Сонник продавати, до чого сниться продавати уві сні

Протягом століть люди намагаються розгадати,, до чого сниться те чи інше сновидіння. Нічні мрії допомагають заздалегідь дізнатися, до чого слід готуватися в майбутньому, і дають можливість завчасно підготуватися до цих подій. Стояли уві сні за прилавком? Сонник розтлумачує такий сюжет, спираючись на те, чим саме ви торгували.

Продавати одяг

Жінці бачити уві сні, що вона продавщиця і продає старі речі — до неприємних пересудів. Жіночий сонник пророкує переживання і страждання, які виникнуть через виникнення брехливих злих пліток. Якщо сниться, що продаєте одяг небіжчика, то в реальності зможете багато досягти. Досягти висот вдасться самостійно, без будь-чиєї допомоги. Якщо успішно намагаєтеся прилаштувати непотрібні речі, то зможете отримати вигоду з сумнівного справи.

Продавати уві сні розкішне весільне плаття — на щастя в особистому житті. Якщо присниться, що біле плаття рване і брудне, то у взаєминах з коханим виникнуть складності.

Бачити в нічних мареннях жіночі труси — до несподіваних пригод. Продавати дорогу шубу — до набуття фінансової незалежності.

Розпродавати взуття

Універсальний сонник вважає, що продавати взуття в сновидінні — хороший знак. Якщо присниться подібне, можете бути впевнені в тому, що зможете впоратися з усіма проблемами.

Якщо сниться, що ви продавщиця і допомагаєте покупцеві з приміркою осінніх туфель, значить, хтось із найближчого оточення вам заздрить.

Продавати нерухомість

Продавати уві сні свою власну квартиру — до ударів долі. Сонник Мандрівника пророкує розорення і зрада з боку самих дорогих і близьких людей. Якщо квартира була дуже стара, недоглянута, то понесете збитки через свою неуважність.

Якщо присниться, що вдалося продати квартиру або машину за пристойну суму грошей, можете готуватися наяву отримати відчутну фінансову прибуток. Універсальний сонник не виключає і отримання спадщини.

Марно продавати в сновидінні автомобіль — до несприятливих життєвих змін. Сонник Езопа вважає, що намагатися збути з рук машину — до подорожі. Якщо пощастило продати машину легко і вигідно, то і поїздка пройде чудово.

Розпродавати м’ясні і рибні продукти

Бачити в нічних мареннях, як торгуєте рибою — неприємний знак. Якщо на прилавку уві сні у вас лежала риба, то в особистому житті трапиться ряд непорозумінь. Сімейний сонник пророкує смуток і тугу. Якщо сниться, що риба тухла, то майбутня сварка призведе до розриву.

Якщо сниться, що продаєте солону рибу, то шлях до сімейного щастя буде супроводжуватися сльозами і страждання.

Намагатися продати м’ясо

Продавати уві сні сире м’ясо або сало — до матеріальних труднощів. Якщо приснився величезний прилавок, заставлений підносами за помірно низькими цінами морозивом м’ясом, то не вдасться досягти бажаного в найближчі місяці.

Продавати ковбасу — до отримання задоволення. Чи вдасться відвідати цікаві місця і як слід розслабитися.

Пророцтва з сонника Міллера

Наснилося, що продаєте з лотка гарячі пиріжки? Сміливо мрійте про отримання високої заробітної плати! У матеріальному плані справи будуть складати дуже благополучно. Аналогічно пояснює і, до чого сниться продавати хліб.

Якщо уві сні на прилавку стояло молоко, то будете дуже щасливі, спілкуючись зі своїми дітьми. Роздавати уві сні огірки — до участі в веселих вечірках. Сонник Міллера пророкує нові знайомства.

Сниться, що робили спроби збути наркотики? В реальності будете брати участь в небезпечній справі. Сонник Міллера рекомендує, перш за все, подумати про наслідки і тільки потім вирішуватися на будь-яку авантюру. Продавати щось таке коханому — до розчарування в ньому.

Бути продавцем дорогоцінних товарів

Збувати або міняти в нічних мареннях коштовності, значить наяву намагатися заповнити якусь дуже важливу для вас нішу. Можливо, ви намагаєтеся побудувати сімейне життя або духовно збагатитися. Якщо змогли успішно збути золото, то всі починання в реальному житті завершуватися так само благополучно.

Якщо сниться, що продаєте золоте кільце або годинник, то в реальності отримаєте незапланований дохід. Універсальний сонник пророкує виграш в лотерею.

Роздавати овочі

Якщо вам присниться, що торгували картоплею — радійте! Ви звільнитеся від усіх нещасть. Продавати уві сні помідори — до вступу принципами заради сумнівної одноразової вигоди.

Збували капусту? Це до клопотів і метушні. Якщо на місці капусти був щавель, то шлях до мети буде складним.

Станете співати й радіти

Якщо приснилося, що ви є продавцем меду або цукерок, то наяву всі справи будуть сперечатися з легкістю. Сучасний сонник пророкує швидке втілення в життя всіх мрій і прагнень.

Наснилося, що покупець повернувся зі скаргою на те, що мед гірчить? Радості захмарюватися розчаруваннями і смутком.

Є уві сні солодкі запашні груші, кавуни або яблука і радіти тому, який хороший товар пропонуєте покупцям — до отримання тілесного задоволення.

Ще ряд тлумачень

Нижче перераховані тлумачення сну з самих різних джерел. У сновидінні продавати:

 • Квіти — до романтичного побачення.
 • Ліки — до вирішення проблеми.
 • Часник або гриби — до гострих відчуттів.
 • Скло — до сварок.
 • Курячі яйця — на подив.
 • Рушники — до подорожі.
 • Маленьких мавпочок — до нових відкриттів.
 • Камені — до удава долі.
 • Ковдра — до приємних зустрічей.
 • Рукавиці — до набуття підтримки.
 • Духи — до обману.
 • Квитки — до відрядження.
 • Іграшки — до інтриг.
 • Книги — до отримання нових знань.
 • Стіл — до зустрічі з друзями.
 • Сонник продавати, до чого сниться продавати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: