Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник продавати будинок, до чого сниться продавати будинок уві сні

Торгувати уві сні що-небудь — знак втрати і позбавлення. Будинок — символ затишку і тепла. Здавалося б, зрозуміти,, до чого сниться будинок, обмінений на гроші, не важко буде навіть недосвідченим «разгадивателям» сновидінь. Однак не все так просто! Не варто все нічні образи «підганяти» під узагальнені тлумачення. Давайте озброїмося сонниками і дізнаємося, чого чекати від сновидіння, в якому нам довелося продавати будинок!

Як трактує сонник Міллера

Згідно тлумаченням відомого психолога, якщо уві сні ви намагаєтеся повернутися в своє житло, продане зовсім недавно — до розчарування у відносинах, а якщо майно не належить вам вже багато років — до нових знайомств.

А ось якщо наснилося, що ви продаєте свій чи чужий будиночок — до втрати і невдач, вважає Густавус Міллер.

Продавати будинок власний — до втрати і поганого настрою

Дещо по-іншому трактує сновидіння про продаж власного житла Східний сонник. Продати своє житлова споруда — не знати гарного настрою багато днів, підказує він.

Продавати будинок, який належить вам наполовину — ви втратите щось, що вам не належить.

Сниться, що ви продаєте свій недобудований будиночок в передмісті — не варто вам їхати ні далеко, ні надовго з власного житла, існує ймовірність пограбування.

Продавати будинок, який ви взяли в оренду — до обману, причому з вашого боку, пророкує Місячний сонник.

Продавати будинок клієнта — знак вдалих починань

Тлумачення сну, в якому ви займаєтеся продажем чужого майна буде таким: якщо хочете почати нову справу, зайнятися чимось, що раніше не займалися, зараз найкращий для цього час. Удача буде супроводжувати вас, радує Весняний сонник.

Наснилося, що ви продали чужий особняк самому собі? Вам слід звернути увагу на ту роботу, яку вам будуть пропонувати в реальному житті. Це ваш шанс досягти кар’єрних висот, про які ви так мрієте.

Сниться, що ви торгуєтесь уві сні з покупцем, якому пропонуєте купити житло свого клієнта — до успіху в торгівлі. Особливо радійте, якщо бачите, що ви виграли в торгах, і покупець вам поступився.

Продавати будинок батьків — на радість і веселощів

Бачити, що ви перепродуєте батьківський будиночок — ви будете веселі і грайливі, немов дитина, передбачає Весняний сонник.

Приблизно таке ж значення має сон, в якому ви бачите, що виставлене на продаж житло ваших предків продано, причому за пристойну суму: ви позбудетеся від вантажу минулих проблем, і допоможуть вам в цьому гроші.

А ось якщо приснився сон, що батьківська квартира продається вже тривалий час, але ніяк не знайдеться людина, що бажає її придбати, обіцяє не те, щоб смуток, але напад меланхолії або просто спокійного настрою, без особливої ​​радості, але і без печалі.

Якщо уві сні вам довелося збути іменний замок, «родове гніздо» предків — в реальності вас чекає великий успіх.

Розірвання угоди, або Надходження і витрати

Наснилося, що ви передумали продавати будинок, що належить батькам або прабатькам? Дуже гарне передбачення. Сонник пастора Лоффа говорить про те, що це до відновлення грошового потоку, «перекритого» конкурентами.

А ось якщо сниться, що угода була розірвана за ініціативою другої сторони — вас чекають великі витрати, причому, в більшості випадків, даремні.

Сонник продавати будинок, до чого сниться продавати будинок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: