Сонник прокурор, до чого сниться прокурор уві сні

Приснився прокурор? Будьте готові, що наяву вам висунутий дуже серйозне звинувачення. Сонник розгляне різні варіанти появи персонажа уві сні і підкаже, до чого він сниться.

Плітки, чутки, інтриги…

Прокурор, який виступає з обвинувальної промовою проти вас, є ознакою інтриг і пліток. Наснилося, що ви розмовляли з ним? В реальності зробите якесь правопорушення.

До чого сниться, що прокурор звинувачує в тому, чого ви не робили? Сонник пророкує грандіозний успіх. Якщо ж ви і справді зробили щось варте осуду уві сні, то вляпатися в якусь аферу або махінацію.

Чи готові?

Бачити вночі прокурора можна до ситуації, в якій недруги постараються налаштувати проти вас доброзичливо налаштованих людей.

Іноді цей же образ натякає: ви на порозі дуже важливого випробування, яке до певної міри є останнім. Від того, наскільки успішно ви з ним впораєтеся, залежить вся подальша доля.

Дійте!

До чого сниться прокурор ще? Наяву ви зробили велику помилку, і тепер будете пожинати плоди своїх дурних дій.

Сонник радить негайно проаналізувати ситуацію і виправити те, що ще можливо. Інакше ви загрузнемо в безодні складнощів і проблем.

Наснилося, що на вашу адресу звучать абсолютно безглузді звинувачення? Ви детально продумали такий собі план і можете не сумніватися — він втілиться з ідеальною точністю.

Слухайте!

Сонник нагадує: прокурор уві сні є своєрідним суддею, посланим підсвідомістю або Вищими силами.

Однак з’явився він в ночі не з метою покарати вас, а лише для того, щоб вказати на ряд промахів, які слід виправити.

Якщо ви будете слідувати сновідних підказкам, то зумієте уникнути великих неприємностей.

Трактування особливостей

Тлумачення сну в даному випадку має пряму залежність від його деталей. Сонник рекомендує згадати дії прокурора та інші нюанси.

 • Зачитує обвинувачення — вам шкодить хтось сторонній.
 • Хибне — шанс. — Справедливе — біда.
 • Підписує ордер на арешт — гряде судовий розгляд.
 • Доводить провину — крах надій, перепони.
 • Запам’ятали?

  Постарайтеся відновити в пам’яті все, що скаже прокурор. Це пряма вказівка ​​на те, що слід негайно виправити.

  Довелось бачити, що ви звинувачуєте самі себе уві сні? Це знамення того, що зустріч, заручини або важлива справа не відбудуться.

  Якщо подібний сюжет приснився молодій жінці, то це означає, що від неї відвернуться найближчі люди, повіривши наклепникам і недоброзичливцям.

  Думка Міллера

  Сонник Міллера запевняє, що прокурор уві сні символ небезпеки. До чого сниться, що ви самі звинувачували когось на суді? Готуйтеся до важких переговорів, нерозуміння і іншим робітникам неприємностей.

  Що задумали?

  Що означає, якщо довелося бачити себе прокурором? Сонник вважає, що ви дізнаєтеся про поганому проступок близької людини. Це ж сновидіння вказує на бажання сновидіння, перекласти частину відповідальності на іншого.

  До речі, якщо виявилися на судовому розгляді, яке уві сні вас абсолютно не стосувалося, то всі біди і труднощі пройдуть стороною.

  Сонник прокурор, до чого сниться прокурор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: