Сонник противник, до чого сниться противник уві сні

Приснився противник символізує тягу сновидіння до перемоги за всяку ціну, навіть якщо наперед відомо, що перемогти буде складно. Як і в будь-якому іншому випадку, перш ніж приступити до тлумачення того,, до чого сниться подібний образ, сонники рекомендують розібратися в деталях мрії: хто вам протистояв уві сні, в чому, і чим все закінчилося.

Сонник Міллера

Відповідно до даного тлумачу сновидінь, бачити уві сні противника — символ того, що в реальному житті вам не вистачає гострих відчуттів. Вам набридло одноманітність, ви бажаєте нових яскравих емоцій.

Жінці приснилося, що вона цілує або обіймає противника свого чоловіка? Це бачення означає, що чоловік сновідіци може сильно постраждати через балакучості або нестриманості своєї дружини.

Спортивний противник як символ невдоволення

Цікавить,, до чого сниться противник в спорті? Відповідь на це питання дасть сонник Цвєткова: якщо ви побачили уві сні, як противник вас перемагає, то це означає, що ви не задоволені поточним станом справ. Ви знаєте, що гідні кращого, тому вас сильно засмучують будь-які поразки.

Привиділося, що уві сні вам доводиться з останніх сил захищатися від противника на боксерському рингу, але ви все ж стоїте? Постарайтеся найближчим часом не «напускати» навколо своєї персони таємничість, інакше вам довго доведеться доводити свою невинність і «очищати» своє ім’я від бруду.

Ворог держави: Від недовіри до відкритості

Приснився зрадник Батьківщини, за версією Китайського сонника, символізує недовіру сновидіння до того, що йому говорять або пропонують. Ви бачите у всьому підступ і не бажаєте вірити, що хтось щиро бажає вам удачі.

До чого сниться сюжет, в якому ви розумієте, що самі є противником своєї ж країни, виступаючи в ролі шпигуна або дисидента? Таке «шпигунське» бачення говорить про те, що вам варто власним прикладом показати конкурентам або суперникам, що ваші дії чисті і не несуть прихованого підтексту.

Суперечка — справа тонка, або Запасіться терпінням

Сучасний сонник здатний розповісти,, до чого сниться конкурент в суперечці, пропонуючи цікаве тлумачення сну.

Так, якщо ви бачите уві сні, що ви сперечаєтеся з кимось з питання, відповідь на який вам достовірно відомий, а ваш опонент доводить, що ви не праві, то в реальності це означає ваше власне впертість, боротися з яким у реальному житті ви навіть не намагаєтеся.

Іти в сні з противником по парі на «мирову» — знак успішного завершення того, що було заплановано, але не могло реалізуватися довгий час, підказує Італійський сонник.

У чому ще вам протистояли?

Є ще ряд випадків, коли у вас може з’явитися противник, стверджують сонники. Ось що пророкують такі суперники, приснився:

 • По командній грі — вам важко буде домогтися успіху самотужки;
 • У відносинах — цілком ймовірно, у вас є суперниця;
 • На війні — вас чекають неабиякі розборки з колегою;
 • На дуелі — до труднощів і заминка на шляху до реалізації своїх ідей;
 • В шахах або шашках — варто проаналізувати свою поведінку і зробити висновки.
 • Сонник противник, до чого сниться противник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: