Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник прокляття, до чого сниться прокляття уві сні

Прокляття — це завжди страшно і неприємно. Різні сонники по-різному трактують таке сновидіння, але практично всі вони стверджують, що побачити таке уві сні — до неприємностей. Давайте зупинимося на цьому і детальніше розберемося,, до чого сниться прокляття.

Чути прокляття

Якщо уві сні ви чуєте, як одна людина посилає прокляття на адресу іншого — це означає, що серед ваших родичів буде серйозна сварка, можливо через паювання спадщини.

Якщо вам приснилося, що кращий друг скоїв тяжкий злочин і тепер кляне себе за це на чому світ стоїть — отримаєте радісну новину про багатство або спадщині, які вам принесуть абсолютно незнайомі люди. Якщо на місці одного людина, з яким ви не знайомі — наяву розбагатіє хтось із вашого оточення.

Проклинають вас

Наснилося, що на вас насилає прокляття стара жінка або циганка — наяву дуже пощастить. Прокинувшись, можна сміливо братися за вирішення важливих завдань, удача буде вам супроводжувати.

До чого сниться сон, в якому ви чуєте, як на вас насилаються безліч страшних прокльонів? У східному сонник існують різні тлумачення. Для дівчини і молодої жінки воно означає нерозуміння зі своєю другою половинкою. Чоловікам різного віку — передрікає неуважність і незібраність протягом декількох днів. У вас все буде валитися з рук, питання не вирішуватимуться.Ви проклинаєте

Тлумачення сновидінь, в якому вам сниться, що ви проклинаєте іншого, однозначно в більшості сонників — вас чекає низка неприємностей. Щоб якось убезпечити себе від такого пророцтва, прокинувшись, постарайтеся пригадати обличчя проклятого вами людини, подумки попросити у нього пробачення і побажати йому добра і здоров’я.

Ще гірше попереднього тлумачення сон, в якому прокляття досягає своєї мети, і людина на якого ви наслали прокляття, починає хворіти. Весняний і східний сонники категорично заявляють — якщо таке сниться, щоб наяву з вами не трапилася ніяка біда, сходіть до церкви і поставте свічку за здоров’я ваших друзів і ворогів.

Сниться, що ви сиплеться прокльонами на циганку — чекайте несподіваного звістки. Якщо циганка уві сні була молода, звістка буде приємне, стара — новини будуть не дуже хорошими.

Наснилося, що ви шлете прокляття на адресу дівчинки, дівчата або дуже молодої жінки — такий сон, згідно з думкою багатьох сонників, вісник великих гріхів. Якщо ви людина віруюча, проведіть весь наступний день в молитвах. Атеїст не зайвим буде пару днів контролювати свої дії, інакше чекай неприємностей від необдуманих вчинків.

Клянете себе

Наснилося, що ви клянете себе за якусь помилку — загляньте в сонник, і він вас порадує любовними пригодами. Для тих, у кого немає родини, сон пророкує нові знайомства, романи, відносини. Людей сімейних чекає новий виток у відносинах зі своєю другою половинкою. Почуття спалахнуть з новою силою. Не пропустіть момент — подаруйте своєму партнерові романтичний вечір.

Якщо уві сні ви шлете прокльони на адресу всього на світі — транспорту, уряду, погоди, роботи і т. п. — ви будете відчувати необгрунтовані хвилювання. Сонник радить вам не турбуватися, крім особистих переживань цей сон нічого не віщує.

Сонник прокляття, до чого сниться прокляття уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: