Сонник прокладки, до чого сниться прокладки уві сні

Якщо для жінки бачити уві сні прокладки — це звичайна справа, то, для сильної половини людства ця приснився деталь гігієни сигналізує про настання періоду, коли будь-який нікчемна справа буде ставити його в глухий кут. Що робити, щоб уникнути проблем і як не пропустити «щасливий випадок», підкажуть сонники, пояснивши детально,, до чого сниться даний образ.

Сонник Міллера

Згідно тлумачу сновидінь, складеним Густавом Міллером, приснився прокладка означає як неприємності, так і радість. Насамперед слід розібратися, кому саме вона примарилась.

Вагітна жінка бачить уві сні прокладку з менструальними виділеннями — знак того, що пологи пройдуть успішно, і дитина народитися здоровою і наділеним різними талантами. Дамі не в положенні гігієнічні пакети обіцяють різноманітні хвороби і нездужання. А ось, для чоловіка таке бачення означає неприязнь до жінки, чию прокладку він бачив.

Чоловічі мрії: Від огиди до перемоги

Нерідкі випадки, коли прокладки уві сні бачать чоловіки. Щоб зрозуміти, до чого вони сняться, необхідно уточнити, хто ними користувався. Отже:

 • Кохана дівчина — ви відчуєте до неї неприязнь, що межує з гидливістю;
 • Начальник — отримаєте вигідну пропозицію роботи;
 • Один — до сварки з ним;
 • Ворог або конкурент — переможете в суперництві;
 • Родич — до швидкої зустрічі з далекими членами сім’ї.
 • Нові прокладочки, як символ радісних змін

  Хочете уточнити,, до чого сниться мрія, в якій ви купуєте прокладки в магазині або в аптеці? Немає нічого простіше! Наприклад, сонник Мандрівника обіцяє позитивні зміни в житті тим, кому наснилися нові або чисті засоби гігієни.

  А сонник Закоханих пророкує раптове пробудження полум’яних почуттів тим дівчатам, які бачать уві сні свої прокладки чистими і сухими, без будь-яких плям. Ймовірно, ви зустрінете чоловіка своєї мрії і закохаєтесь в нього з першого погляду, віщає оракул.

  Використане гігієнічний засіб — знак неприємностей

  А ось,, до чого сниться сюжет, в якому ви розглядаєте коричневі виділення на своїх прокладках, за версією сонника пастора Лоффа: ймовірно, не так давно ви зробили вчинок, за який вам соромно.

  Тлумачення сну про використані і брудних гігієнічних пакетах може різнитися, залежно від тлумачів. Сонник Цветкова пророкує хвороби, якщо уві сні вам привиділася прокладка з менструального кров’ю. А в Східному тлумачі ви знайдете таке твердження: менструального кров на вашій білизні — символ заплямованою репутації.

  Вагітній примарилися уві сні її використані прокладки з плямами крові? До легкого розродження, пророкує більшість сонників. Особливо це актуально для вагітної, що знаходиться на пізніх термінах.

  Незвичайні мрії, або Життя вас порадує!

  Крім стандартних ситуацій, трапляється зіткнутися з баченням, в якому жіночі предмети гігієни, призначені для місячних, використовуються не зовсім за призначенням.

  Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви вклали жіночі пакети для місячних в взуття замість устілок — то в реальності зробите вчинок, раціональність і геніальність якого відзначать навіть ваші конкуренти.

  А в ситуації, коли ви прімащіваете жіночу прокладку собаці, у якої почалася місячна тічка, це означає, що у важку хвилину можете розраховувати на допомогу друга.

  Сонник прокладки, до чого сниться прокладки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: