Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник привид — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні раптово виникло перед вами привид означає, що здоров’я вашого найближчого друга опиниться під серйозною загрозою, а у вас не відбудеться важлива зустріч. Привид в білому вбранні означає несподіваний переляк, страх або боязнь; в чорному — головний біль і нездужання в дорозі.

Розмовляти уві сні з привидом — передвістя близької печалі, яка проте незабаром зміниться щасливою часом. Побачити привид, опинившись вночі на кладовищі, — такий сон пророкує нещасний випадок з легким результатом.

Привид, яке кидається на вас з моторошним виттям і звертає вас тікати, говорить про те, що вам слід тримати під контролем свої почуття і бути більш стриманим у відносинах з сторонніми чоловіками. Якщо привид заявляє, ніби воно є духом вашого друга, який насправді жива й здорова, — це віщує йому незабаром важку хворобу і небезпечну операцію з незначним шансом на успіх.

Поющее привид — до того, що наяву недорахуєтеся грошей. Грати з привидом в карти — значить, незабаром з вами станеться досить дивне і незрозуміле подія. Якщо привид виграє — це до добра, якщо немає — стережіться помсти осоромленої вами суперниці.

Привид, що говорить голосом вашої матері і жалующееся на те, що ви її образили, попереджає про небезпеку, що загрожує їй наяву хвороби. Якщо вона, навпаки, радісна і привітна з вами в образі привида — це до цікавого подорожі та дорожньому роману з привабливим чоловіком.

Безліч привидів, які ведуть навколо вас хоровод — це сон, який обіцяє вам щедрі дари і сприятливі обставини. Якщо примари підхоплюють вас і відносять в невідомому напрямку — це ознака нового знайомства, взаємної симпатії і яка випливає з усього цього палкого кохання.

Сонник Міллера

Якщо сплячий сам постав у вигляді привиди — тривожний знак, потрібно терміново приділити увагу власному здоров’ю. Якщо дух чи ангел раптово виник в просторі, потрібно очікувати смерті близької людини. Якщо уві сні прийшло дві примари — чоловік і жінка, то можна очікувати стрімкого зростання в кар’єрі, визнання з боку колег і керівництва.

Привид жінки в довгому вбранні — до нових досягнень, багатства і успіхів в житті, проте все це привнесе частку печалі. Якщо у вигляді примари в сон прийшов родич, наяву потрібно побоюватися інтриг і змов. Також потрібно уважно придивитися до друзів, їх помисли можуть виявитися нечисті. Привиди уві сні наздоганяє сплячого — до неприємних подій, тікає — тривога буде марна.

Молодим людям привиди підказують, що треба бути обережним в сфері інтимних відносин. Також важливо вирішити, наскільки сам по собі спляча людина хороший. Адже якщо він добрий — приснилося привид обіцяє розраду, якщо ж злий — доведеться розкаятися у своїх гріхах.

Сонник Ванги

Якщо людина приходить в свій сон сам у вигляді привиди — очікувати захворювання. Якщо бачить безтілесним істотою близької людини — потрібно побоюватися його смерті, особливо якщо дух стоїть в головах родича. Якщо сплячий просто дивиться на доброго ангела — все буде добре, значить, прийде спокій і умиротворення. Якщо ангел стоїть за спиною товариша — це обіцяє швидку кончину якогось благородного людини, якщо ж кличе на небо — потрібно уважно поставитися до власного здоров’я, адже такий сон — передвісник серйозної недуги.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви злякалися примари або привиди, то вам доведеться підкоритися чужій волі. Цей сон також говорить про те, що ви повинні зібрати всі свої сили і винести приниження і образи. Хорошою ознакою вважається побачити уві сні, що ви не злякалися. Він означає, що ви зможете подолати будь-які труднощі на своєму шляху і вийти сухим з ​​води.

Англійська Сонник

Якщо уві сні Ви дивитеся на привид і його вигляд лякає Вас, то це дуже поганий знак. Перед Вами постануть нездоланні труднощі, і Ви настрашити, втративши віру в себе. Злісні вороги будуть намагатися нашкодити Вам. Але якщо уві сні Ви проявите сміливість і побачите, що привид квапливо зникає, — це означає, що Ви подолаєте які б то не було труднощі.

Сонник Лоффа

Привиди — це щось пішло, але не забуте або ж практично забуте, але те, що ми не можемо відпустити. Явище уві сні померлих родичів сигналізує про невирішені питання. Особливу увагу варто звернути на обстановку, що відбувається уві сні: обличчя присутніх і інші незвичайні моменти появи примари.

Сонник Цветкова

Якщо сплячий наляканий видом привиди — наяву на нього чинять психологічний тиск. Бути з привидом в дружбі — позитивний знак для якогось існуючого справи, приємне його дозвіл. Якщо ж той, хто лежить не злякався прийшов в сон ангела — до приємних новин.

Ісламський Сонник

Якщо дух померлого мирно відпочиває або спить — знак того, що покійному добре в потойбічному світі. Піти слідом за привидом, чути його голос — поганий знак, вісник смерті. Якщо приснилося багато убитих людей — можливо, ваші судження про життя помилкові.

Езотеричний Сонник

Побачити привид — ви чогось злякалися; морально настроюйтеся на стрес. Воно розмовляло — дізнаєтеся інформацію, яку не варто приймати близько до серця. Її вам піднесуть спеціально для того, щоб перелякати.

Сонник Лонго

Привид — дає сновидцу відчуття, що він людина без плоті. Також узагальнений образ мерця. Цей сон передвіщає, що вас чекає обман і удавання. Але іноді це вказівка ​​на таємницю, яка скоро відкриється вам.

Сонник Фрейда

Привид, яке прийшло в сон, означає, що той, хто лежить дуже боїться смерті. Якщо ж людина бачить уві сні дух близької людини — це значить, що він надто переймається за стан здоров’я свого родича.

Сонник Мандрівника

Привид, приснилося уві сні, якщо воно не бридко і одягнено в біле плаття, то означає розраду і радість; якщо ж одягнене в чорне плаття і страшно, то знаменує марне замах і обман.

Сонник Менегетті

Привид — образ чужого істоти, що позбавляє людину психічної енергії, що виснажує його, що є своєрідним паразитом розуму.

Еротичний Сонник

Для молодих людей сон з привидами віщує невдачі на любовному фронті. Побачити уві сні привид померлого улюбленого — до зради.

Сонник Хассе

Привид — твої страхи виявляться марними, не вір поганим передчуттям.

Китайський Сонник

Собака гавкає на привид, на духу — прийдуть просити милостиню.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: