Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник проклинати, до чого сниться проклинати уві сні

Якщо уві сні вам довелося когось проклинати, то це означає, вас будуть переслідувати невдачі і проблеми, засмучують відомі сонники. Хоча будь-який бачення може мати кілька як смислів, так і значень, і у випадку з прокльонами, перш ніж приступати до з’ясування,, до чого сниться подібне, слід уточнити, хто кого і за що проклинав.

Пророцтва Густава Міллера

Побачивши уві сні, що вас хтось проклинає, згадайте, кого ви незаслужено образили в останні дні. Таке бачення, за версією сонника Міллера, означає неспокійну совість, коли ви знаєте, що були неправі, але вибачитися у вас не вистачає сил.

Наснилося, що ви проклинаєте кого-небудь — ознака того, що ви розвинете в собі якості, здатні перетворити вас в хама і грубіяна. А ось бачити вві сні я багато циган, проклинає кого-небудь, означає масовий конфлікт, учасником або спостерігачем якого можете стати і ви.

Чути прокляття на свою адресу: Від неуваги до суперниці

До чого сниться сюжет, в якому проклинали вас, пояснить сонник Ванги. Якщо уві сні вас незаслужено обхаялі, то це говорить про те, що вам необхідно приборкати свою надмірно емоційну натуру.

Бачите прокляття жінки, що посилаються в вашу сторону? Згадайте, ким була ця жінка вам, радить сонник.

Вас прокляла мати? Справтеся про її самопочутті, цілком ймовірно їй нездужає. Чути, як вас проклинає кохана — знак браку уваги. А якщо наснилося, що вас кляла незнайома вам жінка, то це означає, що незабаром у вас з’явиться впливова суперниця.

Сипали лайки ви — сигнал про неприємності

Лаятися уві сні на людину, причому будь-якого, за запевненням сонника Девіда Лоффа — ознака невпевненості в собі. Ви кляли церква за те, що вона закликала вас до смирення? Вам варто подумати про душу, ви надмірно багато уваги приділяєте плотських утіх і розваг, віщає тлумач пастора.

До чого сниться проклясти незнайомої людини? Швидше за все, ви зліться на кого-то з рідні, але не можете сказати йому про це.

Наснилося, що людиною, якого ви прокляли, був власний чоловік — до сварки з ним. А якщо це був чоловік подруги, то це ознака того, що ви дізнаєтеся про нього якусь неприємну новину. Проклинати ворога — знак примирення з ним в реальності, стверджує Сучасний сонник.

Лаяти самого себе: Від ніжності до тривог

Тлумачення сну, в якому ви проклинаєте самі себе, говорить про наступне: якщо у вас немає пари, то можете сподіватися на нове знайомство з цікавою людиною, а ось тим, хто вже обзавівся сім’єю, варто спробувати запропонувати другій половинці почати будувати відносини по-новому, надавши їм більше романтики і ніжності.

Проклинати все підряд, перебуваючи в поганому настрої — знак необґрунтованих тривог і переживань.

Яку реакцію на свої слова ви бачили уві сні?

Якщо вам приснилося, що ви кого-то клянете, то потрібно згадати, як реагував на це опонент, радять сонники. Ось,, до чого сниться така реакція:

 • Плач — до неприємних наслідків досконалої дурниці;
 • Сміх — не варто переживати, проблеми пройдуть стороною;
 • Здивування — чекайте неприємних сюрпризів і несподіваних перешкод на шляху до мети;
 • Байдужість — до емоційного «вигорання»;
 • Відповіли тим же — чекайте «сутички» з конкурентами або недругами;
 • Вас побили — до нових цікавих знайомств і подій.
 • Сонник проклинати, до чого сниться проклинати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: