Сонник просити вибачення, до чого сниться просити вибачення уві сні

Якщо уві сні вам довелося просити вибачення, постарайтеся в точності відтворити ситуацію у всіх деталях. Сонник ж допоможе розібратися, до чого сниться цей сон більш конкретно.

Голос підсвідомості

Цей сон, на думку сонника, може носити філософський характер або ж мати матеріальну прив’язку до поточних або майбутніх подій. Само по собі дію символізує неспокійну совість, терзання, роздуми і сумніви.

Можливо, в реальному світі ви поки ще не зробили необачний вчинок, а ваша підсвідомість уже несе відповідальність за помилки і промахи в майбутньому.

Емоції

Щоб зрозуміти, до чого сниться це сновидіння, варто прислухатися до особистих відчуттях. Якщо приснилося, що ви просили прощення у мертвого або живого людини і випробували справжнє каяття і відчуття полегшення, то наяву чекайте хорошого періоду в житті. Адже підсвідомо підносячи благання, ви заслужили прощення не тільки у небіжчика в світі потойбічному, а й у долі в реальному.

Однак на думку сонника це зовсім не означає, що можна розслабитися і вести розгульне існування. Те,, до чого сниться просити вибачення у мертвого або живого, неодмінно трапиться, якщо не переглянути свою поведінку, думки і ставлення до людей.

Тим більше, якщо уві сні ви випробували зворотні емоції, а саме страх, смуток і печаль. Таке бачення однозначно є пророчим і сниться як серйозне застереження. Не зміните себе — отримаєте велику біду.

Пробачили чи ні

Ще один важливий фактор, який сонник рекомендує враховувати, це пробачили вас чи ні. Якщо у відповідь на свої благання ви отримали прощення, то попереду вас чекає довге життя і процвітання.

Особливо, якщо наснилося, що прощення ви просили у Бога. Взагалі молитися Вищим силам у снах сонник вважає доброю прикметою, несучої винятковий позитив для душі.

Якщо ж всі ваші молитви так і залишилися без відповіді, то як мінімум варто переглянути свої життєві принципи і повернути їх в сторону добрих справ, терпіння і співчуття.

Звернення до Божества

Сам по собі сон про звернення до Божественним силам носить символічний характер. Сонник радить впритул зайнятися духовним розвитком і відволіктися від справ матеріальних.

А ось вид і ранг божественного створення слід запам’ятати. Саме від цього і буде залежати,, до чого сниться просити вибачення у Бога. Наприклад, якщо наснилося, що благання ви підносили до Богині правосуддя, то судова справа буде вирішено на вашу користь. Молитва до Бахусу явно натякає на бажання позбутися від шкідливої ​​пристрасті.

Просити вибачення у Бога Аполлона зазвичай властиво творчим особистостям, звернення до Діани-мисливиці або Артеміді може приснитися бізнесменам і здобувачам, а молитва Фортуні — прерогатива людей азартних та схильних до ризику.

Прощення померлих

Небіжчики дуже часто відвідують живих, хоча ми і не надаємо цьому великого значення. І якщо ви відчуваєте свою вину перед померлим чоловіком, то немає нічого дивного в тому, що наснилося, як уві сні ви просите пробачення у небіжчика.

Але сонник вважає, що просити вибачення у небіжчика, не завжди означає, що ви дійсно винні. Справа в тому, що пішли люди мають тісний зв’язок з силами нам не доступними. А значить, вимолюючи прощення у мертвого, ми тим самим підносимо прохання до тих, хто грає вирішальну роль в нашій долі.

Сонник просити вибачення, до чого сниться просити вибачення уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: