Сонник прокляття, до чого сниться прокляття уві сні

Прокляття — це завжди страшно і неприємно. Різні сонники по-різному трактують таке сновидіння, але практично всі вони стверджують, що побачити таке уві сні — до неприємностей. Давайте зупинимося на цьому і детальніше розберемося,, до чого сниться прокляття.

Чути прокляття

Якщо уві сні ви чуєте, як одна людина посилає прокляття на адресу іншого — це означає, що серед ваших родичів буде серйозна сварка, можливо через паювання спадщини.

Якщо вам приснилося, що кращий друг скоїв тяжкий злочин і тепер кляне себе за це на чому світ стоїть — отримаєте радісну новину про багатство або спадщині, які вам принесуть абсолютно незнайомі люди. Якщо на місці одного людина, з яким ви не знайомі — наяву розбагатіє хтось із вашого оточення.

Проклинають вас

Наснилося, що на вас насилає прокляття стара жінка або циганка — наяву дуже пощастить. Прокинувшись, можна сміливо братися за вирішення важливих завдань, удача буде вам супроводжувати.

До чого сниться сон, в якому ви чуєте, як на вас насилаються безліч страшних прокльонів? У східному сонник існують різні тлумачення. Для дівчини і молодої жінки воно означає нерозуміння зі своєю другою половинкою. Чоловікам різного віку — передрікає неуважність і незібраність протягом декількох днів. У вас все буде валитися з рук, питання не вирішуватимуться.

Ви проклинаєте

Тлумачення сновидінь, в якому вам сниться, що ви проклинаєте іншого, однозначно в більшості сонників — вас чекає низка неприємностей. Щоб якось убезпечити себе від такого пророцтва, прокинувшись, постарайтеся пригадати обличчя проклятого вами людини, подумки попросити у нього пробачення і побажати йому добра і здоров’я.

Ще гірше попереднього тлумачення сон, в якому прокляття досягає своєї мети, і людина на якого ви наслали прокляття, починає хворіти. Весняний і східний сонники категорично заявляють — якщо таке сниться, щоб наяву з вами не трапилася ніяка біда, сходіть до церкви і поставте свічку за здоров’я ваших друзів і ворогів.

Сниться, що ви сиплеться прокльонами на циганку — чекайте несподіваного звістки. Якщо циганка уві сні була молода, звістка буде приємне, стара — новини будуть не дуже хорошими.

Наснилося, що ви шлете прокляття на адресу дівчинки, дівчата або дуже молодої жінки — такий сон, згідно з думкою багатьох сонників, вісник великих гріхів. Якщо ви людина віруюча, проведіть весь наступний день в молитвах. Атеїст не зайвим буде пару днів контролювати свої дії, інакше чекай неприємностей від необдуманих вчинків.

Клянете себе

Наснилося, що ви клянете себе за якусь помилку — загляньте в сонник, і він вас порадує любовними пригодами. Для тих, у кого немає родини, сон пророкує нові знайомства, романи, відносини. Людей сімейних чекає новий виток у відносинах зі своєю другою половинкою. Почуття спалахнуть з новою силою. Не пропустіть момент — подаруйте своєму партнерові романтичний вечір.

Якщо уві сні ви шлете прокльони на адресу всього на світі — транспорту, уряду, погоди, роботи і т. п. — ви будете відчувати необгрунтовані хвилювання. Сонник радить вам не турбуватися, крім особистих переживань цей сон нічого не віщує.

Сонник прокляття, до чого сниться прокляття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: