сні обіцяє сприятливий звістка наяву. Можливо, сновидец дізнається саме ті новини, яких нетерпляче чекає. Або дізнається про благополучному результаті якогось справи.

Собака, собача упряжка, коли їдете і дивіться на красиві переливання світла — згідно сонником, відмінний знак. У вас є надійні друзі, чиєї допомоги, протекції ви можете очікувати в житті і при кар’єрному зростанні.

Інтерпретація по сонником Міллера

Побачити північне сяйво уві сні — зустрінете людину, з яким зав’яжуться романтичні відносини. Це буде прекрасний період, і тільки від вас залежить, чи зможете зберегти диво вашої зв’язку з плином часу.

Сімейним людям приснилося північне сяйво віщує наступ гармонії після мали місце деякі розбіжності, непорозумінь між подружжям. Ви зі своєю другою половинкою будете радувати один одного хорошим згодою і повагою до думки іншого.

Сонник північне сяйво, до чого сниться північне сяйво уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: