Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник проганяти, до чого сниться проганяти уві сні

Проганяти когось уві сні відображає схильність сплячої людини до жорстокості, прагнення позбутися обридлої тягаря. Сонник сповіщає великі зміни в житті сновідящего, тлумачачи,, до чого сниться гнати від себе небіжчика.

Про що мовить пан Міллер?

Психолог приснилося дію зіставляє з майбутньою боротьбою. Людям, яким уві сні довелося проганяти нечисту силу, в реальній дійсності доведеться боротися зі спокусами.

Міллер сповіщає великі зміни у взаєминах з другою половинкою, пояснюючи,, до чого сниться виставляти за двері коханої людини. Жінкам подібний епізод обіцяє поїздку, в якій настають найцікавіші і несподівані зустрічі.

Сновидіння, в якому довелося проганяти дитини або собаку, за версією сонника Міллера, є фатальним для підприємців. Психолог пов’язує його з брехнею і віроломством ділових партнерів.

Готуйтеся до змін!

Міс Хассе побачене уві сні вигнання співвідносить зі зміною відносин. Бачити уві сні шаманів або жерців, що виганяють бісів, обіцяє сонником великі зміни, пов’язані з важкими випробуваннями. Впоравшись з негараздами, ви зможете домогтися неймовірного успіху і пошани серед оточуючих.

Зміни торкнутися і тих людей, яким уві сні довелося проганяти відьму. Можливо, ви отримаєте наяву звістка, яке змінить ваше життя.

Подробиці: кого?

У Сучасному Універсальному сонник тлумачення сну безпосередньо залежить від персонажа, якого довелося проганяти. Так, гнати уві сні:

 • Кішку — обіцяє позбавлення від підступів недоброзичливців, чужого негативного впливу;
 • Собаку — віщає про неугодних вчинок по відношенню до одного;
 • Голуба — до втрати взаєморозуміння з оточуючими;
 • Небіжчика — пророкує довголіття і безбідне життя;
 • Бабусю — сповіщає про швидке позбавлення від негараздів і труднощів;
 • Циган — говорить про необхідність бути обачним;
 • Ворону — передрікає позбавлення від важкої хвороби;
 • Жабу — сповіщає про неприємності у близьких людей.
 • Уникайте непорозумінь

  Наснилося, що виганяєте чужих людей з будинку, зумовлює Сучасним поєднаним сонником сімейні розборки, серйозний конфлікт. Бачити собаку в своєму дворі і намагатися її вигнати, сповіщає про жорстокість сновідящего. Наяву ви чимось сильно образили близьких.

  Тим, кому уві сні довелося Шугай курку або іншу домашню птицю, наяву доведеться мати справу з дурними людьми. Проявіть такт і терпіння, радить снотолкователь, і ви обов’язково прийдете до успіху.

  Не опускайте руки!

  Сонник Білого Мага, пояснюючи,, до чого сниться проганяти гостей, пророкує сновидцу успіх, якого супроводжують великі труднощі і тривоги. Працюйте не покладаючи рук, радять езотерики, і тоді ваша праця буде оцінений найвищими нагородами.

  Проганяти кішку зі столу, віщає про впертій боротьбі зі злиднями. Якщо кішка була чорного кольору, значить, всі ваші негаразди є причиною чужого магічного впливу.

  Тлумачачи,, до чого сниться виганяти миша, Універсальний сонник попереджає про інцидент, здатному ввести в оману сновідящего. Бачити, що хтось уві сні проганяє бомжа — ваші життєві плани можуть провалитися.

  Попереду завзята боротьба!

  Тим, кому довелося ганяти вовка уві сні, наяву доведеться зіткнутися з відчуженням в колективі, яке буде викликано підступами одного з недоброзичливців. Проганяти змію — до жорстокій сутичці з суперниками або конкурентами.

  Наснилося, що виганяли щура? Значить, попереду вперта боротьба з ворогами. Якщо вам вдалося позбутися від чорної пацюки, то, на думку Сімейного сонника, ви зможете покарати своїх заздрісників і наклепників.

  Що ви відчуваєте?

  Приснилося вигнання, за версією Повного сонника нової Ери, відображає самотність сплячої людини, відстороненість і видиме байдужість до всіх. Деніз Лінн, тлумачачи,, до чого сниться проганяти небіжчика, вказує на ситуацію, в якій сновидец відчує себе ніяково.

  Відпочиньте!

  Сонник Медеї рекомендує відпочити від роботи, трактуючи,, до чого сниться проганяти коней. Накопичена за час роботи втома не дозволяє сновідящій подивитися на світ крізь призму оптимізму.

  Сімейні питання!

  Панночкам, яким уві сні довелося битися і виставляти за двері коханого чоловіка, міс Хассе пророкує з’ясування відносин з партнером, що можуть закінчитися повним розривом союзу. Сонник радить врегулювати своє невдоволення шляхом мирного діалогу.

  Жінці, бути гнаної коханим хлопцем, означає цікаве знайомство з чоловіком. Бачити, що з будинку вас жене мати кохану людину, говорить про ймовірну втрату взаєморозуміння з чоловіком.

  Про любовних моментах…

  Ганяти уві сні «березневих котів», сповіщає любовну пригоду. Якщо всі ваші спроби позбутися від докучливих котів були марними, значить, в реальності доведеться застукати «на гарячому» свою другу половинку.

  Ви впораєтеся!

  Тим, кому довелося проганяти риса, Східний снотолкователь обіцяє боротьбу з відчаєм, неприємні зобов’язання. Наснилося сутичка з дияволом попереджає про ризик бути втягнутим в небезпечну авантюру.

  Наснилося, що вдалося впоратися з демоном, прогнавши його, значить, наяву вдасться вийти сухим з ​​ризикованою ситуації. Якщо ж вам довелося проганяти ворога, віщає про примирення з власним недосконалістю.

  Остерігайтеся!

  Циганський сонник зумовлює невдалий період в житті, тлумачачи,, до чого сниться проганяти жінку. Наснилося, що проганяли від себе померлого родича, означає, що гординя послужить вам погану службу. Постарайтеся прислухатися до порад, які дають вам близькі.

  Проганяти смерть з косою застерігає про невдачу, неприємний інцидент, який передчував сновидец.

  Сонник проганяти, до чого сниться проганяти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: