Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прозора вода, до чого сниться прозора вода уві сні

Прозора вода, побачена уві сні, апріорі не може передвіщати нічого поганого. Будучи символом життя, приснився чистий водиця обіцяє радість, здоров’я і успіх. Але все ж не нехтуйте тлумаченнями сонників, що пояснюють,, до чого сниться водна стихія, ці знання можуть здорово полегшити життя.

Плавати в басейні — символ матеріальних благ

Зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому ви плаваєте і пірнає в басейні з прозорою водою, допоможе сонник міс Хассе. Якщо вам приснилося, що водичка в басейні, в який вам довелося пірнути, тепла, то можете починати справи, які відкладали — вони принесуть величезні доходи.

А ось, побачити уві сні, що ви плавали в прохолодній водичці, знак того, що варто почати планувати витрати, так як є ймовірність захопитися і зробити непередбачену покупку, підказує тлумач.

Купатися у відкритому водоймищі — ознака відмінного самопочуття і настрою

Всім, кому приснилось, що вони купаються у відкритому водоймищі, слід прислухатися до тлумачень Східного сонника. Тлумачення сну, пропоновані їм, будуть відрізнятися, в залежності від того, в прозорій воді чого ви плескалися.

Купання в спокійному морі обіцяє емоційний спокій і гармонію, а якщо море вирувало — активність буде підвищена.

Бачите уві сні, що ви купаєтеся в блакитному озері — чекайте гарного настрою. А ось, тонути в блакитних водах озера — ознака того, що вас охоплять досі невідомі вам почуття.

Плавання в бурхливій гірській річці говорить про те, що вам не страшні хвороби, вашому імунітету можна позаздрити. А якщо річка неспішно несла свої води, то варто проявити обережність під час епідемії.

Приймати душ: Очистіть душу від скверни

Дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви приймаєте ванну з холодною прозорою водою, допоможе сонник пастора Лоффа. Це пророкує вам очищення душі від неприємного осаду і печалі. Ваша образа скоро охолоне, і ви вибачте своїх кривдників. А ось, якщо уві сні ви парилися в дуже гарячій воді, то не варто приймати рішень в запалі гніву, інакше незабаром пошкодуєте про це.

Наснилося, що ви вмиваєтеся морською водою йде з крана — сигнал про те, що ви перебуваєте в розладі з власним внутрішнім світом. Проаналізуйте своє життя і «видаліть» з неї все зайве, радить сонник.

Пиття води, або Удача буде вашою супутницею

Пити уві сні прозору воду, що тече з водопроводу, на думку сонника Лонго, трактує,, до чого сниться угамування спраги, означає швидке вдалий збіг обставин. Будьте напоготові, щоб не пропустити щасливий випадок.

А ось, на думку Циганського сонника, бачити уві сні колодязь настільки глибокий, що вода в ньому здається синьою і мріяти втамувати спрагу з нього — сигнал про те, що вам скоро пощастить в тому, що раніше здавалося недосяжним.

Ловити рибу: Від задоволення до прибутку

Наснилося, що ви, приїхавши вудити рибу, ходіть в прозорій воді струмка, милуючись красивою природою, що оточує вас? Це говорить про те, що найближчим часом вас чекає приємне проведення часу.

Цікавить,, до чого сниться сюжет, де вам довелося плисти на човні по річці, настільки чистою, що навіть видно дно з камінчиками і черепашками? Це знак отримання задоволення від споглядання чогось цікавого.

А ось, йти уві сні по мулистому дну, недалеко від водоспаду, спостерігаючи за великою рибою і маленькими рибками — сигнал про незапланований поповнення в сім’ї.

Уві сні на рибалці ви зловили багато раків або змій — не виключені помилки у виборі розваги.

Господарські турботи

Поряд з попередніми трактуваннями, є ще кілька дій, що здійснюються з прозорою водою і спрямованих на ведення домашнього господарства. Ось, до чого сняться деякі з них, за версією сонників:

 • Мити вікна уві сні — ви зумієте з’ясувати те, що хвилює вас вже дуже давно;
 • Прати білизну — очистіть свою заплямовану репутацію;
 • Полоскати посуд — до отримання хороших новин;
 • Протирати підлоги — до налагодження стосунків у сім’ї;
 • Поливати квіти уві сні — допоможете близькій людині виплутатися з халепи.
 • Сонник Густава Міллера

  Кілька вибиваються із загального ряду тлумачень, пророцтва, пропоновані сонником Міллера. За версією даного тлумачення, чиста водиця віщує в цілому приємні події, але з деякими застереженнями.

  Так, наприклад, якщо ви бачите, що ваш будинок затоплює прозора вода, то це означає, що вас оточують недруги, які бажають вам зла, проте у вас вистачить сил і можливостей протистояти їм і їхнім діям.

  А якщо вам приснилося, що ви намочили ноги в крижаній прозорій воді, то варто з обережністю розпоряджатися грошима, так як ця мрія означає, що у вас є шанс збанкрутувати.

  Сонник прозора вода, до чого сниться прозора вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: