Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник продавець, до чого сниться продавець уві сні

Продавець, побачений у сні, має кілька суперечливих тлумачень, згідно з думкою більшості сонників. Намагаючись знайти пояснення,, до чого сниться продавець, величезне значення необхідно приділяти деталям: хто стояв за прилавком, як він виглядав, ніж торгував, які склалися з ним стосунки і інші нюанси.

Сонник Міллера

Г. Міллер дуже рідко помилявся, тлумачачи,, до чого сниться якесь бачення. Саме тому його сонник вважається одним з найбільш точних тлумачів сновидінь.

Бачили уві сні себе, які продають хлібобулочні вироби? Проблем з грошима у вас не буде. А ось торгівля молочними продуктами — це символ гармонії в сімейних відносинах. Погано, якщо уві сні ви збували алкоголь, тютюн, психотропні або наркотичні препарати. Це обіцяє вам проблеми.

Пол торговця і сновидіння, або Що підготувала Доля…

Чоловік бачить уві сні дівчину-продавця — це означає, що інтимне життя його не влаштовує, підказує сонник Фрейда. А якщо за прилавком стоїть жінка — зміни в любовних відносинах не за горами. Чоловікові приснився продавець однієї з ним статі? Це ознака розчарування.

До чого сниться продавець жіночої статі жінці, пояснить сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну таке: остерігайтеся суперниці, яка претендує, як на вашого коханого, так і на посаду. У жіночих мріях в ролі торговця виступав представник сильної половини людства? Це означає, що хтось близький і небідна надасть підтримку.

Бути продавцем — знак радості та достатку

Бути продавцем в нічний мрію — в цілому хороший символ, але є нюанси. Наснилося, що ви були продавцем і лаялися з покупцем? Хтось може затьмарити ваше щастя.

Відмінним помічником у спробах розібратися, до чого сниться, що ви працюєте старшим продавцем і ругаетесь зі своїми підлеглими, може виступити Циганський сонник. Таке бачення попереджає, що необхідно проконтролювати витрати своїх домочадців. А ось якщо вам довелося працювати приватним торговцем — до солідного прибутку. Працювати уві сні продавцем, якому часто доводиться лаятися з постачальниками — до занепокоєння і клопоту.

Широкий асортимент товару, як символ життєвого різноманітності

Велику роль відіграє і той факт, що ви реалізовували або набували уві сні.

 • Модний одяг або взуття продавали — на радість.
 • Купувати взуття або наряди в «Second Hand» — до пліток.
 • Наснилася продаж чогось солоного: овочів, риби, грибів — проллєте сльози.
 • Продати золото — вас чекають «раптові» гроші.
 • Торгівля квітами — до любовних пригод.
 • Медикаменти — до позбавлення від проблем.
 • Іграшки купували або продавали — потрапите в полон до інтриг.
 • Придбати м’ясо — до брудних обмовам.
 • Від бутика до базару, або Як ви ставитеся до життя

  Наснилося, що ви торгуєте в маленькому магазині з високими цінами? Ви занадто завищуєте свої життєві запити, підказує Східний сонник. А ось торгівля в величезному магазині — ознака того, що ви дуже закомплексовані.

  Бачити себе продавцем на ринку — непогане сновидіння. Це говорить про те, що ви вмієте знаходити спільну мову з людьми. А якщо на ринку ви не торгували, а закуповувалися товаром — зверніть увагу, що ваше життя — це суцільне «плавання за течією».

  Сонник продавець, до чого сниться продавець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: