Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник просити хліба, до чого сниться просити хліба уві сні

До чого сниться просити хліба? Сонник називає такий сюжет передвістям прийдешніх проблем: матеріальну скруту, брак грошей, прикрощів в сім’ї. Бачення уві сні підказує: необхідно виконати взяті на себе зобов’язання. Іноді сновидіння має позитивні значення.

Попереду фінансові складності

Приснився сюжет часто служить попередженням про важких для сновидіння часи. Почнуться складності різного характеру, але частіше за все — матеріальні.

Бачити, ніби вам уві сні довелося просити хліба, означає: попереду серйозні труднощі у фінансовому плані. Доведеться затягнути пояс, обмежити свої витрати.

До чого сниться прийти до сусідів з таким проханням? Сонник повідомляє: ви занадто боїтеся потреби, нестачі грошей, можливого голоду. Не слід налаштовувати себе на похмурі думки. Вірте: всі труднощі переборні, треба тільки добре працювати.

Зверніться по допомогу, попросіть повернути вам борг

Приснився такий сюжет? Сновидіння підказує: незабаром у вас почнеться брак грошей, але через свою сором’язливість будете мучитися, уникаючи звертатися за допомогою.

Бачили, як звертаєтеся уві сні з таким проханням до родичів? Сонник вказує: наяву також доведеться попросити їх допомогти. Незабаром потрапите в скрутну ситуацію, впоратися з якою в поодинці не зможете. Не потрібно соромитися звертатися до кого-то — близькі люди завжди підтримають.

Просити хліба у знайомих означає: пора нагадати своїм боржникам про повернення боргу. Мають бути труднощі, тому гроші дуже знадобляться.

Виконайте зобов’язання, пом’янути покійного

До чого сниться, як небіжчик просить хліба? У сплячого наяву є якісь невиконані зобов’язання. Слід докласти зусиль, щоб завершити розпочате, тоді такі тривоги перестануть турбувати.

Бачили, як небіжчик просить уві сні булку? Бачення може вказувати: він ображається, що його забули. Потрібно згадати померлого відповідно вірі і обрядам.

Обережніше: можлива хвороба, інші проблеми

Наснилося, як хтось відгукнувся на ваш заклик і простягнув суху скоринку? Сонник підказує: незабаром можете серйозно захворіти.

Взяти цю кірку і тримати уві сні в руках означає: ви довгий час нехтували своїми прямими обов’язками. Якщо і далі не будете виконувати те, що від вас вимагається, можуть початися проблеми.

Яким виявився хліб?

Тлумачення сну враховує, який він був:

 • Чорний — можливі збитки;
 • Білий — не отримаєте грошову винагороду, на яке розраховували;
 • Сірий — впевнені у виборі;
 • Свіжий — звинуватять в тому, чого ви не робили;
 • Засохлий — чекають біди, страждання.
 • Сонник Міллера: попереду засмучення

  До чого сниться жінці просити хліба і є його? Наяву її чекають прикрощі в сімейному житті. Потрібно проявити терпіння, щоб налагодити взаємини з близькими.

  Благополуччя, вдалі починання

  Якщо сновидцу приснилося, як на його прохання дали свіжу буханку — бачення обіцяє благополуччя, як каже сонник.

  Схоже значення має і сюжет уві сні, коли сплячий просив хліба, і йому дали свіжоспечену ароматну булку: майбутні починання можуть принести удачу.

  Сонник просити хліба, до чого сниться просити хліба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: