Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник продукти, до чого сниться продукти уві сні

Більшість сонників, котрі тлумачать, до чого сняться продукти харчування, розглядають сновидіння подібного роду, як передвістя важливих подій, які відбудуться в недалекому майбутньому в житті сновидіння. При цьому кожен окремий продукт уві сні ототожнюється з певною сферою життя.

Пророцтва Міллера

Тлумачачи, до чого сняться продукти, сонник Міллера не дає чіткої відповіді. Так, наприклад, сир і будь-яка їжа з нього віщує творче натхнення. Наснилося, що на столі лежить сире м’ясо? Це означає, що для здійснення задуманого потрібно багато зусиль.

Яйця, відповідно до тлумаченням даного збірника сновидінь, означають здоров’я і відмінне самопочуття. Але тільки лише за умови, що вони не були тухлі.

Морепродукти — ознака радості

Приснилися морепродукти, за версією сонника Цвєткова, обіцяють удачу і успіх, але тільки лише в тих випадках, коли ви точно знаєте, чого хочете.

Є морепродукти уві сні — знак виконання бажань. Особливо добре їсти рибу — це говорить про те, що вам не доведеться навіть озвучувати свої побажання, вони здійсняться в будь-якому випадку.

Наснилося багато рапанів і мідій в холодильнику? Це бачення обіцяє вам здивування і сюрпризи. А ось, якщо примарилося багато заморожених кальмарів, креветок і інших делікатесів, то це символ того, що ви занадто квапте події.

Молочна продукція, як символ прояви бурхливих почуттів

Дівчині наснилося, що вона купила молочні продукти в продуктовому магазині? За версією Східного сонника, таке бачення передбачає бурхливе з’ясування відносин з коханою людиною.

Молодій людині покупка кефіру в продуктовому магазині пророкує не цілком радісне пояснення з коханої. А якщо він уві сні прикупив собі на вечерю в магазині фруктовий йогурт, то його чекає досить емоційний примирення зі своєю обраницею.

Зіпсовані молочні продукти харчування означають розставання і сварки, віщає Місячний сонник.

Хлібобулочні продукти — знак достатку

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як купуєте свіжі хлібобулочні продукти, порадує: вас чекає благополуччя, запевняє сонник Лонго. До чого сниться купувати здобу? Той же тлумач запевняє, що це до сімейного свята.

А якщо уві сні ви купуєте несвіжий хліб або бачите на ньому цвіль, то варто задуматися про те, як багато грошей ви витрачаєте даремно, підказує Циганський тлумач.

Красти уві сні продукти з хлібного відділу — ознака того, що при всій своїй достатку ви не відчуваєте задоволеності. А якщо уві сні вам довелося ходити за хлібом з яскравим пакетом, то ця мрія обіцяє вам несподіваний дохід.

М’ясна мануфактура, або Слідкуйте за здоров’ям!

До чого сниться сюжет, в якому у вас на ринку вкрали сумку з м’ясними продуктами, підкаже тлумач Білого Мага: прислухайтеся до себе, цілком ймовірно, ви зрозумієте, що вас щось турбує.

А якщо вам трапилося уві сні вкрасти продукти на м’ясному ринку, то ви дуже скоро зрозумієте, що ведете неправильний спосіб життя, підказує Східний сонник.

Приснився сюжет, в якому покійна бабуся просить у вас м’яса, пророкує серйозне захворювання, яке потрібно лікувати негайно. А якщо уві сні ви бачите повний холодильник протухлих продуктів і викидаєте їх, то це обіцяє швидке одужання.

Солодкі ласощі: Від поминання до уваги

Привиділося уві сні, що ви їсте цукерки або інші шоколадно-мармеладні продукти? Сновидіння подібного роду обіцяють задоволення і гарний настрій, радують сонники.

Цікавить, до чого сниться, що небіжчик просить у вас шоколадку? Тільки не забудьте його, радить Слов’янський сонник. А якщо уві сні помер дає вам солодощі, то це символ того, що вам необхідно згадати про старих родичів, які чекають вашу увагу і участь в своїй долі.

Робити уві сні самому продукти з цукру або шоколаду — знак того, що ви зумієте домогтися розташування людини, який вам цікавий, незважаючи на різний соціальний статус, свідчить Англійська сонник.

Овочі та фрукти, як визначник найближчого майбутнього

Пояснити в двох словах, до чого сняться овочі або фрукти, не реально, стверджують тлумачі сновидінь. Для того щоб дізнатися, чого чекати після подібних мрій, слід уточнити, що саме за продукти вам наснилися і що ви з ними робили. Отже:

 • Діставати з погреба картоплю — ознака копіткої праці;
 • Торгувати фруктами — поїдете у відрядження;
 • Продавати коренеплоди — ваші старання не пройдуть даром;
 • Возити у візку цитрусові продукти зі складу в магазин — до веселощів і розваг;
 • Закуповувати на ринку овочеві продукти — до вирішення фінансових проблем;
 • Готувати варення з полуниці — до тривалого любовному роману;
 • Брати в борг у сусідки цибулю або часник — до засмучення, винуватцем яких буде близький;
 • Ховати в підпілля банки з консервованими ягодами — знак прихованих перспектив.
 • Сонник продукти, до чого сниться продукти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: