Сонник продукти, до чого сниться продукти уві сні

Більшість сонників, котрі тлумачать, до чого сняться продукти харчування, розглядають сновидіння подібного роду, як передвістя важливих подій, які відбудуться в недалекому майбутньому в житті сновидіння. При цьому кожен окремий продукт уві сні ототожнюється з певною сферою життя.

Пророцтва Міллера

Тлумачачи, до чого сняться продукти, сонник Міллера не дає чіткої відповіді. Так, наприклад, сир і будь-яка їжа з нього віщує творче натхнення. Наснилося, що на столі лежить сире м’ясо? Це означає, що для здійснення задуманого потрібно багато зусиль.

Яйця, відповідно до тлумаченням даного збірника сновидінь, означають здоров’я і відмінне самопочуття. Але тільки лише за умови, що вони не були тухлі.

Морепродукти — ознака радості

Приснилися морепродукти, за версією сонника Цвєткова, обіцяють удачу і успіх, але тільки лише в тих випадках, коли ви точно знаєте, чого хочете.

Є морепродукти уві сні — знак виконання бажань. Особливо добре їсти рибу — це говорить про те, що вам не доведеться навіть озвучувати свої побажання, вони здійсняться в будь-якому випадку.

Наснилося багато рапанів і мідій в холодильнику? Це бачення обіцяє вам здивування і сюрпризи. А ось, якщо примарилося багато заморожених кальмарів, креветок і інших делікатесів, то це символ того, що ви занадто квапте події.

Молочна продукція, як символ прояви бурхливих почуттів

Дівчині наснилося, що вона купила молочні продукти в продуктовому магазині? За версією Східного сонника, таке бачення передбачає бурхливе з’ясування відносин з коханою людиною.

Молодій людині покупка кефіру в продуктовому магазині пророкує не цілком радісне пояснення з коханої. А якщо він уві сні прикупив собі на вечерю в магазині фруктовий йогурт, то його чекає досить емоційний примирення зі своєю обраницею.

Зіпсовані молочні продукти харчування означають розставання і сварки, віщає Місячний сонник.

Хлібобулочні продукти — знак достатку

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як купуєте свіжі хлібобулочні продукти, порадує: вас чекає благополуччя, запевняє сонник Лонго. До чого сниться купувати здобу? Той же тлумач запевняє, що це до сімейного свята.

А якщо уві сні ви купуєте несвіжий хліб або бачите на ньому цвіль, то варто задуматися про те, як багато грошей ви витрачаєте даремно, підказує Циганський тлумач.

Красти уві сні продукти з хлібного відділу — ознака того, що при всій своїй достатку ви не відчуваєте задоволеності. А якщо уві сні вам довелося ходити за хлібом з яскравим пакетом, то ця мрія обіцяє вам несподіваний дохід.

М’ясна мануфактура, або Слідкуйте за здоров’ям!

До чого сниться сюжет, в якому у вас на ринку вкрали сумку з м’ясними продуктами, підкаже тлумач Білого Мага: прислухайтеся до себе, цілком ймовірно, ви зрозумієте, що вас щось турбує.

А якщо вам трапилося уві сні вкрасти продукти на м’ясному ринку, то ви дуже скоро зрозумієте, що ведете неправильний спосіб життя, підказує Східний сонник.

Приснився сюжет, в якому покійна бабуся просить у вас м’яса, пророкує серйозне захворювання, яке потрібно лікувати негайно. А якщо уві сні ви бачите повний холодильник протухлих продуктів і викидаєте їх, то це обіцяє швидке одужання.

Солодкі ласощі: Від поминання до уваги

Привиділося уві сні, що ви їсте цукерки або інші шоколадно-мармеладні продукти? Сновидіння подібного роду обіцяють задоволення і гарний настрій, радують сонники.

Цікавить, до чого сниться, що небіжчик просить у вас шоколадку? Тільки не забудьте його, радить Слов’янський сонник. А якщо уві сні помер дає вам солодощі, то це символ того, що вам необхідно згадати про старих родичів, які чекають вашу увагу і участь в своїй долі.

Робити уві сні самому продукти з цукру або шоколаду — знак того, що ви зумієте домогтися розташування людини, який вам цікавий, незважаючи на різний соціальний статус, свідчить Англійська сонник.

Овочі та фрукти, як визначник найближчого майбутнього

Пояснити в двох словах, до чого сняться овочі або фрукти, не реально, стверджують тлумачі сновидінь. Для того щоб дізнатися, чого чекати після подібних мрій, слід уточнити, що саме за продукти вам наснилися і що ви з ними робили. Отже:

 • Діставати з погреба картоплю — ознака копіткої праці;
 • Торгувати фруктами — поїдете у відрядження;
 • Продавати коренеплоди — ваші старання не пройдуть даром;
 • Возити у візку цитрусові продукти зі складу в магазин — до веселощів і розваг;
 • Закуповувати на ринку овочеві продукти — до вирішення фінансових проблем;
 • Готувати варення з полуниці — до тривалого любовному роману;
 • Брати в борг у сусідки цибулю або часник — до засмучення, винуватцем яких буде близький;
 • Ховати в підпілля банки з консервованими ягодами — знак прихованих перспектив.
 • Сонник продукти, до чого сниться продукти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: